Скарга на подат. повідомлення-рішення (ППР) до обласної ДПІ.

Yulia
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 24 березня 2010, 10:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Yulia »

Якщо ми (юридична особа) подаємо скаргу до обласної ДПІ на ППР, а у кодексі вказано, що повинні про це оскарження повідомити контролюючий орган, яким видано ППР, у нашому випадку міську ДПІ. То підкажіть яким чином їм повідомити? просто подати ту ж саму скаргу і у їхню канцелярію чи просто лист у довільній формі про те, що до обласної ДПІ подана скарга на такі ППР і детально нічого не розписувати? Допоможіть, будь-ласка, терміново.

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Я всегда раньше делала так: писала в шапке все адреса, куда направляю это письмо: ДПИ г. Энска, ДПС Эмкой обл, Прокуратура.......

Yulia
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 24 березня 2010, 10:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Yulia »

А текст оставляли один?

Yulia
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 24 березня 2010, 10:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Yulia »

Подала сьогодні скаргу у обласну ДПС, але на моєму екземплярі вони поставили тільки дату, підпис та прізвище, а штам не поставили, сказали на підставі якогось нового наказу. Виникає питання чи не буде до нас претензій без їхнього штампу на нашому екземплярі??

Fatalist
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 24 травня 2012, 08:33
Подякували: 9 разів

Повідомлення Fatalist »

56.3. Скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовій формі (та у разі потреби - з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог пункту 44.6 статті 44 цього Кодексу) протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.
Платник податків одночасно з поданням скарги контролюючому органу вищого рівня зобов'язаний письмово повідомляти контролюючий орган, яким визначено суму грошового зобов'язання або прийнято інше рішення, про оскарження його податкового повідомлення-рішення або будь-якого іншого рішення.

Стаття 56. Оскарження рішень контролюючих органів
(Кодекс податковий, ВР України, від 02.12.2010, № 2755-VI "Податковий кодекс України")


То есть в городскую ГНИ вы должны в письменном виде в произвольной форме через канцелярию подать письмо о том, что вы оспариваете их решение в областной ГНИ.

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Ответы на других форумах на этот вопрос:
Спойлер
Форум ДтКт
tax_agent писав:Мы подавали только письмо примерно следующего содержания (правда мы уже дошли до суда, но на стадии админ.обжалования тоже подавали письмо):

ТОВ «___» цим листом повідомляє Державну податкову інспекцію у __ районі м. Києва про те, що ТОВ «___» оскаржує до Окружного адміністративного суду міста Києва Податкові повідомлення-рішення ДПІ у __ районі м. Києва від ___ року №__та №__, які було складено ДПІ у ____районі м. Києва на підставі Акту №__/_про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ „___” (код за ЄДРПОУ ____) з питань правомірності формування податкового кредиту з податку на додану вартість та валових витрат з податку на прибуток при взаємовідносинах з ТОВ „____” (код за ЄДРПОУ ___) за період з 01.01.2011 року по 31.12.2011 року.
krysor писав:НАЧАЛЬНИКУ ====

Відповідно до вимоги п.56.5. ст.56 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2756-VI я, суб’єкт господарювання,офіційно повідомляю назва ДПІ, що керуючись положеннями ст.55, ст.56 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2756-VI та Наказу ДПА України „Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби” від 23.12.2010р. №1001, для початку процедури адміністративного оскарження податкових повідомлень-рішень . визначену, нібито, за порушення мною норм ст.126 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI, мною "____"____2012 року було подано до Державної податкової служби ____________ (контролюючий орган вищого рівня) скаргу на вищевказані податкові повідомлення-рішення, прийняті назва ДПІна підставі акту документальної планової перевірки від . №
http://jurisprudence.com.ua/posluhy/osk ... a-ppr.html Оскарження ППР
Перш за все, визначимо, що таке податкове повідомлення-рішення (ППР). ППР — це повідомлення про визначення суми грошового зобов'язання платника податків або інше повідомлення якого-небудь контролюючого органу.

Скасування або оскарження в суді рішень податкових органів можливо лише з допомогою контролюючих органів вищого рівня (Державна податкова адміністрація України) і в разі встановлення невідповідностей такого рішення закодавчим актам.

Оскарження податкового повідомлення-рішення може бути адміністративним або судовим. Платник має право на адміністративне оскарження, якщо самостійно визначені контролюючим органом причини ППР не пов´язані з порушеннями законодавства. Також він має право на оскарження рішень податкової ДПІ, якщо, на його думку, контролюючий орган прийняв рішення та суму податку, які виходить за межі повноважень або законодавства України.

Часові рамки можливості оскарження податкового повідомлення або скасування ППР:

- протягом 10 днів подати оскарження у письмовій формі до ДПА України;
- ДПА протягом 10 днів має час для поставлення рішення щодо цього питання;
- якщо протягом 20-ти днів ДПА не надішле вмотивоване рішення питання, воно автоматично спрацьовує в користь платника.

Рішення ДПА, що стосуються митної справи є остаточними і перегляду та адміністративному оскарженню не підлягають (судове - можливо). Також не підлягає оскарженню податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.

Рішення Державної податкової адміністрації України та спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади в галузі митної справи, прийняте за розглядом скарги платника податків, є остаточним і не підлягає подальшому адміністративному оскарженню, але може бути оскаржене в судовому порядку.

День отримання скарги поштою вважається днем подання скарги. Днем оскарження вважається: день, наступний після останнього терміну дії скарги; день отримання ППР про задоволення скарги; день отримання ППР від ДПА. Всі ці дні також вважаються днями узгодження грошового зобов´язання.

Скасування та оскарження податкової вимоги нашими спеціалістами забезпечить представництво Ваших інтересів у справах оскарження рішень податкових органів, як при адміністративному оскарженні, так і в судовому порядку, а також при проведенні перевірок податковими та іншими контролюючими органами. Законне та надійне скасування податкового повідомлення-рішення — це запорука справедливого та законного розвитку Вашого бізнесу!
Сopyright © 2010-2012. Всі права захищено.

Olga 60
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 16 лютого 2011, 05:56
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Olga 60 »

Да, Вы просто должны их уведомить, а то по срокам начнет действовать ППР, а так все продлевается, пока не пройдете все инстанции - область, ГНА Украины (на практике просто отписки) и потом суд.

Lana*
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 16 березня 2011, 05:18
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Lana* »

Прошу совета у бухгалтеров с богатой юридической практикой. Начинаем процедуру админ. обжалования в обласной ДПС, вопрос : есть ли у них полномочия (права), при рассмотрении жалобы назначить дополнительную проверку, как бы для "з'ясування додаткових обставин" или еще чего-то.

Primer2016
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 25 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Primer2016 »

Добрий день! Поділіться, будь ласка текстом оскарження ППР.
Змінили райони у 2021 році і податкова списала з особового рахунку ПДВ суму на попередню податкову, яка була у нас 2020 році....
Самі визнають, а ППР висилають...
:help: :help:

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”