РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3148
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2375 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Vladvik писав:
09 грудня 2022, 23:11
FyDD писав:
09 грудня 2022, 17:06
Подскажите, плиз
У ФОПа было 2 точки- 2 РРО. Одна закрылась, РРО с КУРО . Но есть вероятность что в течении 5-9 месяцев будет открыта новая.
Наша обслуживающая организация говорит, что можно приостановить оплату за обслуживание и потом, когда будет новая точка, просто заменить адрес РРО.
Надо ли сообщать в ГНИ о приостановке деятельности ?
Или лучше полностью снять РРО с учета ?
Если не хотите снимать, то:
1. Перерегистрируйте РРО на точку, которая работает.
2. Временно приостановите обслуживание РРО.

Налоговую "оповещаете" подачей 20-ОПП о закрытии объекта.
Почему нужно перерегистрировать РРО на действующий объект, я думаю Вам уже понятно.
Вы имеете ввиду по причине подачи 20-ООП закрывающего объект ?

Перерегистрация:
-как Основной или Резервный ?
- Перереєстрація у зв’язку із "зміна адреси" ?
- Додаток к Заяве "Документ довільного формату" -что здесь ?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

FyDD писав:
13 грудня 2022, 13:48

Вы имеете ввиду по причине подачи 20-ООП закрывающего объект ?

Перерегистрация:
-как Основной или Резервный ?
- Перереєстрація у зв’язку із "зміна адреси" ?
- Додаток к Заяве "Документ довільного формату" -что здесь ?
1. "Вы имеете ввиду по причине подачи 20-ООП закрывающего объект ?"
РРО регистрируется на объект торговли, а при его "аннулировании" РРО могут снять с регистрации.

2. "-как Основной или Резервный ?"
Обязательно основной. Перевод из основного в резервный (и наоборот) только после снятия с регистрации.

3. "Перереєстрація у зв’язку із "зміна адреси" ?"
Да.

4. - "Додаток к Заяве "Документ довільного формату" -что здесь ?"
Копия текущего регистрационного свидетельства в формате pdf (поищите его в кабинете, если РРО регистрировался после 06.2019).

Stesha1972
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 10 жовтня 2015, 17:54
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення Stesha1972 »

Добрый день! Коллеги, подскажите пожалуйста, кто в "теме". Пытаюсь сдать заяву по форме 4-РРО, не принимает с формулировкой "серійний номер моделі відсутній у реєстрі екземплярів...". Все номера РРО копировала с обликовых данных платника в кабинете, сверяла с регистр. свидетельством, не могу понять в чем может быть причина? Спасибо!

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Stesha1972 писав:
16 грудня 2022, 11:57
Добрый день! Коллеги, подскажите пожалуйста, кто в "теме". Пытаюсь сдать заяву по форме 4-РРО, не принимает с формулировкой "серійний номер моделі відсутній у реєстрі екземплярів...". Все номера РРО копировала с обликовых данных платника в кабинете, сверяла с регистр. свидетельством, не могу понять в чем может быть причина? Спасибо!
Напишите заводской номер сюда или в личку.

Sergey1988
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2023, 18:25

Повідомлення Sergey1988 »

Юрій З писав:
10 листопада 2022, 13:26
Я торгую на маркет плейсі Розетка...
та планував передати їм товар на Фуфілмент та наладити видачу товарів через їх точки виачи Розетка, оплату покупці можуть робити в точці видачі Розетка (налічка, карта).

Також підключити оплату за товари на сайті розетка та пром через Фінансову компанію ЕВО пей.
Задав питанні компанії ФК евопей:

1 - я від свого фоп віддав товар на фуфілмент (чи передаю товар для пересилки в токчку видачи Розетка), далі його розетка передала в свою точку видачі, кліент оплатив там наличкой чи картою и хочет получить фискальний чек.хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

Відповідь Ево пей
При оплаті в точці видачі Розетка через касу фінансової компанії ТОВ "ФК ЕВО" ініціюється переказ коштів від покупця фізичної особи до продавця юридичної особи або фізичної особи підприємця з якими у фінансової компанії є договір на переказ коштів, відповідно покупець отримує квитанцію щодо переказу коштів де вказана інформація про платника (покупця), отримувача (продавця), суму та інші обовʼязкові реквізити. Видача фіскального чека - це обовʼязок продавця відповідно до Податкового кодексу України при реалізації товарів або послуг в разі необхідності при такому виді оплати як безготівковий переказ коштів (аналог каси банка).

друге питання
2 - я підключаю на Розетке онлайн оплату на Рахунок через Ево пей... покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

відповідь ФК
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

3 питання
3 - я підключаю на Проме Пром оплату через ФК ево на рахунок фоп. далі покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? (пром не відает тут чеки, понтно) чи мій ФОП?

відповідь
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

Я так розумію що в цьому випадку такі оплати мають бути фискалізовані через РРО мого ФОПа, тоїсть дорівнюються к еквайрінговим платежам як то Ликпей портмоне та інші...

прошу допомогти розібратися по фіскалізації оплат от покупців.
доброго дня
то як ви вирішили робити : фіскалізувати перекази від ТОВ "Ево" чи ні ? бо зараз така ж проблема і в мене.
Одні кажуть обовязково -інші - ні.

Эти реестры
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 21 квітня 2011, 01:35
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення Эти реестры »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, запуталась совсем!)
ФОП 3 группа принимает оплату на IBAN ФОП от физических лиц (оплата через кассу банка, через банк-онлайн, приват24 и т.п.). Нужно ли РРО?
ФОП заключил договор комиссии с Fondy. Этот сервис получает деньги от физических лиц за услуги коворкинга, а потом по достижении суммы 500грн перечисляет их на р/с ФОП. По Закону оплаты на электронные сервисы должны фискализироваться. Тогда кто выдает чеки и отвечает за это? Fondy или ФОП? Опять же - нужно ли ФОП РРО?
Заранее благродарна за ответы!

Nata_K-va
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 04 червня 2014, 14:34
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Nata_K-va »

Stesha1972 писав:
16 грудня 2022, 11:57
Добрый день! Коллеги, подскажите пожалуйста, кто в "теме". Пытаюсь сдать заяву по форме 4-РРО, не принимает с формулировкой "серійний номер моделі відсутній у реєстрі екземплярів...". Все номера РРО копировала с обликовых данных платника в кабинете, сверяла с регистр. свидетельством, не могу понять в чем может быть причина? Спасибо!
Добрый вечер. Та же проблема. Не подскажите, как решили?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Nata_K-va писав:
23 січня 2023, 20:49
Stesha1972 писав:
16 грудня 2022, 11:57
Добрый день! Коллеги, подскажите пожалуйста, кто в "теме". Пытаюсь сдать заяву по форме 4-РРО, не принимает с формулировкой "серійний номер моделі відсутній у реєстрі екземплярів...". Все номера РРО копировала с обликовых данных платника в кабинете, сверяла с регистр. свидетельством, не могу понять в чем может быть причина? Спасибо!
Добрый вечер. Та же проблема. Не подскажите, как решили?
Напишите заводской номер сюда или в личку.

Ольга_Ka
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 січня 2023, 19:57

Повідомлення Ольга_Ka »

Добрий вечір, та ж проблема, підкажіть, заводський GS00003936

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Ольга_Ka писав:
31 січня 2023, 20:02
Добрий вечір, та ж проблема, підкажіть, заводський GS00003936
Вариант 1.

"REG_NUM": "000767069",
"C_EKKA": 468,
"EKKA_NAME": "MG-V545T",
"VER_PRG": 1141,
"VER_PRG_NAME": "MG-01.01",
"SN": "GS00003936",
"FN": 3000414756,
"DATE_CREATE": "15.02.2018",


Вариант 2.

Откройте форму Заявления 1-РРО, в пункте №4 в поле "модель" нажмите на 3 точки, в поле "фильтр" укажите заводской номер, выберите его из списка, копируйте данные из Заявления 1-РРО в Заявление 4-РРО.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”