БЕСЕДКА_КУРИЛКА (переговорка, совещалка, просто что то обсуждалка!)

Розмови на різні теми
Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Альона1 писав:Слухайте, що це за кошмар такий робиться. Викидає мене з сайта . Під логіном зайти не можу. То взагалі каже , що сервер не доступний.#g_crazy#
Та же байда ! Что-то с сайтом твориться сегодня вечером ... #g_hospita #g_mad# #g_cray2#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Мені з зеркалом теж цікавіше. Але кольорові теж нічого. А наклейки такі смішні. Там собачка виє біля холодильника, То я ближче до ночі#g_haha#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Зображення

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Альона1 в общем вам дали пищу для размышлений#g_haha# выбор за вами...надеюсь новый холодильник послужит долгоЗображення

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

третий день борюсь с собой, не могу заставить себя работать!!!#g_dance# текущюю срочную работу делаю, а оставльную : зачем делать сегодня, если можно сделать послезавтра и получить 2 свободных дня!!! Смотрю как копиться стопка док-тов и ни как, ну хоть убейте#g_crazy#

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

*Людок* писав:третий день борюсь с собой, не могу заставить себя работать!!!#g_dance# текущюю срочную работу делаю, а оставльную : зачем делать сегодня, если можно сделать послезавтра и получить 2 свободных дня!!! Смотрю как копиться стопка док-тов и ни как, ну хоть убейте#g_crazy#
тоже самое, на улице погодка- класс! еще если бы кто-то меня с форума турнул#g_witch#

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Так после баньки ж. Теперь отдыхаем от отдыха. А работа не убежит. Все - равно вам делать#g_crazy#

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Вечірка писав:
*Людок* писав:третий день борюсь с собой, не могу заставить себя работать!!!#g_dance# текущюю срочную работу делаю, а оставльную : зачем делать сегодня, если можно сделать послезавтра и получить 2 свободных дня!!! Смотрю как копиться стопка док-тов и ни как, ну хоть убейте#g_crazy#
тоже самое, на улице погодка- класс! еще если бы кто-то меня с форума турнул#g_witch#

ВО ВОТ И МЕНЯ ТУРНИТЕ#g_haha# #g_haha#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Виктория 80 писав:
Вечірка писав:
*Людок* писав:третий день борюсь с собой, не могу заставить себя работать!!!#g_dance# текущюю срочную работу делаю, а оставльную : зачем делать сегодня, если можно сделать послезавтра и получить 2 свободных дня!!! Смотрю как копиться стопка док-тов и ни как, ну хоть убейте#g_crazy#
тоже самое, на улице погодка- класс! еще если бы кто-то меня с форума турнул#g_witch#

ВО ВОТ И МЕНЯ ТУРНИТЕ#g_haha# #g_haha#
Ще мене турніть. Я бішусь, кажу не давайте мені лишньої роботи. А мені кажуть:"Менеше на форумі сидіти треба".#laugh# #laugh#

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

Зображення Загружаемся, попробую вывезти вас от сюда#laugh#

Закрито

Повернутись до “Розмови про різне”