додаток ВП и декларация

Подання звітності в електронному вигляді
Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Категорія: 110. Податок на прибуток підприємств Підкатегорія: 110.30.05 виправлення помилок
Запитання:Як до Податкової декларації з податку підприємства переносяться показники рядків 23 – 26 додатків ВП до декларації, якщо проводиться виправлення помилок, допущених в декількох податкових періодах, і за результатами виправлень податкові зобов’язання підлягають як збільшенню, так і зменшенню?

Відповідь:Коротка:
Якщо виправлення помилок здійснюється у звітній (звітній новій) Податковій декларації з податку на прибуток підприємства (далі – декларація) за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено помилки, то в додатку ВП до декларації платник податку відображає правильні показники за податковий період, який уточнюється, та порівнюючи їх з відповідними рядками декларації, що уточнюється, визначає суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання з податку на прибуток, суму пені та штрафу. Сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу з додатка ВП переноситься до частини «Самостійне виправлення помилок» (рядки 23 – 27) декларації.
При виправленні помилок, допущених у декількох податкових періодах, додаток ВП заповнюється для кожного податкового періоду окремо. У цьому випадку сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу з кожного окремого додатка ВП переноситься до відповідного рядка частини «Самостійне виправлення помилок» декларації.
Повна:
Внесення змін до податкової звітності у разі самостійного виправлення платником податку помилок, що містяться у раніше поданій ним податковій звітності, здійснюється відповідно до норм ст.50 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ).
Так, у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.
Податкова декларація з податку на прибуток підприємства (далі – декларація), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.09.11 № N 1213, може подаватись платником податку як звітна (нова звітна), так і як уточнююча.
Якщо виправлення помилок здійснюється у звітній (звітній новій) декларації за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено помилки, то в додатку ВП до декларації платник податку відображає правильні показники за податковий період, який уточнюється, та порівнюючи їх з відповідними рядками декларації, що уточнюється, визначає суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання з податку на прибуток, суму пені та штрафу. Сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу з додатка ВП переноситься до частини «Самостійне виправлення помилок» (рядки 23 – 27) декларації.
При виправленні помилок, допущених у декількох податкових періодах, додаток ВП заповнюється для кожного податкового періоду окремо. У цьому випадку сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу з кожного окремого додатка ВП переноситься до відповідного рядка частини «Самостійне виправлення помилок» декларації.
Так, наприклад, якщо до декларації заповнено два додатки ВП, один з яких містить суму збільшення податкового зобов’язання (рядок 23 додатка ВП), штрафу (рядок 24 додатка ВП) та пені (рядок 25 додатка ВП), а інший – суму (зменшення) податкового зобов’язання (рядок 26 додатка ВП), то показники рядків 23, 24, 25 першого додатка ВП переносяться до рядків 23,24,25 декларації, а показник рядка 26 іншого додатка ВП – до рядка 26 декларації.
Якщо обидва додатки ВП містять суму збільшення податкового зобов’язання (рядок 23 додатка ВП), штрафу (рядок 24 додатка ВП) та пені (рядок 25 додатка ВП), то значення рядків 23, 24, 25 декларації визначається як сума показників із відповідних рядків таких додатків.

natapulka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 20 грудня 2011, 08:27
Подякували: 6 разів

Повідомлення natapulka »

сделала отчет в 1с,а не в ОПЗ.Все из додатков втянулось как надо.Жду квитанций

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”