Бронювання військовозобовʼязаних буде в Дії
Уряд ухвалив постанову про цифровізацію бронювання. У Дії розробляють послугу, щоб важливі для економіки компанії могли забронювати працівників на порталі Дія.
Послуга в Дії усуне людський фактор та пришвидшить процес до години. Рішення з бронювання ухвалюватиме не людина, а кілька автоматичних перевірок у реєстрах.
На першому етапі бронювання в Дії працюватиме для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. Далі перелік розширюватиметься.
Як працюватиме бронювання на порталі Дія?
1. Керівники держустанов, компаній подають списки військовозобов’язаних на бронювання. І засвідчують заяву електронним підписом.
2. Система онлайн перевіряє, чи:
- підприємство є критично важливим
- працівник офіційно працевлаштований
- дані працівника є в реєстрі Оберіг
3. Дія надішле сповіщення керівнику про результат розгляду протягом доби.
Якщо відповідь позитивна — у працівника оновиться інформація в застосунку Резерв+. Також витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі й за потреби роздрукувати.
У Дії вже готуються до бета-тестування послуги.
Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.
Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.