Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


19.01.24
13241 16 Печатать

Новый iPhone как объект налогообложения: в «Слуге народа» предлагают ввести налог на роскошь

В "Слуге народа" предлагают облагать налогом покупку нового iPhone и платить больше налогов с зарплаты в 20 тысяч грн. Такие идеи высказала народная депутат от фракции "Слуга народа" и глава парламентского комитета бюджета Роксолана Подласа в эфире телемарафона, пишет ZN.ua.

"Новый iPhone за 60-70 тысяч грн может облагаться налогом, - сказала Роксолана Пидласа, отвечая на вопрос, где брать деньги на мобилизацию. - Если вы зарабатываете больше 20 тысяч грн*, то вы могли бы платить военный сбор не 1,5%, а 3%. Надо подумать о налогах на роскошь".

* Напоминаем, что в основных прогнозных макропоказателях экономического и социального развития Украины на 2024 год заложена среднемесячная заработная плата работников в размере 21 809 грн.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • СержК
19.01.24 08:48

але ж наші воїни на нулі теж отримують більше 20к... розкошують, мабуть... мають скинутись на мобілізацію

Ответить
  • Світлана
19.01.24 09:04

а податки з виплат выйскових на своє утримання не хочуть відмінити ?Тоді і грошей вистачіть можливо ... але замість " слуги " ШІ - дуже гарне рішення , хочь не соромно і дешево ...

Ответить
  • Яя
19.01.24 09:08

это уже дно 
а налог на "дышать" может введем. 

Ответить
  • Альфа
19.01.24 09:43

по суті, податок із заробітної плати вже сплачено, і при купівлі того ж айфону я повинна ще податок платити, таке вона меле? і так 20 тис шалені кошти....

Ответить
  • Дуже злий бух
19.01.24 10:15

Безугла, Підласа... Вже як "штамп", який говорить про відсутній зв'язок голови і рота. А взагалі, я за податок на розкіш, але на будинок/землю/авто/яхту/літак...А не на айфон чи ЗП в 20000+. І просто цікаво, чому айфон? Є дорогі смартфони інших брендів, котрі коштують не менше.
І ще питань багато, але то таке...

Ответить
  • Олена
19.01.24 10:25

Господи, де їх там беруть. От приклад того, що люди без відповідної освіти пишуть нам закони. Зробили це разом. Це дно якесь.....Слів не хватає.

Ответить
  • Злий бух 2
19.01.24 12:43

Олена, в сенсі де їх беруть? Безуглу обрали жителі столичної Оболоні, Підласа  -пройшла по списку СН під № 100, Тищенко - від Святошинського району. так по кожному з 400+ можна розписати. Якщо коротко - всі вони "справа рук" виборців.

Ответить
  • Дуже злий бух
19.01.24 14:33

Злий бух 2, отож. Цікаво те, що Тищенко допогано знає де, той Святошинський, хоча якась приймальня там є, але народ проголосував, бо в телевізорі його частенько бачили. Маємо те, що маємо. Обрали всіх з телевізора, то ж тепер екшн у всьому 

Ответить
  • Валентина
19.01.24 10:41

Тобто з.п. в 500 баксів у нас тепер рзкіш??) Ооооо...

Ответить
  • Лара
19.01.24 11:31

А вони не хочуть собі зар.плату 7100 зробити?

Ответить
  • Дуже злий бух
19.01.24 14:35

Лара, не хочуть)) вони і мобілізації не підлягають, хоча чомусь впевнена, що половина з них вже герої всіх гарячих точок і мають медалі "За штурм Кремля"

Ответить
  • Дуже злий бух
19.01.24 14:40

Але це все чорний гумор. Но, чомусь все менше і менше хочеться сміятись, а останнім часом, просто стан, коли сльози душать. Новини ( не з марафону), податкові нововведення, постійні новини від знайомих та рідних про невідомо звідки з'явившихся хворобах, здебільшого невиліковних... І на цьому фоні навіть не знаєш, що робити. 

Ответить
  • SHADOW
19.01.24 15:09

сама эта пидляса в кофте  стоимостью больше 60т, с себя не хотят начать?

Ответить
  • Дуже злий бух
19.01.24 18:25

SHADOW, вона її на розпродажі купила, бідна...То й не пам'ятає її вартість. Тим паче, то ж не айфон)))) 

Ответить
  • Оксана
22.01.24 10:20

Звернули б увагу на  "Ватикан" в нашій державі - судову систему " недоторкані". Чому не йде мова про оподаткування їх статків та їх ДОВІЧНОГО утримання, яке складає більше ніж зарплата у депутатів, яке вони отримують їз наших же податків.

Ответить
  • вопріс
22.01.24 12:02

а трусики за 40000,ето чето?????

Ответить