Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Підскажіть у ФОпа змінилось місце реєстрації.В ЕК все ще світиться стара адреса.Як змінити облікові дані і відповідно ДПС

viks
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 30 січня 2021, 15:00
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення viks »

Енни писав:
09 жовтня 2023, 13:20
Підскажіть у ФОпа змінилось місце реєстрації.В ЕК все ще світиться стара адреса.Як змінити облікові дані і відповідно ДПС
В чатах з обговоренням проблем зі зміною місця реєстрації ФОП зустрічав відгуки, що після подання документів про зміну даних через Дію інформація про нову адресу з'являється в ЕК через день-два (хоча офіційно - протягом 24 годин), а "нова" податкова - впродовж місяця.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Енни писав:
09 жовтня 2023, 13:20
Підскажіть у ФОпа змінилось місце реєстрації.В ЕК все ще світиться стара адреса.Як змінити облікові дані і відповідно ДПС
В мене було, що шматок адреси з'ївся. Не було квартири та номеру будинку. Дзвонила в податкову, вони там натиснули кнопку оновити і все стало добре. Десь було півроку тому. Тому, якщо це вам турбує, подзвоніть в податкову.

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

Подавала декларацію за ФОПа - єдинника 3-ї групи. Створила її на основі попередньої деки за півріччя, і не виправила дату подання. Так її і прийняли з датою подання 30 липня (є друга квітвнція). На всякий випадок хочу виправити помилку. Створила на її основі нову деку. Дату подання виправила, а Х в рядку "звітна нова" ніяк не можу підставити. Підкажіть, будь ласка, як перемістити цей "Х" з рядка "звітна" в "звітна нова".

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1406
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 844 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Arfa писав:
30 жовтня 2023, 17:14
Подавала декларацію за ФОПа - єдинника 3-ї групи. Створила її на основі попередньої деки за півріччя, і не виправила дату подання. Так її і прийняли з датою подання 30 липня (є друга квітвнція). На всякий випадок хочу виправити помилку. Створила на її основі нову деку. Дату подання виправила, а Х в рядку "звітна нова" ніяк не можу підставити. Підкажіть, будь ласка, як перемістити цей "Х" з рядка "звітна" в "звітна нова".
В кабінеті таке зробити не вдасться

viks
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 30 січня 2021, 15:00
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення viks »

Arfa писав:
30 жовтня 2023, 17:14
... Підкажіть, будь ласка, як перемістити цей "Х" з рядка "звітна" в "звітна нова".
Змінити на попередньому етапі: Зображення

Arfa
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 583
З нами з: 10 листопада 2009, 02:50
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 59 разів

Повідомлення Arfa »

viks писав:
30 жовтня 2023, 17:39
Arfa писав:
30 жовтня 2023, 17:14
... Підкажіть, будь ласка, як перемістити цей "Х" з рядка "звітна" в "звітна нова".
Змінити на попередньому етапі: Зображення
Огромное спасибо! Получилось!

Антон Сурженко
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 січня 2024, 13:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Антон Сурженко »

Добрый день, коллеги!
ФОП группа, 5%. Та же проблема (как у многих здесь) при формировании на tax.gov.ua в Кабинете формы отчетности F0103308 за год - на додатке №1 в таблице ЕСВ по итогу указана сумма 17688.00 (12 месяцев * 1474 грн или 4 квартала * 4422 грн) и на основном листе отчета, в графе 21 указана ТОЧНО ТА ЖЕ САМАЯ же сумма 17688.00 грн. Отсутствие пробелов в суммах, точки, запятые и т.п. - все проверялось многократно, но при проверке отчета все равно выдает ошибку "ряд 21 = рядок Усього графа 4 розділу 6 Додатку 1".
Изначально отчет формировал в ФриЗвит (именно так и отчитываюсь как минимум лет 5-7, в том числе и за прошлый 2022 год), потом загружал данные в форму F0103308 через XML-файл отдельно для основного отчета и отдельно для Додатка 1. Все цифры заполнены и В ТОЧНОСТИ совпадают друг с другом (на основном листе отчета и в Додатке 1), но проверка все равно выдает ошибку.
Пытался очищать и заново заполнять руками все цифры в главном отчете и додатке 1 - итог такой же, проверку отчет не проходит, та же самая ошибка. Может, у кого-то будут мысли как обойти эту проверку (т.к. в правильности заполнения цифр я уверен)?

viks
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 30 січня 2021, 15:00
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення viks »

Антон Сурженко писав:
02 січня 2024, 14:58
... при проверке отчета все равно выдает ошибку "ряд 21 = рядок Усього графа 4 розділу 6 Додатку 1"...
Попробовал заполнить тестовую декларацию - тоже получил эту ошибку. 100% - программисты в очередной раз накосячили :dash:
Может, у кого-то будут мысли как обойти эту проверку (т.к. в правильности заполнения цифр я уверен)?
Если есть уверенность в цифрах, может следовать далее за алгоритмом, игнорируя сообщение об ошибке? Проверил на тестовой декларации - вроде пропускает на подпись.

Антон Сурженко
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 січня 2024, 13:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Антон Сурженко »

Честно говоря, очень смущает, что и при проверке отчета, и сохранении отчета и при подписи этого отчета, каждый раз поверх выскакивает это сообщение об ошибке.
Но вы правы, можно подписать и отправить, что я и сделал. Первую квитанцию получил, буду ждать вторую квитанцию с отказом или приёмкой отчета.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”