Модераторам

Ania_911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1102
З нами з: 05 березня 2008, 22:11
Дякував (ла): 943 рази
Подякували: 682 рази

Повідомлення Ania_911 »


Доктор, меня игнорируют. (с)#blush#
На постоянной основе. #g_crazy#
Уважаемая администрация, пожалуйста, поясняйте ваши действия, я теряюсь: ЗА ЧТО? #g_cray2#
Или хоть предупреждайте. А то сразу без суда и следствия: дохрюкалась - замуровали. #rrul#
[/quote]

Сегодняшнее Ваше сообщение расцениваю как тролинг елен_маман.
Она временно забанена и не может вам ответить, но это не повод упоминать ее так часто в своих сообщениях

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Тот самый гость писав: Уважаемая администрация, пожалуйста, поясняйте ваши действия, я теряюсь: ЗА ЧТО? #g_cray2#
Не переживайте Вы так! #g_crazy# Меня намедни тоже предупредили о недопустимости неприятия марксизма-энгельсизма-ленинизма-сталинизма #swoon#
Но я не переживаю ибо полагаю, что, в конце концов, история даст оценку этому мракобесию... #secret#

Тот самый гость
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 21 квітня 2012, 08:55
Дякував (ла): 1333 рази
Подякували: 1060 разів

Повідомлення Тот самый гость »

#thank2# Чувствую себя пЭрсоной международного уровня - у меня тоже пЭрсональные санкции по списку Магнитского и заочное правосудие. Приметы времени.#sigh#

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Уважаемая администрация, пожалуйста, поясняйте ваши действия, я теряюсь: ЗА ЧТО?
Ania_911 писав:Сегодняшнее Ваше сообщение расцениваю как тролинг елен_маман.
Она временно забанена и не может вам ответить, но это не повод упоминать ее так часто в своих сообщениях
Так звідки ж взяти інфу, що людину "забанили"? і на скільки? і після скількох попереджень? І в правилах нічогісінько, що якщо людина мовчить - значить "в бані".
Я, наприклад, теж подумала, що знайшовся патріот і вже отримав свої тугрики за здачу сепаратиста :) і ЗОВСІМ не подумала, що це тривіальний бан на 6 годин для відсипання і набрання сил :)))
Скоріше: сидить, тішиться, копить матеріал, а потім яяяк вплюне свою думку, всі опоненти не впораються.

Вважаю такі попередження безпідставними.
Господи, прости нам гріхи наші - не відаємо, що робимо!

Ania_911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1102
З нами з: 05 березня 2008, 22:11
Дякував (ла): 943 рази
Подякували: 682 рази

Повідомлення Ania_911 »

Лада писав:
Уважаемая администрация, пожалуйста, поясняйте ваши действия, я теряюсь: ЗА ЧТО?
Ania_911 писав:Сегодняшнее Ваше сообщение расцениваю как тролинг елен_маман.
Она временно забанена и не может вам ответить, но это не повод упоминать ее так часто в своих сообщениях
Так звідки ж взяти інфу, що людину "забанили"? і на скільки? і після скількох попереджень? І в правилах нічогісінько, що якщо людина мовчить - значить "в бані".
Я, наприклад, теж подумала, що знайшовся патріот і вже отримав свої тугрики за здачу сепаратиста :) і ЗОВСІМ не подумала, що це тривіальний бан на 6 годин для відсипання і набрання сил :)))
Скоріше: сидить, тішиться, копить матеріал, а потім яяяк вплюне свою думку, всі опоненти не впораються.

Вважаю такі попередження безпідставними.
Господи, прости нам гріхи наші - не відаємо, що робимо!
п. 3j Правил форума "Грубым и частым нарушителям правил будет блокирован доступ к форуму на неделю и больше." Решение о бане и его длительности принимает администратор.
В теме "Ось таке ми маємо..." оговаривалось отдельно, что набранные за неделю 2 предупреждения ведут к бану.

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Ania_911 писав: п. 3j Правил форума "Грубым и частым нарушителям правил будет блокирован доступ к форуму на неделю и больше." Решение о бане и его длительности принимает администратор.
В теме "Ось таке ми маємо..." оговаривалось отдельно, что набранные за неделю 2 предупреждения ведут к бану.
Шановні адміни, та я ж звертаю вашу увагу на іншу сторону барикад :)) мова про відсутність інформації для відповідаючого/опонента, про право знати ситуацію, а мені - про обов'язки :))
Щодо "оговаривалось отдельно, что набранные за неделю 2 предупреждения ведут к бану"
Чому б не розмістити ці локальні правила хоч десь (чи у першому повідомленні теми, чи ввести особливі умови для гарячих тем ( :)) у правилах. І за якими критеріями визначається грубість, частота та протяжність бану, чи все залежить від настрою та особи?

Повтор "От: 13 March 2014 17:18:23"
Можна ввести "смайлик у банці", щоб форумчани на їхню думку використовували його у відповідь на фрази, що близькі до зауваження/бана, щоб автор замислився/самоорганізувався/звернув увагу/збавив оберти.
Було б добре, якби пімпочка "активний/неактивний" користувач мала ще декілька кольорів, наприклад: деактивований - темносірий, має попередження - помаранчевий (кількість попереджень), червоний - забанений (час/дата бану "з - по")
Якось так... ;)

Тот самый гость
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 21 квітня 2012, 08:55
Дякував (ла): 1333 рази
Подякували: 1060 разів

Повідомлення Тот самый гость »

#bye#

Тот самый гость
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 21 квітня 2012, 08:55
Дякував (ла): 1333 рази
Подякували: 1060 разів

Повідомлення Тот самый гость »

Уважаемая администрация, я могу рассчитывать на объективность и одинаково-симметричную реакцию на слово "бред", используемое при обращении к оппоненту?
http://buhgalter911.com/yaf2/yaf_postsm ... t=y#458045
Проверка: http://buhgalter911.com/yaf2/yaf_postsm ... t=y#444544

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Ania_911 писав:

Доктор, меня игнорируют. (с)#blush#
На постоянной основе. #g_crazy#
Уважаемая администрация, пожалуйста, поясняйте ваши действия, я теряюсь: ЗА ЧТО? #g_cray2#
Или хоть предупреждайте. А то сразу без суда и следствия: дохрюкалась - замуровали. #rrul#
Сегодняшнее Ваше сообщение расцениваю как тролинг елен_маман.
Она временно забанена и не может вам ответить, но это не повод упоминать ее так часто в своих сообщениях[/quote]
Да скучали они за мной...#sigh# #g_haha##boast# и в знак солидарности самоубилисьЗображення...аж 4 штуки! #secret# #g_haha#
Я даже во время отсутствия кошу их ряды...#g_haha# ...виртуально! #g_haha# Пора уже звездочки рисовать ..за сбитый! #g_haha#
Люблю и горжусь Донбассом!!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Предлагаю Модераторам никогда (ни при каких нарушениях) не банить... сами знаете - кого!!! Скучно же!!! #g_cray2#

Відповісти

Повернутись до “Питання, зауваження, пропозиції щодо сайту Бухгалтер 911”