Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.02.24
5765 20 Печатать

В Раде сделали заявление о повышении налогов в Украине

В Украине не рассматривают вопрос повышения налогов для того, чтобы покрыть отсутствие помощи от Соединенных Штатов Америки. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление члена комитета Рады по вопросам финансовой, налоговой и таможенной политики Ольги Василевской-Смаглюк в эфире телемарафона.

По ее словам, до конца февраля Рада ожидает от Кабмина план альтернативных поступлений в госбюджет на фоне отсутствия помощи от Соединенных Штатов Америки.

"Что это может быть? Это могут быть сверхурочные поступления с таможни, с налоговой, это также может быть пересмотр акцизных сборов, сборов за недра, что также очень важно. Но президент (Владимир Зеленский - ред.) против повышения налогов. Поэтому мы должны сейчас успокоить население: повышение налогов мы не рассматриваем сейчас как основной сценарий, потому что президент сказал искать альтернативные пути", - отметила нардеп.

Она также уточнила, что рассматривается вариант заимствования у Нацбанка. Поэтому альтернатив много, но задача властей - сделать так, чтобы это прямо не затронуло население.

Что предшествовало

Напомним, ранее издание Bloomberg сообщило о том, что Украина готовит план для Международного валютного фонда на случай, если США не будут предоставлять нашей стране помощь.

Такой план, в частности, включает расширение продаж внутренних облигаций, повышение налогов и сокращение расходов.

Это необходимо, чтобы получить деньги от МВФ.

Автор: Иван Носальский

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • SHADOW
28.02.24 08:32

имхо, надо понизить зп всем судьям, чиновникам, прокурорам и прочей братии. ввести реальные наказания за распил бюджета. и денег хватит

Ответить
  • данет
28.02.24 08:55

SHADOW,100%

Ответить
  • Лилия
28.02.24 08:37

серйозно? понаднормові надходходження? що, контрабас прикрутите чи все ж таки з простих фврм податки візьмите7 напрклад, блокуванням.  А що це за позика у нацбанка? а у нас що, нацбанк сам кошти заробляє, чи вони все ж таки належать державі, тобто людям? на кого взагалі цей спітч розрахований? якщо не дають коштів і самі не можемо себе прогодувати, ну значить -піднімаймо лапки вгору....тільки людських життів не повернеш...

Ответить
  • ХХХХХХХХХ
28.02.24 09:09

Лилия, мабуть, про "лапки вгору" не варто писати, навіть у контексті (без)діяльності більшістю обраної бездарної влади. Як мінімум, тим, чиї родичі/знайомі/близькі вже не зможуть виконати вашу пораду, це читати не дуже приємно.

Ответить
  • Вета
28.02.24 11:55

ХХХХХХХХХ, т.е. из-за солидарности с погибшими живые тоже должны умереть? Или вы реально верите, что мы сможем выйти на границы 1991 года? Вы не хотите задать себе вопрос - сколько это еще заберет человеческих жизней? Или вы за войну до последнего украинца?

Ответить
  • Наталія
29.02.24 10:58

Вета, якійсь ідіотизм. Не хочете подумати про те скільки людей загине якщо рашка захоплюватиме нові теріторії? Коли вже громадяни моєї країни зрозуміють ВОНИ ПРИЙШЛИ ВБИВАТИ! Саме вбивати, а не робити ваше життя кращим. Тому вибір у нас всіх невеликий 

Ответить
  • Злий бух 2
28.02.24 09:04

це та сама Василевська -Ммаглюк яка 24.02.22 року закликала мешканців Бучі залишатись вдома бо "російська армія не воює з цивільними"?!
Тоді віримо, звісно, ця точно не може збрехати як і її патрон!

Ответить
  • Татьяна
28.02.24 09:10

Верховну раду посадіть на минималку и зразу появляться гроші в бюджеті і не треба чекати допомоги від штатів, їхня допомога  коштує нам жизни наших синовей и горем тисячів матерей.

Ответить
  • Тетяна
28.02.24 09:12

Це знищення бізнесу.....

Ответить
  • Надія
28.02.24 12:23

Тетяна, Ні, знищення простих людей, що своїм горбом на хліб заробляють.

Ответить
  • Тарас Бульба
28.02.24 09:28

люди, що з вами??!! через один коментар "лапки вгору" це "через США гинуть наші воїни і мирні"...
вже ж за ці роки мало би прийти розуміння, що якщо зараз не зупинити то діти/внуки будуть гинути!
про те, що тут ждуни авсабатітєлєй пишуть думати не хочеться, бо тоді взагалі безнадія...

Ответить
  • Ирина
28.02.24 10:04

Тарас Бульба, ви маєте план як зупинити країну,
 яку не може зупинити весь світ? Діти, внуки гибнуть зараз, частина виїхала, нікому буде воювати через 5 років так точно, а чиновники перші збіжать

Ответить
  • Наталія
29.02.24 11:04

Ирина, вони гинуть не тому що ми захищаємося, а тому рашка ВСІХ нас прийшла вбивати. Це досі комусь не зрозуміло? Чому "занадто розумні" вважають що якщо ми здамося зразу настане мир та щастя і вони будуть жити?

Ответить
  • Тарас Бульба
28.02.24 10:21

Ирина, без коментарів... хоча ні, один є: складається враження, що "какая разніца" під яким прапором жити і треба зійтись десь посередині, як власне, і планував великий кормчий.
Добре, що я вже не в окупації (дякую всім причетним) і сподіваюсь всім пересічним, хто вирішує долю тих, хто і досі потерпає, спиться спокійно

Ответить
  • Антонина
28.02.24 10:56

Тарас Бульба, здесь не про "гасла", а про податки. Снимите последнюю рубашку и отдайте, потому что судьи, депутаты, бесконечные "наглядові ради" без пропитания не могут. Детям, опять же, помочь надо. Как им там, сиротинушкам, в монако? Да даже в Буковеле, цены видели? И все коррупционеры с позором выгнаны-кто послами, кто на других тихих, хлебных местах

Ответить
  • Тарас Бульба
28.02.24 11:03

Антонина, дякую, не думав, що "лапки вгору" і "через США гинуть люди" - це про податки

Ответить
  • Павло
28.02.24 11:40

Це гірше чим підвищення податків. Під іншими поповненням розуміється ,штрафи .адміністративний тиск .блокування податкових накладних 

Ответить
  • Наталя
28.02.24 13:18

 "зробити так, щоб це прямо не торкнулося населення"-тобто анонсувати спочатку індексацію пенсій 13%, а  затвердити 8%, чи пенсіонери вже не люди...

Ответить
  • Юлия
28.02.24 15:31

А в нас потепліло і знов почали класти бруківку. От і все. У мера завод по виробництву бруківки. Нічого особистого - просто бізнес.

Ответить