Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


04.06.24
539 0 Печатать

Мінцифри запустили сайт еАкциз: дізнайтеся про переваги революційної реформи

Влада продовжує боротися з контрафактним ринком алкоголю й тютюну. Працюємо над еАкцизом з 2022 року —  система допоможе державі збільшити надходження в бюджет та наблизить Україну до європейських стандартів.

Запустили сайт, щоб ви дізнавалися, як працюватиме та коли запуститься еАкциз. Детальніше за посиланням.

 На сайті знайдете інформацію про: 

  • етапи впровадження еАкцизу
  • переваги для бізнесу, держави та суспільства
  • законодавче регулювання обігу алкоголю й тютюну

еАкциз допоможе забезпечити контроль над продукцією та зробити ринок тютюну й алкоголю прозорішим. А також дасть змогу моніторити кожну одиницю продукції на всіх етапах переміщення — від виробництва або імпорту до продажу споживачу.

Нагадаємо, нещодавно опублікували технічні вимоги на розробку системи еАкцизу. Зараз завершуємо роботу над розробкою нормативно-правової бази, щоб забезпечити ефективне впровадження системи в Україні.

Працюємо, щоб Україна не втрачала кошти через тіньовий ринок алкоголю й тютюну

Проєкт еАкциз впроваджується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством фінансів та Державною податковою службою завдяки проєкту «Підтримка цифрової трансформації» за підтримки USAID та UK Dev. Партнери проєкту — Фонд Східна Європа й Інститут аналітики та адвокації.

По материалам Мінцифри

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям