Продажа авто за наличку, РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Targon
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 07 листопада 2011, 08:19
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Targon »

Всем привет. Очень нужна помощь!
Юр. лицо НДСник общесистемник продает своё авто физлицу.
В договоре предусмотрена только оплата на расч. счет.
1.Можни ли принять деньги по этому договору в кассу пр-я?
2. нужен ли при этом РРО или достаточно приходного ордера? (предприятие работает исключительно по безналу. это единичный случай)
3. и можно ли сумму в 134500,00 принять в один день.

Может у кого есть практика в данной теме и я упустил ещё какие вопросы?

Очень жду вашей помощи. Спасибо!

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Targon писав:Всем привет. Очень нужна помощь!
Юр. лицо НДСник общесистемник продает своё авто физлицу.
В договоре предусмотрена только оплата на расч. счет.
1.Можни ли принять деньги по этому договору в кассу пр-я?
2. нужен ли при этом РРО или достаточно приходного ордера? (предприятие работает исключительно по безналу. это единичный случай)
3. и можно ли сумму в 134500,00 принять в один день.

Может у кого есть практика в данной теме и я упустил ещё какие вопросы?

Очень жду вашей помощи. Спасибо!
1. Не знаю
2.РРО не нужен, ордера достаточно
3. Можно

Не зарабатывайте себе проблемы, физлицо идет в банк, платит - у вас меньше головной боли.

Targon
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 07 листопада 2011, 08:19
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Targon »

-Latka- писав: 1. Не знаю
2.РРО не нужен, ордера достаточно
3. Можно

Не зарабатывайте себе проблемы, физлицо идет в банк, платит - у вас меньше головной боли.
т.е. основным вопросом пока остается можно ли заплатить в кассу если в договоре четко прописано что на расч. счет!?

физлицо ходил уже в банк пришел с O_O от комисии. Вот и хотим єту комисию уменьшить таким способом, но если єто сильній гемор то придется подарить банку кругленькую сумму )

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Targon писав:
-Latka- писав: 1. Не знаю
2.РРО не нужен, ордера достаточно
3. Можно

Не зарабатывайте себе проблемы, физлицо идет в банк, платит - у вас меньше головной боли.
т.е. основным вопросом пока остается можно ли заплатить в кассу если в договоре четко прописано что на расч. счет!?

физлицо ходил уже в банк пришел с O_O от комисии. Вот и хотим єту комисию уменьшить таким способом, но если єто сильній гемор то придется подарить банку кругленькую сумму )
Сдача выручки в банк то же не бесплатная

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

Targon писав:Всем привет. Очень нужна помощь!
Юр. лицо НДСник общесистемник продает своё авто физлицу.
В договоре предусмотрена только оплата на расч. счет.
1.Можни ли принять деньги по этому договору в кассу пр-я?
2. нужен ли при этом РРО или достаточно приходного ордера? (предприятие работает исключительно по безналу. это единичный случай)
3. и можно ли сумму в 134500,00 принять в один день.

Может у кого есть практика в данной теме и я упустил ещё какие вопросы?

Очень жду вашей помощи. Спасибо!
2. тоже продавали машину недавно и я пришла к выводу что в кассу без РРО принимать нельзя. Так как с РРО не работаем, то возможно я ошибаюсь, но я пришла к выводу что без РРО нельзя прочитав с.3 Закона про РРО:
Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані:
1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

buhgalter2
IMHO Автомобиль у Вас является объектом основных средств, а не товаром - РРО не нужен.

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

Vladvik писав:buhgalter2
IMHO Автомобиль у Вас является объектом основных средств, а не товаром - РРО не нужен.
вы правы, нашла сейчас в ЕБНЗ:
у разі продажу основних засобів (основних фондів) за готівкові кошти, які вилучені з активів (списані з балансу) внаслідок їх продажу і які згідно бухгалтерського обліку обліковувались на рахунку 10 «Основні засоби», суб’єкти господарювання можуть проводити такі розрахунки у касах цих суб’єктів з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку, або у безготівковій формі через банківські установи.

Targon
на счет 1 вопроса, вам нужно сделать доп. соглашение к договору

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Можна без РРО. приходуєте в касі, несете в банк і ложете кошти як торгову виручку (наприклад Аваль робить це без комісі). У Фіз лиця копії паспорту і коду, всі підписи і все.

Targon
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 07 листопада 2011, 08:19
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Targon »

Огромное ВСЕМ спасибо!
уже выписываю приходник!

Targon
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 07 листопада 2011, 08:19
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Targon »

Ещё такой вопрос возник. При выписке налоговой накладной в графа 3 номенклатуре товара продавца я указываю автомобиль, а графа 4 код УКТ ЗЕД у меня пустая?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”