Модераторам

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Ania_911 писав:Ув. Ирина, Вы действительно много сделали для этого форума и мы Вам благодарны за это.
Сейчас Вы занимаетесь другим ресурсом, успехов Вам в этом начинании.
Но ведь сейчас Вы пытаетесь раскрутить свой ресурс за счет 911, считаю что это не правильно.
Что касается удаления тем, автором, которых Вы являетесь в Правилах форума прописано, что пользователи могут удалять или редактировать свои сообщения в течении 30 минут. Кроме того в некоторых из этих тем размещены сообщения и других пользователей, при удалении они сотрутся.
1.Почему за счет 911? Все кто считал нужным хлопнул дверью в начале года и Женьку тогда забанили за якобы рекламу альтернативного ресурса.
Форум разваливается и причиной тому ни как не покинувшие его.
2."пользователи могут удалять или редактировать свои сообщения в течении 30 минут" - свои сообщения я не удаляла и Вас об этом не просила, однако большая их часть не доступна?
не поддержать Ирину не могу, одно дело треп в беседке, другое дело темы и консултации в проф. ветке, куда вложен труд и знания.

Маюля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2291
З нами з: 31 січня 2012, 02:43
Дякував (ла): 2421 раз
Подякували: 4634 рази

Повідомлення Маюля »

Почему после каждого перемещеня по темам выкидывает на ввод пороля и логина? Это очередное нововедение?

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Маюля писав:Почему после каждого перемещеня по темам выкидывает на ввод пороля и логина? Это очередное нововедение?
Наверно глюк...меня не "выкидывает на ввод пароля и логина". Это тот глюк, который перед отпуском!#smile3# #smile3# #smile3#

Маюля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2291
З нами з: 31 січня 2012, 02:43
Дякував (ла): 2421 раз
Подякували: 4634 рази

Повідомлення Маюля »

гы, так выкидывает же....причем стабильно

Ania_911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1102
З нами з: 05 березня 2008, 22:11
Дякував (ла): 943 рази
Подякували: 682 рази

Повідомлення Ania_911 »

Маюля писав:Почему после каждого перемещеня по темам выкидывает на ввод пороля и логина? Это очередное нововедение?
Попробуйте зайти с другого браузера

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Ania_911 писав:
cometa писав:А теперь нельзя посмотреть КТО поставил "Спасибо" за сообщение? Когда пытаюсь посмотреть меня просто отбрасывает в начало страницы. Это только у меня или нововведение?
Так со всеми сообщениями происходит?
Сейчас уже все в порядке.
Было со всеми, причем , второй день подряд. Поэтому и спросила.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Маюля писав:гы, так выкидывает же....причем стабильно
наверно глюк. у меня такое было пару дней назад

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Девицы, пошли читать Закон

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

Ania_911 писав:Ув. Ирина, Что касается удаления тем, автором, которых Вы являетесь в Правилах форума прописано, что пользователи могут удалять или редактировать свои сообщения в течении 30 минут. Кроме того в некоторых из этих тем размещены сообщения и других пользователей, при удалении они сотрутся.
Шановний адміністратор форуму 911

Як відомо, на вашому форумі я зареєстрована вже понад 4 роки, і за ці роки були різні ситуації, ми, я та багато інших небайдужих користувачів, допомагали вашому порталу та форуму вибудовувати зручну та корисну інфраструктуру, ми разом вдосконалювали структуру та тематичне наповнення форуму, що позитивно відобразилося на популярності та відвідуваності порталу, ми разом розробляли ті Правила, на які ви зараз посилаєтеся, тому, хто як не я знає, які рухи можна робити на форумі, а за які користувач може бути покараний.

Тому хочу відмітити момент в якому ви апелюєте до пункту m.3. Правил, так дійсно, ви на правах адміністратора маєте право прописувати умови редагування та видалення повідомлень на своємо порталі, але відповідно до авторського законодавства України я маю право на дозвіл чи заборону того чи іншого матеріалу, автором якого є я. Тому посилаючись на Правила форуму (без конкретизації, який саме пункт Правил може влагодити наші непорозуміння) ви обмежуєте моє право на авторський матеріал та інтелектуальні напрацювання шляхом дивного посилання на «інших користувачів, які робили записи у темах, автором яких є я.

Якщо ви не пам'ятаєте історії, то можу нагадати подібну ситуацію, яка вже мала місце на форумі 911 пару років назад, коли користувач Джема вступила в конфлікт з більшістью користувачів і ви, як адміністрація форуму, підтримали її рішення й видалили УСІ заявлені нею теми, автором яких вона була (про кулінарію, про рукоділля тощо) і навіть досить жваве обурення понад сотні користувачів, які також були дописувачами у тих темах вас не зупинило.

Тому, після проведенного аналізу змісту своїх вищевказаних тем можу надати наступну інформацію по їх наповненню:
1. СПРАВОЧНАЯ информация (здесь дискуссии не ведем) – 99% матеріалу належать саме моєму авторству
2. = ВНИМАНИЕ ! = СПРАВОЧНАЯ, или С ЧЕГО НАЧИНАТЬ решать проблему мої повідомлення складають близько 95%
3. = Бюро НАХОДОК = доска ОБЬЯВЛЕНИЙ = ПОПРОШАЙКА = - трохи більше 20%

Враховуючи виже сказане, задля врегулювання цього питання, можу запропонувати 2 варіанти:
1) Ви видаляєте ці 3 мої теми, але здійснюєте перенесення повідомлень інших авторів в іншу, створену вами, як адміністратором, тему
2) Ви задовольняєте мою вимогу про заборону на використання моїх авторських напрацювань шляхом повного видалення тем без переносу та сповіщення інших користувачів, які мали нагоду писати у цих темах.
Інших варіантів я не розглядаю.
Ania_911 писав:Вы действительно много сделали для этого форума и мы Вам благодарны за это.
Сейчас Вы занимаетесь другим ресурсом, успехов Вам в этом начинании.
Но ведь сейчас Вы пытаетесь раскрутить свой ресурс за счет 911, считаю что это не правильно.
Що стосується першої частини вашого повідомлення стосовно відвідування та «розкрутки» іншого бухгалтерського ресурсу за рахунок 911 (що в приципі, я так розумію, і стало істиною причиною заблокування мого доступу на форум 911), то це взагалі є абсурдним, оскільки дану ситуацію можна описати наступним чином «Все, виганяю доньку з хати, бо її учора запросили на каву, а вона, зараза, взяла і пішла»… висновки для себе кожен зробить сам....

І останнє, найголовніший мій проект сьогодення - допомога українським військовим шляхом покращення їхнього медичного та матеріально-технічного стану… приймати мою громадянську позицію чи ні, право кожного, але незалежно від сторони симпатії я домагатимуся взаємоповаги, оскільки розумію, що кожен має для себе визначитися з вподобаннями та пріорітетами.
Я довго вагалася, чи зробити цей крок, але ваші дії, нажаль, пришвидшили прийняття відповідних рішень... і ще, оголошуючи Правила навчіться самі їх виконувати...

Уважай врага своего!

Дякую
З повагою IrinkaSvetl

vikki001
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 05 серпня 2013, 14:45
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 45 разів

Повідомлення vikki001 »

Что ж вы делаете, девочки?! Что ж вы уже врагами друг друга называете?!

В Библии написано: "Накорми врага своего... этим ты соберешь угли горящие на его голову."

Чему мы все учимся? Ненавидеть? Прощать конечно сложнее.

Горько все это видеть.

Відповісти

Повернутись до “Питання, зауваження, пропозиції щодо сайту Бухгалтер 911”