Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Допоможіть, будь-ласка, хто може!!! Власник з 27.09 змінив директора, поставив бухгалтера перед фактом. ПН за період з 01.09 по 15.09. незареєстровані, а в ЕК вже зареєстровано підпис нового директора, а старого директора сертифікат видалено. Інших підписів немає. Зареєструвати ПН з підписом відповідальної особи в ПН, як старого директора, але підписані ЕЦП нового директора не дає, пише: "Відомості про особу, яка склала податкову накладну, не відповідають КЕП особи, що підписала даний документ.". Якщо ставлю в ПН нового директора та підписую його ключем, пише:"Порушено вимоги статті 6 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» - відсутня інформація про право підпису на дату складання документу особи, що засвідчила податкову накладну... Зареєстровані підписи особи:
- директор з 27.09.2022 по 28.09.2022
- директор з 28.09.2022 по 20.05.2023."

Що робити???? В мене залишилось 1,5 дні на реєстрацію ПН! :cry:

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1881
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 885 разів

Повідомлення Андрій61 »

SAAT писав:
29 вересня 2022, 11:18
Допоможіть, будь-ласка, хто може!!! Власник з 27.09 змінив директора, поставив бухгалтера перед фактом. ПН за період з 01.09 по 15.09. незареєстровані, а в ЕК вже зареєстровано підпис нового директора, а старого директора сертифікат видалено. Інших підписів немає. Зареєструвати ПН з підписом відповідальної особи в ПН, як старого директора, але підписані ЕЦП нового директора не дає, пише: "Відомості про особу, яка склала податкову накладну, не відповідають КЕП особи, що підписала даний документ.". Якщо ставлю в ПН нового директора та підписую його ключем, пише:"Порушено вимоги статті 6 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» - відсутня інформація про право підпису на дату складання документу особи, що засвідчила податкову накладну... Зареєстровані підписи особи:
- директор з 27.09.2022 по 28.09.2022
- директор з 28.09.2022 по 20.05.2023."

Що робити???? В мене залишилось 1,5 дні на реєстрацію ПН! :cry:
ТАК НА НОВОГО ДИРЕКТОРА сертификат с ЭЦП ЕСТЬ!!
А у бухгалтера ЭЦП есть ????
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Андрій61 писав:
29 вересня 2022, 12:39
SAAT писав:
29 вересня 2022, 11:18
Що робити???? В мене залишилось 1,5 дні на реєстрацію ПН! :cry:
ТАК НА НОВОГО ДИРЕКТОРА сертификат с ЭЦП ЕСТЬ!!
А у бухгалтера ЭЦП есть ????
Мабуть бухгалтер працює неофіційно або без права підпису. У вас сам файл ключа залишився на старого директора? Спробуйте подати повідомлення про ЕЦП https://dp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/503397.html
на старого директора як особи відповідальної за виписку податкових накладних. Потім підпишете ключем старого директора і в податковій накладній повинен значитися старий.

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Оля-ля777 писав:
29 вересня 2022, 12:52
Андрій61 писав:
29 вересня 2022, 12:39
SAAT писав:
29 вересня 2022, 11:18
Що робити???? В мене залишилось 1,5 дні на реєстрацію ПН! :cry:
ТАК НА НОВОГО ДИРЕКТОРА сертификат с ЭЦП ЕСТЬ!!
А у бухгалтера ЭЦП есть ????
Мабуть бухгалтер працює неофіційно або без права підпису. У вас сам файл ключа залишився на старого директора? Спробуйте подати повідомлення про ЕЦП https://dp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/503397.html
на старого директора як особи відповідальної за виписку податкових накладних. Потім підпишете ключем старого директора і в податковій накладній повинен значитися старий.
На бухгалтера ЕЦП не робили. На старого директора файл ключа залишився, але пишуть, що "сертифікат (не чинний)". Мені порекомендували відправити ПН, підписану старим директором всередені та ключом старого директора, потім прийде відмова і "зверху" на цю відмовлену ПН накласти підпис нового директора і відправити на реєстрацію знову. Я так і зробила, поки що ПН в стані "очікується доставка". Можливо до вечора зареєструється... :g_in_dreams: Якщо так, я напишу, може комусь згодиться...

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Так, насправді зареєструвалась перша ПН за таким методом. У квитанції пише 3 підписи - 1 - печатка, 2- новий директор, 3- старий директор.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”