Лимит кассы

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Xarius
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 29 липня 2015, 12:47
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 9 разів

Повідомлення Xarius »

Прошу подсказать начинающему бухгалтеру.

У нас ОСМД, поступают деньги только за квартплату. я рассчитала лимит кассы - взяла приход денег за 3 любых месяца последовательно, а как правильно посчитать дни?

Бухгалтер на приеме платежей (я) и соответственно касса работает 2 дня в неделю по 2 часа (Вт и Чт). у меня за те три месяца вышло всего 26 рабочих вторников и четвергов. соответственно когда я считала среднедневной лимит кассы, я взяла эти 26 дней в расчет, в приказе это подробно расписала:

Ліміт каси встановлено на підставі розрахунку середньоденного надходження готівки до каси за три місяці поспіль із останніх 12-ти місяців, а саме: липень, серпень, вересень 2015 року. Кількість робочих днів-26: липень-9, серпень-8, вересень-9. У розрахунку кількості днів взяті дні прийому бухгалтера – 2 рази на тиждень (дні прийому оплати на утримання будинку та прибудинкової території).

Но себе - бухгалтеру, я в табеле рабочего времени пишу 8 часов, так как я же работаю дома, езжу в инстанции, а не только 4 часа в неделю на приеме.
И вот меня что-то смутил этот табель раб.времени. Не придерется если что проверка? Правильно я мыслю? Если я деньги принимаю в кассу всего 8 раз в месяц, то и в расчет должна брать всего этих 8 дней, а не все рабочие дни месяца?

Заранее всем спасибо за ответы!

KViki
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 29 лютого 2016, 14:19
Подякували: 29 разів

Повідомлення KViki »

Підскажіть будь-ласка. Якщо на підприємстві є відокремленні підрозділи, то коли головне підприємство змінює ліміт каси, чи повинні всі також його змінювати?

Юлия 08
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 10 липня 2013, 14:35
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлия 08 »

Доброго всім дня! Підскажіть, будь ласка, чи є якісь обмеження по максимальній сумі ліміту каси. Розраховую ліміт і виходить кругленька сума! Просто с/г підприємство, видача паїв іде через касу???

KViki
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 29 лютого 2016, 14:19
Подякували: 29 разів

Повідомлення KViki »

Юлия 08 писав:Доброго всім дня! Підскажіть, будь ласка, чи є якісь обмеження по максимальній сумі ліміту каси. Розраховую ліміт і виходить кругленька сума! Просто с/г підприємство, видача паїв іде через касу???
Граничної суми ліміту в касі згідно Положення немає, якщо згідно розрахунку(правильного) вийшла велика сума - це нормально. Є обмеження на розрахунки готівкою.

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Добрый день, имело ли право предприятие до 30.06.2018 пользоваться лимитом кассы, установленным 01.01.2017? А с 01.07.2018 установило новый лимит по новым правилам.

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Ан-ия писав: Подыму этот вопрос - у меня аналогичный вопрос!!! Заранее спасибо Сначало надо понять .если вы ведете отдельно касу предприятия , и касу РРО.То если вам надо расчет для каси предприятия, то берете рабочие дни касы предприятия(понедельник-пятниця).Если вам надо расчет лимита денег в касе РРл то берете все дни -92 дня.Я так думаю.У меня одна каса РРО беру все 92 дня (работает без выходных).Была проверка аудиторська посчитали сказали что правильно.Поправте меня если я не права
Я согласен.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”