затраты на канцтовары

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Zara
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 03 листопада 2011, 07:47
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Zara »

А если я эти МБП списываю на основании подписанного акта от заказчика. Этим актом я списываю со счёта МЦ? Заказчику выставлять по мере расходования, а в налоговом по факту ввода в эксплуатацию????Правильно ли так будет?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Я не пойму почему Вы их приходуете как МБП, если это материалы для выполнения работ. Мне кажется, что приходывать нужно на сч.201 и списывать по мере закрытия актов.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Zara писав:А если я эти МБП списываю на основании подписанного акта от заказчика. Этим актом я списываю со счёта МЦ? Заказчику выставлять по мере расходования, а в налоговом по факту ввода в эксплуатацию????Правильно ли так будет?
Да правильно, когда отгрузка, тогда и признание расходов ( и признание расходов и по малоценке, если она у Вас идет в производство) и соответсвенно и списание со счета МЦ (напомню-отгрузка).
Есть малоценка, например, в адинистративных целях, тогда признание расходов (в бух. и нал. учете) идет при вводе в эксплуатацию, то-есть сразу (нет привязки к отгрузке)

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Ир4ик писав:Я не пойму почему Вы их приходуете как МБП, если это материалы для выполнения работ. Мне кажется, что приходывать нужно на сч.201 и списывать по мере закрытия актов.
Наверное используют 22 счет!
Я если это канцтовары, то использую 209 счет!

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Рахунок 22 "Малоцінні та швидкозношувані предмети"

Цей рахунок призначено для обліку й узагальнення інформації про наявність та рух малоцінних та швидкозношуваних предметів, що належать підприємству та знаходяться у складі запасів.

До малоцінних та швидкозношуваних предметів належать предмети, що використовуються протягом не більше одного року або нормального операційного циклу, якщо він більше одного року, зокрема: інструменти, господарський інвентар, спеціальне оснащення, спеціальний одяг тощо.

За дебетом рахунку 22 "Малоцінні та швидкозношувані предмети" відображаються за первісною вартістю придбані (отримані) або виготовлені малоцінні та швидкозношувані предмети, за кредитом - за обліковою вартістю відпуск малоцінних та швидкозношуваних предметів в експлуатацію із списанням на рахунки обліку витрат, а також списання нестач і втрат від псування таких предметів.

З метою забезпечення збереження вказаних предметів в експлуатації підприємство повинно організувати належний контроль за їх рухом, зокрема оперативний облік у кількісному вираженні. При поверненні на склад з експлуатації таких предметів, що придатні для подальшого використання, вони оприбутковуються за дебетом рахунку 22 "Малоцінні та швидкозношувані предмети" та кредитом рахунку 71 "Інший операційний дохід".

Аналітичний облік малоцінних та швидкозношуваних предметів ведеться за видами предметів по однорідних групах, установлених, виходячи з потреб підприємства.
Рахунок 20 "Виробничі запаси"

Рахунок 20 "Виробничі запаси" призначено для узагальнення інформації про наявність і рух належних підприємству запасів сировини і матеріалів (у тому числі сировина й матеріали, які є в дорозі та в переробці), будівельних матеріалів, запасних частин, матеріалів сільськогосподарського призначення, палива, тари й тарних матеріалів, відходів основного виробництва.

За дебетом рахунку 20 "Виробничі запаси" відображаються надходження запасів на підприємство, їх дооцінка, за кредитом - витрачання на виробництво (експлуатацію, будівництво), переробку, відпуск (передачу) на сторону, уцінка тощо.
...
На субрахунку 201 "Сировина й матеріали" відображаються наявність та рух сировини та основних матеріалів, які входять до складу продукції, що виготовляється, або є необхідними компонентами при її виготовленні (забудовники облік будівельних матеріалів і конструкцій ведуть на субрахунку 205 "Будівельні матеріали"). На цьому субрахунку ведеться облік основних матеріалів, що використовуються підрядними будівельними організаціями при здійсненні будівельно-монтажних, ремонтних робіт. Допоміжні матеріали, які використовуються при виготовленні продукції або для господарських потреб, технічних цілей та сприяння у виробничому процесі, також відображаються на субрахунку 201. Підприємства, що заготовляють сільськогосподарську продукцію для переробки, також відображають її вартість на цьому субрахунку.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Это все прекрасно, но тогда надо наперед знать какое количество и на какой счет приходовать!
Я сразу кидаю на 209, а оттуда может идти и на админ, и в производство, и на общепроизв. (ничем не запрещено!).

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Валюша с писав:Это все прекрасно, но тогда надо наперед знать какое количество и на какой счет приходовать!
Я сразу кидаю на 209, а оттуда может идти и на админ, и в производство, и на общепроизв. (ничем не запрещено!).
Валюша, это Вы о канцтоварах говорите? Я ссылки давала для Zara.

Zara
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 03 листопада 2011, 07:47
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Zara »

Спасибо за ответы! У меня они на 22 и в налоговом учёте уже отнесены на расходы. А вот как теперь быть не знаю. Здавать уточнёнку по деке, тем самым уменьшив расходы, убьют.... Как быть?

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Ир4ик писав:
Валюша с писав:Это все прекрасно, но тогда надо наперед знать какое количество и на какой счет приходовать!
Я сразу кидаю на 209, а оттуда может идти и на админ, и в производство, и на общепроизв. (ничем не запрещено!).
Валюша, это Вы о канцтоварах говорите? Я ссылки давала для Zara.
#blush#

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Zara писав:Спасибо за ответы! У меня они на 22 и в налоговом учёте уже отнесены на расходы. А вот как теперь быть не знаю. Здавать уточнёнку по деке, тем самым уменьшив расходы, убьют.... Как быть?
Если Вы включили те диски в себестоимоть 2011 года, правильно?,
то уже и не трогайте!
А в этом году, что без дисков что никак? Нет дисков - меньше себестоимости (то-есть затрат) и больше налога на прибыль!

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”