Модераторам

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Ир4ик писав:
Люлик писав:удалите темку, пожалуйста #blush#
Какую? Эту: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm4 ... spx#493256 ???
да

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Victoriia писав:
Ania_911 писав:Ув. Victoriia, причины по которым у вас не всегда срабатывает отправка личных сообщений приведены в постах выше.
Ув. Анна, отправка сообщения с адресом нового бух.форума для одного человека никак не может считаться спамом. Это выражение личного мнения, а Ваше вмешательство - это цензура и боязнь конкуренции.
А ты буквами напиши#blush#
Точки, собаки там разные...#blush#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

А теперь нельзя посмотреть КТО поставил "Спасибо" за сообщение? Когда пытаюсь посмотреть меня просто отбрасывает в начало страницы. Это только у меня или нововведение?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

cometa писав:А теперь нельзя посмотреть КТО поставил "Спасибо" за сообщение? Когда пытаюсь посмотреть меня просто отбрасывает в начало страницы. Это только у меня или нововведение?
тоже самое, но не всегда

Ania_911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1102
З нами з: 05 березня 2008, 22:11
Дякував (ла): 943 рази
Подякували: 682 рази

Повідомлення Ania_911 »

cometa писав:А теперь нельзя посмотреть КТО поставил "Спасибо" за сообщение? Когда пытаюсь посмотреть меня просто отбрасывает в начало страницы. Это только у меня или нововведение?
Так со всеми сообщениями происходит?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Девочки, а у меня вообще пропал значек "Спасибо". Это что-такое? Я что-то нарушила? Или какой-то глюк....

Adelaida
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 16 листопада 2012, 01:39
Дякував (ла): 930 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Adelaida »

Проверила на Вашем сообщении, работает

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Adelaida писав:Проверила на Вашем сообщении, работает
А почему у всех 2 значка, а у меня один? А может так всегда было, а это я туплю из-за жары?

Ania_911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1102
З нами з: 05 березня 2008, 22:11
Дякував (ла): 943 рази
Подякували: 682 рази

Повідомлення Ania_911 »

Тюша писав:
Adelaida писав:Проверила на Вашем сообщении, работает
А почему у всех 2 значка, а у меня один?
Сам себя поблагодарить не можешь, поэтому возле своего окошка с сообщением вы и не видите кнопки "Спасибо".
А сама кнопка работает, посмотрите верхнее сообщение у Вас там два "Спасибо" стоят.

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Ну ж, я не хотіла цього, але адміністрація форуму 911 не залишає мені вибору.

Вже майже тиждень, при намаганнях зайти на Форум 911, маю можливість спостерігати ось такийчудовий напис:

Зображення

Спочатку не звертала уваги, бо не було часу, всяке ж могло статися з форумом (зламався, переоблік тощо) а потім, коли напис став занадто нав'язливим почала розбиратися.... і от, завдяки добрим людям, я дізналася ЧУДОВУ новину - мене просто забанили, тобто закрили можливість відвідувати форум...

Така прикра новина мене застала трохи зненацька... як? чому? за що? й т.д.... І не лаялась, і не проклинала нікого, і особливо ж грізно не порушувала Правил тощо.... і на тобі...

30 лип. о 1:03 Написала листа адміністрації форуму на вказану на порталі адресу buhgalter911@gmail.com :
Добрый вечер Александр
У меня возникла проблема с форумом 911, уже около недели не могу зайти, хотелось бы прояснить ситуацию и понять в чем проблема.

При попытке зайти на форум высвечивается сообщение:
Server Error
404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Спасибо
С ув. IrinkaSvetl
Але відповіді я не отримала, тому прийняла для себе рішення, про яке повідомила адміністрацію форума листом:
Оскільки попереднє повідомлення було залишене без розгляду, і зважаючи на односторонню заборону мені, як користувачу 911, приймати участь у форумі шляхом блокування залишаю за собою право на вимогу видалення 3-х СВОЇХ тем, з вашого форуму:

1. СПРАВОЧНАЯ информация (здесь дискуссии не ведем!)
2. = ВНИМАНИЕ ! = СПРАВОЧНАЯ, или С ЧЕГО НАЧИНАТЬ решать проблему!---=
3. = Бюро НАХОДОК = доска ОБЬЯВЛЕНИЙ = ПОПРОШАЙКА =
[/url]

У разі, якщо дане повідомлення також залишиться без відповіді буду змушена прийняти неприємне рішення з широким інформативним розголосом даної проблеми на інших бухгалтерських порталах...

p.s. дуже шкода, що ви, як адміністрація, розставили на форумі акценти не в користь професіоналізму... і те, що створювалося не один рік розвалюэться втрачаючи якість.
Відповіді я також не отримала....
Тому, зважаючи на вашу позицію я заявляю про свою заборону на використання результатів моєї інтелектуальної власності на вашому форумі і прошу розглядати дане повідомлення як офіційну заяву на ВИДАЛЕННЯ цих вказаних 3-х тем.

Щиро дякую адміністрації та користувачам за приємне спілкування, яке мало місце до розподілу на "своїх" та "чужих".

Також є побажання до адміністрації, якщо ви вирішуєте когось прибрати зі свого порталу, то майте мужність попередити невигідного користувача про дане рішення завчасно і особисто.

Дякую
З повагою IrinkaSvetl

Відповісти

Повернутись до “Питання, зауваження, пропозиції щодо сайту Бухгалтер 911”