Авансові звіти: підтверджуючі документи

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

Если Эпицентр ,то товарый чек не прокатит.Нужно найти другой чек (может кто-то из сотрудников покупал какие-то материалы или канцтовары или др.) и компесировать за другое.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Тюша писав:
оляля писав:вказано, що можна працівникам магмзину, без персоніфікації. А шо треба персоніфікувати?
Вы знаете, я лично персонифицировала.От греха по-дальше, хотя, может и так сойдет.
И вообще, что если что-трудно приказ сворганить?
та ні не важко, просто ЗАДОВБАЛАСЯ вже ці накази робити. Пам"ятаєте, як ми раніше сміялися з бюрокртаії, про те що на довідку треба ще довідки шо ця довідка видана. А зараз ми нічим не кращі: контора пише!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

сотрудник писав:Если Эпицентр ,то товарый чек не прокатит.Нужно найти другой чек (может кто-то из сотрудников покупал какие-то материалы или канцтовары или др.) и компесировать за другое.
Я кщо чесно, то хотілося б один раз взагалі не виплатити, щоб на наступний раз акуратніше до документів відносились. але то так, з області фантастики

сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

использовать как воспитательный момент-хорошая идея.Вот пускай и ищут другой чек-в следующий раз будут беречь ,как зеницу ока.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

так то так, але боюсь, в мене окаянства не хватить#blush#

sofiya
Гений
Гений
Повідомлень: 307
З нами з: 04 лютого 2011, 07:06
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення sofiya »


Кстати, на 250 грн. нужно налоговую накладную.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

та ми не ставили б все одно на податковий кредит, але дякую

IrinaY
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2013, 16:23
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення IrinaY »

Лилия-НИКА писав:
оляля писав:працівники купували матеріали, на 250 грн, їх їм треба повернути. Вони згубили касовий чек, їм видали чек товарний, але без печатки (я їм сказал, що сама таких можу скільки завгодно наштопати) .Вони зателефонували в магазин, їм сказали , що поставлять печатку магазину. Чи можу я на підставі цього товарного чеку їм повернути гроші? Чи товарний чек є достатньою підставою для включення до витрат? чи краще не бавитися таким речами іна витрати не відносити?
Без РРО - с товарными чеками- работают только единщики - поэтому смотрите кому выплачены деньги??? - скорее всего ФЛП-единщик, - никаких расходов в налоговом учете !!!

А якщо підзвітна особа принесла товарний чек з печаткою ФОП і реєстраційні документи, то можна проводити спокійно, так?
А ще якщо в іншому випадку приніс готівкову накладну з штампом п-ва ОПЛАЧЕНО. По ній теж можна провести?

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

IrinaY писав:
Лилия-НИКА писав:
оляля писав:працівники купували матеріали, на 250 грн, їх їм треба повернути. Вони згубили касовий чек, їм видали чек товарний, але без печатки (я їм сказал, що сама таких можу скільки завгодно наштопати) .Вони зателефонували в магазин, їм сказали , що поставлять печатку магазину. Чи можу я на підставі цього товарного чеку їм повернути гроші? Чи товарний чек є достатньою підставою для включення до витрат? чи краще не бавитися таким речами іна витрати не відносити?
Без РРО - с товарными чеками- работают только единщики - поэтому смотрите кому выплачены деньги??? - скорее всего ФЛП-единщик, - никаких расходов в налоговом учете !!!

А якщо підзвітна особа принесла товарний чек з печаткою ФОП і реєстраційні документи, то можна проводити спокійно, так?
А ще якщо в іншому випадку приніс готівкову накладну з штампом п-ва ОПЛАЧЕНО. По ній теж можна провести?

А якщо підзвітна особа принесла товарний чек з печаткою ФОП і реєстраційні документи, то можна проводити спокійно, так? - так можете проводити.

ще якщо в іншому випадку приніс готівкову накладну з штампом п-ва ОПЛАЧЕНО. По ній теж можна провести?- ні , касові операції накладними не підтверджуються, накладна для оприбуткування ТМЦ, штамп "оплачено" - це для внутрішнього обліку підприємства , вашій підзвітній особі все одно слід вимагати чек.

на " Без РРО - с товарными чеками- работают только единщики - поэтому смотрите кому выплачены деньги??? - скорее всего ФЛП-единщик, - никаких расходов в налоговом учете !!!" - расходы от единщиков есть, главное правильно оформить.

ov
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 03 липня 2011, 04:29
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ov »

а если сотрудник принес чек датованый суботой, я могу его проводить?
(на предприятии это выходной день)

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”