директор с личной кредитной карточки приват 24 оплачивает налоги за предприятие

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Татьяна Г
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 07 листопада 2015, 07:03

Повідомлення Татьяна Г »

добрый день! прошу помощи в оформлении подотчетных сумм:
1) директор с личной кредитной карточки в приват 24 оплачивает налоги за предприятие, за товары.
Вопрос-
1. Можно ли предприятию возместить ему расходы по авансовому отчету?
2. Если документ подтверждающий расходы это квитанция приват 24 подписанная ЕЦП7?
3. При возмещении расходов - Нужно ли удержать НДФЛ?


Bulavochka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 200
З нами з: 07 лютого 2013, 07:19
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Bulavochka »

Татьяна Г писав:добрый день! прошу помощи в оформлении подотчетных сумм:
1) директор с личной кредитной карточки в приват 24 оплачивает налоги за предприятие, за товары.
Вопрос-
1. Можно ли предприятию возместить ему расходы по авансовому отчету?
2. Если документ подтверждающий расходы это квитанция приват 24 подписанная ЕЦП7?
3. При возмещении расходов - Нужно ли удержать НДФЛ?
1,2 можно, 3 - не нужно

Лучше бы он их снимал и через кассу платил) так проще бухгалтеру)

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

С каким назначением платежа он это делает?
Не будет ли рассматриваться платежи . как безвозмездная финансовая помощь?

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=113887




ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Чи може інша ЮО, ФОП або ФО (директор, засновник тощо) сплатити грошове зобов'язання або податковий борг за
СГ, у якого відсутні кошти на розрахунковому рахунку тощо?


Відповідно до п. 3.1 розділу 3 Інструкції про порядок ведення органами ДПС оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами ДПС України, затвердженої наказом ДПА України від 18.07.2005 р. N 276 (далі - Інструкція N 276), з метою обліку нарахованих і сплачених сум платежів до бюджету органами ДПС на кожний поточний рік відкриваються особові рахунки за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Порядок формування реєстрів платників податків у розрізі платежів (далі - реєстри платників) визначається відповідними нормативно-правовими актами ДПА України. Згідно із п. 3.3 Інструкції N 276 номери карток особових рахунків:

• юридичних осіб - суб'єктів господарювання відповідають ідентифікаційним кодам, які присвоюються платникам згідно з Положенням про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, затвердженим постановою КМУ від 22.01.96 N 118, із змінами та доповненнями;

• фізичних осіб - суб'єктів господарювання та фізичних осіб, не зареєстрованих як суб'єкти господарювання, відповідають ідентифікаційним номерам, які присвоюються платникам згідно із Законом України від 22.12.94 р. N 320/94-ВР "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів", із змінами та доповненнями (за наявності);

• підприємств, що проводять спільну підприємницьку діяльність, відповідають реєстраційним (обліковим) номерам Тимчасового реєстру ДПА України відповідно до Порядку присвоєння реєстраційних (облікових) номерів платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 03.08.98 р. N 380, із змінами та доповненнями.

Згідно із п. 16.1.4 ст. 16 "Обов'язки платника податків" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), платник податків зокрема зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених ПКУ та законами з питань митної справи.

Крім цього ПКУ введено поняття податкового обов'язку. Відповідно до ст. 36 ПКУ податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені ПКУ. Податковий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором

Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов'язку несе платник податків, крім випадків, визначених ПКУ. Згідно із п. 37.3 ст. 37 ПКУ підставами для припинення податкового обов'язку, крім його виконання, є:

ліквідація юридичної особи; смерть фізичної особи, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою;

втрата особою ознак платника податку, які визначені ПКУ;

скасування податкового обов'язку у передбачений законодавством спосіб.

Виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк (п. 38.1 ст. 38 ПКУ). Сплата податку та збору здійснюється платником податку безпосередньо, а у випадках, передбачених податковим законодавством, - податковим агентом або представником платника податку (п. 38.2 ст. 38 ПКУ). Спосіб, порядок та строки виконання податкового обов'язку встановлюються цим Кодексом та законами з питань митної справи (п. 38.3 ст. 38 ПКУ).

Відповідно до ст. 19 ПКУ платник податків веде справи, пов'язані зі сплатою податків, особисто або через свого представника. Особиста участь платника податків в податкових відносинах не позбавляє його права мати свого представника, як і участь податкового представника не позбавляє платника податків права на особисту участь у таких відносинах. Представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов'язаних із сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства. Представник платника податків користується правами, встановленими цим Кодексом для платників податків.

Крім цього, відповідно до п. 87.7 ст. 87 ПКУ забороняється будь-яка уступка грошового зобов'язання або податкового боргу платника податків третім особам. Положення цього пункту не поширюються на випадки, коли гарантами повного та своєчасного погашення грошових зобов'язань платника податків є інші особи, якщо таке право передбачено ПКУ.

Враховуюче вищезазначене, сплата податку або збору здійснюється тільки платником податку безпосередньо, а у випадках, передбачених податковим законодавством, - податковим агентом або представником платника податку. Грошове зобов'язання або податковий борг платника податків по податках та зборах не може погасити інший платник податків або фізична особа (в тому числі директор, засновник тощо) за власні кошти.








Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”