Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


Тема семинара:
Управління бухгалтерським бізнесом. Онлайн-курс від Київського центру підтримки і розвитку бізнесу Спільно з компанією «Е.С.Консалтинг»
Время проведения:
02.05.2023 - 13.06.2023
Город:
Онлайн-навчання, вся Україна
Место проведения:
Онлайн-навчання, вся Україна
Стоимость:
18500 грн, для кожного другого і більше учасників – знижка 10% Діє акція раннього бронювання, при реєстрації та оплати участі до 1.04.2023 року вартість навчання складе 15000 грн.
  • Организаторы
Название организации:
Київський центр підтримки і розвитку бізнесу
Контактные телефоны:
(067) 4036126
E-mail:
at@eccs.com.ua
Веб сайт:
https://eccs.com.ua/upravlinnya-buhgalterskim-biznesom
  • Описание семинара

Базовий курс орієнтований на тих, хто тільки збирається відкрити свій бізнес, приймає рішення, чи варто це робити, а також для тих, хто вже відкрив свій бізнес, але хоче покращити свої результати. Вимоги до досвіду у бухгалтерії чи бізнесі немає.

Цей модуль розрахований на 6 тижнів, по два заняття на тиждень, 12 занять.

За результатами слухачі здадуть підсумкову роботу з економічного моделювання свого бізнесу, всі матеріали для цього будуть надані під час навчання.

Поглиблений курс – для тих, хто пройшов базовий курс, але поставив собі вищу планку і хоче досягти великого прибутку. У такому разі процеси в компанії будуються на іншому рівні, і структура бізнесу потребує трансформації. Ми виділяємо для цього ще 3 тижні, програма цього курсу буде заявлена окремо.

Якщо ви відчуєте, що вам потрібна додатково індивідуальна робота або пост-підтримка, ми зможемо запропонувати вам послуги у зручному для вас форматі.

Формат навчання – інтерактивний, ми у постійному діалозі зі студентами, кількість питань не обмежена.

Слухачі курсу, які успішно здадуть свою підсумкову роботу, отримають сертифікат професіоналу з управління бухгалтерським бізнесом.

Мова викладання – українська.

Програма курсу

Модуль 1 Лекція 1. (відкритий формат, запрошуються усі бажаючі)

Як розпочати: основи бухгалтерського бізнесу. Хто я як власник бізнесу? Що я будую і навіщо, якого результату я хочу досягти? Роль власника бізнесу. Що насправді потрібне для початку бізнесу? Побудова базової економічної моделі та складання бюджету компанії.

Модуль 1. Інтерактивна зустріч 1.

Перевірка домашнього завдання щодо побудови економічної моделі. Відповіді на запитання щодо старту бізнесу та специфіки, з якою зіткнувся кожен студент.

Модуль 2 Лекція 1.

Продукт бухгалтерської служби та її ціна. Що ми продаємо насправді? Як сформувати вартість послуги і не помилитися? Гнучкість у ціноутворенні – ключовий чинник успішних переговорів. Фіксовані тарифні пакети чи індивідуальний прорахунок вартості оплати? Звужуємо нішу. Як сформувати власну клієнтуру, яка ніколи від вас не втече.

Модуль 2. Інтерактивна зустріч 1.

Перевірка домашнього завдання на опис продуктів компанії та розрахунку вартості послуг. Відповіді на питання для визначення оптимальної ніші та приклади ціноутворення.

Модуль 3 Лекція 1.

Як залучити клієнта до обслуговування? Способи пошуку клієнта та як не викинути гроші на вітер. Маркетинг бухгалтерської компанії. Канали продажів та їх роль. Як розрахувати бюджет на залучення клієнтів? Чи потрібно відразу брати менеджера з продажу? Яка реклама відштовхує?

Модуль 3. Інтерактивна зустріч 1.

Перевірка домашнього завдання складання рекламних текстів, листів для розсилки клієнтам. Розбір кейсів, відповіді на запитання.

Модуль 4 Лекція 1.

Основи переговорів. Чи можна досягти укладання контракту у 100% випадків? Як відповідати на заперечення «дорого» та переконувати потенційного клієнта підписати договір? Бриф та підготовка попередньої комерційної пропозиції.

Модуль 4. Інтерактивна зустріч 1.

Перевірка домашнього завдання на складання прикладів заповнених брифів та готових комерційних пропозицій. Відповіді на запитання.

Модуль 5 Лекція 1.

Укладання договору та перехід до обслуговування клієнта. Як захистити свої інтереси, якщо ви спрацювали з несумлінним клієнтом? Рекомендації щодо окремих домовленостей, розподіл обов'язків між персоналом клієнта та вашої компанії, цінові застереження. Основні вимоги під час переходу клієнта обслуговування. Дисклеймер (відмова від відповідальності).

Модуль 5. Інтерактивна зустріч 1.

Перевірка домашнього завдання щодо складання договору. Відповіді на питання, рекомендації щодо побудови роботи зі складними клієнтами.

Модуль 6 Лекція 1.

Робота з клієнтом, зміни у роботі. Стандарти обслуговування. Протоколування спірних ситуацій та фіксування порушень. Що робити, якщо було допущено помилку, яка призвела до штрафу? Чи можливо організувати роботу без помилок чи зняти відповідальність за їх наслідки? Підвищення оплати клієнту, переговори щодо зростання вартості. Розірвання контракту. Як не закрити бізнес через претензії клієнтів?

Модуль 6. Інтерактивна зустріч 1.

Відповіді питання, розбір кейсів. Приклади листів до повідомлення негативних новин.

Модуль 7 Лекція 1.

Співробітники бухгалтерської компанії. Формат співробітництва: штатні працівники чи робота за контрактом? Як визначити, який формат співпраці із працівниками буде оптимальним? Співбесіда працівника. На які ключові моменти слід звернути увагу? Чи варто брати вже висококваліфікованого працівника чи середнього рівня підготовки? Тестовий день як фінальна співбесіда.

Модуль 7. Інтерактивна зустріч 1.

Відповіді на питання про роботу з персоналом, про співбесіду та перевірку кваліфікації. Кейси та рекомендації.

Модуль 8 Лекція 1.

Технічна організація обслуговування клієнтів: сервери, корпоративна пошта, архіви облікових баз та документа ції, інші питання безпеки бізнесу. Запобіжні заходи при витоку інформації, видалення даних. Сценарії передачі та відключення доступу працівникам у проектах.

Модуль 8. Інтерактивна зустріч 1.

Відповіді на питання про роботу з персоналом, про співбесіду та перевірку кваліфікації. Кейси та рекомендації.

Модуль 9 Лекція 1.

Мотивація працівників: яка перспектива у вашої компанії? Матеріальне стимулювання, як розрахувати фонд преміювання. Інші методи мотивації: соціальний пакет, підвищення кваліфікації, кар'єрне зростання. Покарання за помилки та як не можна чинити з працівниками. Конкуренція та конфлікти в колективі. Робота з людьми.

Модуль 9. Інтерактивна зустріч 1.

Відповіді на питання про роботу з персоналом, про мотивацію та професійне зростання. Кейси та рекомендації.

Модуль 10 Лекція 1.

Операційне управління бухгалтерською компанією. Як звільнити себе з посади головного бухгалтера і перестати обслуговувати клієнтів? Завдання та функції керівника та власника бізнесу. Трансформація без втрати контролю. У яких випадках ви самі гальмуватимете зростання бізнесу?

Модуль 10. Інтерактивна зустріч 1.

Відповіді на запитання щодо функцій керівника, про проблеми їх виконання. Рекомендації щодо зростання ефективності. Кейси та рекомендації.

Модуль 11 Лекція 1.

Фінансові показники бізнесу та контроль доходів та витрат. Внутрішній облік та аналіз виконання фінансових показників. На чому ви заробляєте і де втрачаєте? Які проекти прибуткові і які збиткові та чому? Виплата дивідендів чи вкладення прибутку на бізнес? Як побудувати план розвитку бізнесу та виконати його?

Модуль 11. Інтерактивна зустріч 1.

Розбір фінансових показників з прикладу бізнесу студентів. Рекомендації щодо розбудови збиткових проектів. Відповіді на запитання.

Модуль 12 Лекція 1.

Підсумкова лекція. Узагальнення матеріалів курсу. Чому бізнес – це творчість? Чому іноді власники бухгалтерського бізнесу закривають компанію? Репутація та довгострокові перспективи. Як здійснити свою мрію?

Модуль 12. Інтерактивна зустріч 1.

Захист підсумкових робіт.