«M.E.Doc» − демо-версия

Подання звітності в електронному вигляді
Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

ArinaArina писав:
Valencia писав:Как у кого сегодня проходят отчеты? Отправила ЕСВ через демо-Медок- три часа нет кв.2.
демо-медок. ндс. в 11.40 отправляла. все пришло за 10 мин. А ЕСВ часто бывает, что 2-я кв. с задержкой
если возникают сомнение по поводу 2й квитанции лучше обратитесь на центральный шлюз 0800501007(5)и там поинтересуйтесь

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як знову відправити реєстр РПН,якщо я вже відправила, прийшла кв №1,що не в те ДПІ і не прийнято? Тепер не можу знову відправити, пише функція доступна за умови придбання модулю!!!!!

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

one--** писав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як знову відправити реєстр РПН,якщо я вже відправила, прийшла кв №1,що не в те ДПІ і не прийнято? Тепер не можу знову відправити, пише функція доступна за умови придбання модулю!!!!!
у вас демо версия, необходимо снова проимпортирвоать отчет в облик ПДВ, с заменной строчек попробовать снова отправить, в домо версии по другому ни как

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

медок під час завантаження пошти виникла помилка ERR Failedtoget maseage date ________________щО ЦЕ???? Чекаю квитанцію 2 ЕСВ

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

aduvan4ik писав:медок під час завантаження пошти виникла помилка ERR Failedtoget maseage date ________________щО ЦЕ???? Чекаю квитанцію 2 ЕСВ
администрирование- параметры системы- электронная почта, сотрите адрес, и снова наберите его и 2 раза пароль. после нажмите проверить соединение, если будет ошибка можете отписать в лс ваши контакты

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Игорь Специалист М.Е.Док писав:
aduvan4ik писав:медок під час завантаження пошти виникла помилка ERR Failedtoget maseage date ________________щО ЦЕ???? Чекаю квитанцію 2 ЕСВ
администрирование- параметры системы- электронная почта, сотрите адрес, и снова наберите его и 2 раза пароль. после нажмите проверить соединение, если будет ошибка можете отписать в лс ваши контакты
Нічого не міняла але квитанція прийшла. Поки не хочу нічого чіпати. Якщо ще таке буде то спробую Ваш метод. Дякую за швидку відповідь

infostep
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 10 жовтня 2014, 16:05

Повідомлення infostep »

Медок-демоверсия - обновился с версии 10.00.235 до версии MEDOC IS 10.01.015 - пропала возможность отправлять реестр налоговых накладных. Это только у меня? или теперь реестр налоговых отправлять из демо-версии нельзя?

Отправил реестр с версии 10.00.235 - при запросе "Отримати повідомлення" выдает следующее - "Помилка обробки повідомлення на сервері документів:
52 - "Невідома клієнтська програма"
Ім'я файла: xxxxxxxxxxxxxxxxx.PCK" - квитанция 1 пришла.
Что это может быть?

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

infostep писав:Медок-демоверсия - обновился с версии 10.00.235 до версии MEDOC IS 10.01.015 - пропала возможность отправлять реестр налоговых накладных. Это только у меня? или теперь реестр налоговых отправлять из демо-версии нельзя?

Отправил реестр с версии 10.00.235 - при запросе "Отримати повідомлення" выдает следующее - "Помилка обробки повідомлення на сервері документів:
52 - "Невідома клієнтська програма"
Ім'я файла: xxxxxxxxxxxxxxxxx.PCK" - квитанция 1 пришла.
Что это может быть?
Может быть всё таки прочтёте несколько страниц этой темы? Вопросы отпадут сами по себе.

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

infostep писав:Медок-демоверсия - обновился с версии 10.00.235 до версии MEDOC IS 10.01.015 - пропала возможность отправлять реестр налоговых накладных. Это только у меня? или теперь реестр налоговых отправлять из демо-версии нельзя?

Отправил реестр с версии 10.00.235 - при запросе "Отримати повідомлення" выдает следующее - "Помилка обробки повідомлення на сервері документів:
52 - "Невідома клієнтська програма"
Ім'я файла: xxxxxxxxxxxxxxxxx.PCK" - квитанция 1 пришла.
Что это может быть?
Все отчеты в демо версии
1) импортируете
2) открываете
3) наступні дії - підписати звіт
4) наступні дії відправити звіт
Реєстр РПН
1)Просто импортируете(Не подисывать, не открывать в реестре звитив!!!!)
2)облік ПДВ-реєстр виданих і отриманих
3)вверху нажимаете відправити или файл-відправити

Если не получилось, значит где-то нарушили процедуру, удалите снова все отчеты из реестра звітів и из корзини, и проделайте все по пунктам заново

без привязки вы ее не распечатаете, хотя если только попробовать через, первичные документы, довильне пидписання

M.E.Doc_IS
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення M.E.Doc_IS »

«M.E.Doc IS» запрошує на безкоштовний семінар «Реєстрація та обмін податковими накладними з контрагентами» та дізнаєтесь:
-Що очікує нас у 2015 році у адмініструванні ПДВ?
-Як правильно зареєструвати податкову накладну у ЄРПН?
-Як можна безкоштовно обмінюватися податковими накладними з усіма контрагентами, незалежно від сертифікатів та програм, які вони використовують?
-Як без проблем організувати єдину схему обміну з усіма своїми контрагентами?
Подати заявку: http://www.me-doc.com.ua/pages/presentation.php

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”