Юридическое лицо оказывает услуги, нужен ли кассовый аппарат с 01.01.2015 года.

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

karmen2011 писав: Теперь я еще больше запуталась .изменения по РРО в части"Виключено «надання послуг» підприємствамиз переліку звільнених від РРО." вступают в силу с 01.01.15г или с 01.07.2015г.?Мы ЮЛ на едином налоге .сейчас уже 3 гр. .я так полагаю должны иметь РРО с 01.07.2015г. .но если исключат "Надання послуг" с 01.01.2015г.то получается кассовый аппарат уже нужен?
Относительно 3-группы с 01.07.15 - там чётко написано: ФОПы

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Тимчасово до 1 липня 2015 року суб’єкти господарювання звільняються від санкцій за порушення вимог цього Закону при наданні послуг у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку; при виконанні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти у разі, якщо ці операції виконуються у касах уповноважених банків з оформленням розрахункових документів відповідно до нормативних актів Національного банку України, та операцій комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу; при продажу товарів у системах електронної торгівлі (комерції)
Это с переходных положений. Т.е. все юрлица до 01.07.15 могут проводить наличку за услуги по кассовым ордерам, а дальше нужно будет решаться с форматом работы.

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Popen писав:
karmen2011 писав: Теперь я еще больше запуталась .изменения по РРО в части"Виключено «надання послуг» підприємствамиз переліку звільнених від РРО." вступают в силу с 01.01.15г или с 01.07.2015г.?Мы ЮЛ на едином налоге .сейчас уже 3 гр. .я так полагаю должны иметь РРО с 01.07.2015г. .но если исключат "Надання послуг" с 01.01.2015г.то получается кассовый аппарат уже нужен?
Относительно 3-группы с 01.07.15 - там чётко написано: ФОПы
То получается .что ЮЛ на едином налоге должно использовать РРО уже с 01.01.2015 г.?!!!
Но судя по П.9. розділу ІІ «Прикінцеві положення» ЗУ Про РРО. Тимчасово до 1 липня 2015 року суб’єкти господарювання звільняються від санкцій за порушення вимог цього Закону: · при наданні послуг у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку;

Можна до 01.07.2015 работать безРРО.

Marlboro . извините за повторение.просто я пока писала и не сразу увидела Ваш пост.зато разобралась..


Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

karmen2011 писав:
Popen писав:
karmen2011 писав: Теперь я еще больше запуталась .изменения по РРО в части"Виключено «надання послуг» підприємствамиз переліку звільнених від РРО." вступают в силу с 01.01.15г или с 01.07.2015г.?Мы ЮЛ на едином налоге .сейчас уже 3 гр. .я так полагаю должны иметь РРО с 01.07.2015г. .но если исключат "Надання послуг" с 01.01.2015г.то получается кассовый аппарат уже нужен?
Относительно 3-группы с 01.07.15 - там чётко написано: ФОПы
То получается .что ЮЛ на едином налоге должно использовать РРО уже с 01.01.2015 г.?!!!
Но судя по П.9. розділу ІІ «Прикінцеві положення» ЗУ Про РРО. Тимчасово до 1 липня 2015 року суб’єкти господарювання звільняються від санкцій за порушення вимог цього Закону: · при наданні послуг у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку;

Можна до 01.07.2015 работать безРРО..
Тогда прошу прощения... #blush# Ориентировался на
"296.10. Платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій";
А остальное - недобачив...

Элленка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 24 березня 2014, 16:16
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Элленка »

karmen2011 писав: Теперь я еще больше запуталась .изменения по РРО в части"Виключено «надання послуг» підприємствамиз переліку звільнених від РРО." вступают в силу с 01.01.15г или с 01.07.2015г.?Мы ЮЛ на едином налоге .сейчас уже 3 гр. .я так полагаю должны иметь РРО с 01.07.2015г. .но если исключат "Надання послуг" с 01.01.2015г.то получается кассовый аппарат уже нужен?
П.9. розділу ІІ «Прикінцеві положення» ЗУ Про РРО. Тимчасово до 1 липня 2015 року суб’єкти господарювання звільняються від санкцій за порушення вимог цього Закону: · при наданні послуг у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.

РРО УЖЕ нужен. но до 01.07.15 штрафов нет за использование ПКО и РКО.

Элленка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 24 березня 2014, 16:16
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Элленка »

NiNBeR писав:
Chiffi писав:Вопрос очень глупый...Если единщик третьей группы получает все оплаты только безналом РКО покупать не надо? Или его наличие обязательно?
Не обязательно.
Вот тоже хороший вопрос... А не нарушаю ли я какие-нибудь права человека или права покупателя, если не принимаю оплату наличкой, а заставляю идти в банк расплачиваться?)))
И ещё - все согласны, что если ставить РРО, то обязательно нужен и терминал?.. А то вдруг я чего-то упустила...

NiNBeR
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 07 січня 2015, 12:07
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення NiNBeR »

Элленка писав:
NiNBeR писав:
Chiffi писав:Вопрос очень глупый...Если единщик третьей группы получает все оплаты только безналом РКО покупать не надо? Или его наличие обязательно?
Не обязательно.
Вот тоже хороший вопрос... А не нарушаю ли я какие-нибудь права человека или права покупателя, если не принимаю оплату наличкой, а заставляю идти в банк расплачиваться?)))
И ещё - все согласны, что если ставить РРО, то обязательно нужен и терминал?.. А то вдруг я чего-то упустила...
Тут вопрос был об оплате только безналом. Может они работают только с Юр.Лицами?(К примеру)

Нет, терминал нужен для приема оплаты по банковским карточкам. Он не обязателен для приема налички по кассовому аппарату.
Насколько я знаю, никаких прав в таком случае не нарушается. Только клиенту это, наверное, не понравится...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Основные изменения 2015, касающиеся использования РРО субъектами хозяйствования
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=154095

Элленка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 24 березня 2014, 16:16
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Элленка »

NiNBeR писав:
Элленка писав:
NiNBeR писав: Не обязательно.
Вот тоже хороший вопрос... А не нарушаю ли я какие-нибудь права человека или права покупателя, если не принимаю оплату наличкой, а заставляю идти в банк расплачиваться?)))
И ещё - все согласны, что если ставить РРО, то обязательно нужен и терминал?.. А то вдруг я чего-то упустила...
Тут вопрос был об оплате только безналом. Может они работают только с Юр.Лицами?(К примеру)

Нет, терминал нужен для приема оплаты по банковским карточкам. Он не обязателен для приема налички по кассовому аппарату.
Насколько я знаю, никаких прав в таком случае не нарушается. Только клиенту это, наверное, не понравится...
А как на счет постановления Про здійснення розрахунків за продані товари
(надані послуги) з використанням спеціальних
платіжних засобів, в котором прописано :
Суб'єкти господарювання, які провадять
діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та
послуг і які відповідно до закону використовують реєстратори
розрахункових операцій, повинні здійснити перехід на обов'язкове
приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків
за продані товари (надані послуги).

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

Элленка писав:
NiNBeR писав:
Элленка писав: Вот тоже хороший вопрос... А не нарушаю ли я какие-нибудь права человека или права покупателя, если не принимаю оплату наличкой, а заставляю идти в банк расплачиваться?)))
И ещё - все согласны, что если ставить РРО, то обязательно нужен и терминал?.. А то вдруг я чего-то упустила...
Тут вопрос был об оплате только безналом. Может они работают только с Юр.Лицами?(К примеру)

Нет, терминал нужен для приема оплаты по банковским карточкам. Он не обязателен для приема налички по кассовому аппарату.
Насколько я знаю, никаких прав в таком случае не нарушается. Только клиенту это, наверное, не понравится...
А как на счет постановления Про здійснення розрахунків за продані товари
(надані послуги) з використанням спеціальних
платіжних засобів, в котором прописано :
Суб'єкти господарювання, які провадять
діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та
послуг і які відповідно до закону використовують реєстратори
розрахункових операцій, повинні здійснити перехід на обов'язкове
приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків
за продані товари (надані послуги).
ситуация следующая - те у кого есть терминал - им нужен РРО (раньше было исключение единщики и услуги, сейчас этих граждан убрали из льготников по РРО)))),
те у кого есть РРО обязательным есть терминал если торговая площадь более 20 кв.м и население его города, села , и т.д больше 25 тыс . чел http://fortetsya.org.ua/incoming/5836-2 ... 3-08-28-25

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”