Учет личных финансов

Melkyi
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 квітня 2023, 23:53

Повідомлення Melkyi »

Добрий день. Не хочеться створювати нову тему, бо питання достатньо коротке. В нас є невелике виробництво обсягом 500 чоловік і ми вирішили повністю відмовитися від 1с в сторону Dynamics 365 з перенавчанням бухгалтерів. Про те, останнім часом деякі з бухгалтерів наполегливо рекомендують «Парус». Наскільки я пам‘ятаю це був підсанкційний програмний продукт. Можливо хтось може підказати звідки він походить родом?

viks
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 30 січня 2021, 15:00
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення viks »

Melkyi писав:
12 квітня 2023, 23:58
...Наскільки я пам‘ятаю це був підсанкційний програмний продукт. Можливо хтось може підказати звідки він походить родом?
Точніше, не сам продукт, а ГК "Парус" був у санкційному списку з 15 травня 2017 року до 14 травня 2020 року, і 21.05.2021 знову включили до того списку ТОВ «ПАРУС-УКРАЇНА» https://opendatabot.ua/c/25201366. Статус "все складно" :? .

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Melkyi писав:
12 квітня 2023, 23:58
Добрий день. Не хочеться створювати нову тему, бо питання достатньо коротке. В нас є невелике виробництво обсягом 500 чоловік і ми вирішили повністю відмовитися від 1с в сторону Dynamics 365 з перенавчанням бухгалтерів. Про те, останнім часом деякі з бухгалтерів наполегливо рекомендують «Парус». Наскільки я пам‘ятаю це був підсанкційний програмний продукт. Можливо хтось може підказати звідки він походить родом?
С мацквы...
Я с 2001 по 2004 был их дилером............
Гнильё фирма!!

Вот для производства с 500 работниками (ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС- полностью наша):
https://ispro.com.ua/
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

caballero
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 18 вересня 2014, 17:45
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення caballero »

не знаю насколько востребованы такие програмы но логика полдсазывает что такого добра должен быть поллный аппстор или гугле плай.
тем более не у всех есть ноутбуки - мобильное приложение намного удобнее

конечно веб версия была бы еще удобнее еще удобнее но тут вопрос хостинга

skripkaG
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 19 липня 2023, 21:48

Повідомлення skripkaG »

Привіт! Я просто хотів поділитися своїм досвідом ведення обліку фінансів у бізнесі.
Я недавно відкрив сервіс FinProsto, який надає чудові готові шаблони для обліку фінансів.

Ці шаблони створені професіоналами і дуже зручні у використанні. Вони допомагають мені вести облік витрат, аналізувати фінансові показники та планувати майбутні розрахунки. Я особисто використовую шаблон "Фінансовий облік lite", але на сайті також є багато інших цікавих варіантів для різних галузей бізнесу. Рекомендую всім, хто шукає ефективні рішення для обліку фінансів, перевірити сервіс FinProsto!

Зображення

Відповісти

Повернутись до “Інші програми автоматизації обліку”