Подорожні листи

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
yulya26
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 22 грудня 2016, 09:45
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення yulya26 »

Доброго дня) підскажіть, будь ласка, нумерація подорожнього листа з нового року онуляється чи продовжується?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

yulya26 писав:Доброго дня) підскажіть, будь ласка, нумерація подорожнього листа з нового року онуляється чи продовжується?
Я обнуляю

heckfy
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 травня 2023, 19:19

Повідомлення heckfy »

1. Добрий день. Подорожній лист ведеться потижнево. Чи можна використовувати додаток до подорожнього листа, для деталізації маршруту поденно.
2. Подорожній лист для легково і для вантажного автомобіля чи може бути один і той же.
Дякую

vika_pro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 липня 2016, 21:22
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення vika_pro »

heckfy писав:
02 травня 2023, 19:26
1. Добрий день. Подорожній лист ведеться потижнево. Чи можна використовувати додаток до подорожнього листа, для деталізації маршруту поденно.
2. Подорожній лист для легково і для вантажного автомобіля чи може бути один і той же.
Дякую
бажано вказувати про яку форму власності і вид оподаткування йде мова, якщо це приватна тов, то на мою думку відповідь: так і так. ви можете розробити і затвердити будь-яку свою форму подорожнього листа і вести його хоч потижнево, хоч поденно, хоч 1 раз на місяць.

Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

Доброго дня, підкажіть будь ласка, на підприємстві з'явився вантажний автомобіль, яким ми надаємо послуги перевезення вантажів стороннім організаціям, в якому документі можна прописувати скільки ми використали палива на конкретну послугу. Наприклад ми перевезли вантаж конкретному Замовнику, склали акт наданих послуг, а де прописати кількість палива витраченого на цей конкретний акт? Подорожній лист на вантажний автомобіль складають раз на місяць, і через це не видно скільки палива йде на конкретну подію. Завчасно дуже вдячний за допомогу.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4140
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Женя23 писав:
27 червня 2023, 20:44
Доброго дня, підкажіть будь ласка, на підприємстві з'явився вантажний автомобіль, яким ми надаємо послуги перевезення вантажів стороннім організаціям, в якому документі можна прописувати скільки ми використали палива на конкретну послугу. Наприклад ми перевезли вантаж конкретному Замовнику, склали акт наданих послуг, а де прописати кількість палива витраченого на цей конкретний акт? Подорожній лист на вантажний автомобіль складають раз на місяць, і через це не видно скільки палива йде на конкретну подію. Завчасно дуже вдячний за допомогу.
Доброе утро, вы можете подорожний лист составлять после каждой поездки, так же вы должны сделать контрольный выезд что бы узнать сколько машина ест на 1 км и это что бы зафиксировала комиссия в складе ваше организации, так же вы можете рассчитать расстояние куда перевозите груз, например Сумы-киев-Сумы где-то 650 км, и если ваш автомобиль ест 28л/км , то расход 182 л дизеля вам надо. Как вы заправляете по картам или за нал, должны быть чеки. сколько было при выезде с гаража плюс заправки и остаток в баке минус. Если за нал заправляетесь разносите в авансовом отчете приход топлива и списание делаете по Актам на списание товара. Если же вы ведете подорожни листи раз на месяц, то считайте по км, по спидометру, например выехал 1.06. с такие спидометром 150000 и по окончанию на 30.06.2023 160000, то списание на 10000 км делаете

Женя23
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 червня 2023, 17:51
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Женя23 »

Дякую за відповідь, я якби знаю скільки в мене пішло літрів на конкретну послугу перевезення, в наказі зафіксовано розхід палива. Але як ці літри прив'язати до конкретного акту наданих послуг, яким документом? Подорожні листи я не складаю, на кожне перевезення їх складати ніхто на підприємстві не хоче, напевно прийдеться мені самому їх писати.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4140
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Зображення
Женя23 писав:
28 червня 2023, 09:11
Дякую за відповідь, я якби знаю скільки в мене пішло літрів на конкретну послугу перевезення, в наказі зафіксовано розхід палива. Але як ці літри прив'язати до конкретного акту наданих послуг, яким документом? Подорожні листи я не складаю, на кожне перевезення їх складати ніхто на підприємстві не хоче, напевно прийдеться мені самому їх писати.
Расход знаете, все остальное мелочь, в актах надання послуг на Замовника вы указываете маршрут, например транспортне перевезення м. Суми-м. Киев водитель Иванов на авто Мерседес ВМ0000 согласно заявки
когда вы заполните путевку и в ней например укажите поездок сколько за месяц было:
Сумы-Киев 330 км
Киев -Полтава 343 км
Полтава-Киев 343 км
Киев-Сумы 330 км
всего за месяц авто проехало 1346 км и дальше считайте расход топлива
путевки надо вести, составлять авансовые и платить суточные водителям

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”