Фиксированный сельскохозяйственный налог

dima16
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 21 січня 2015, 22:19
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення dima16 »

Размер ФСН вырос в 21,056 раз (1х1,756х3,997х0,45:0,15)

pakarabama
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 16 січня 2012, 06:09
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення pakarabama »

НатальяСив писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, у нас фермерское хозяйство. Мы новое предприятие. Первый раз берем в оренду земли. Например договора оренды заключаем 15 августа 2014 года. В договоре про арендную плату написано :арендная плата выплавается в сумме например 1700 грн на год, отдельно ПДФО 300 грн. (начисляется 2000 грн).....Как правильно мне сделать расчет, если договор заключен 15.08.14? сколько мне платить человеку всю суму 1700грн и 300 налога перечислять, или делить на месяца? дни? чем мне аргументироваться....Нужна очень Ваша помощь!
В договорі оренди повинно бути прописано, що річна сума орендної плати становить 2000,00 грн. Крім того, повинен бути акт приймання-передавання земельної ділянки, з цього моменту і починається відрахунок часу для сплати орендної плати. Разом з тим, Ви повинні розуміти, що якщо на цій земельній ділянці вже зібрався урожай, то по-людськи, Ви повинні заплатити людям оренду повністю за рік.Поясню чому....у свій час, у 2013 році, у багатьох пайщиків на моєму підприємстві закінчились договора. Зазначені договори оформились тільки у 2014 році (з об*єктивних і не об*єктивних причин). Але фактично, ці земельні ділянки використовувались, і тому керівництвом було прийнято рішення сплатити оренду повністю. З нормативної точки зору, я з цього питання Вам не можу допомогти.
Стосовно перерахувань. Все повинно бути передбачено в договорі. Я, наприклад, нараховую один раз на рік, і виплачую один раз на рік. Разом із виплатою пайщику, перераховую і податок. Взагалі я не чула, щоб хтось ділив на дні та місяці орендну плату. Водночас, наголошую, що це все з мого особистого досвіду, тому можливо хтось вважає інакше.

annabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 18 січня 2015, 18:47
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення annabuh »

може хтось підкаже. чи можна включати землі для ФСП в яких призначення (для особистого ведення с/г) ???

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

annabuh писав:може хтось підкаже. чи можна включати землі для ФСП в яких призначення (для особистого ведення с/г) ???
Для чого ? Немає де грошей діти?

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

Поки немає офіційного розяснення кожна податкова тлумачить по своєму. В нас податкова послала поки що збирати довідки з управлння держкомзему (довідка про нормативно грошову оцінку 1га землі на територіі сільради де знаходиться рілля,і витяг з форми 6-зем) Ці довідки видаються безплатно.Якщо почитати ПК ,то такої вимоги в ньому немає. Коли б районні служби діяли злагодженно то інформацію про землю можна розмістити на сайті районної адміністрації . Ще одна новинна ,якщо в минулому році Додаток до Декларації потрібен був тільки до Звітної .то тепер вимагають додатково і до Загальної

Анаско
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 147
З нами з: 24 жовтня 2012, 03:53
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Анаско »

Добрый день! Кто уже подавал декларацию по ФСН на 2015 год? Вы учитывали коэфициент 1,756? Наша налоговая по месту расположения земли сказала, что не надо учитывать, а только площадь*нормативная оценка*3,997*ставка налога. Тут на сайте сегодня в слайдах опять показывают этот коэфициент 1,756. Но ведь он появился не в этом году, почему в прошлом году его не учитывали и в позапрошлом, в Постанове с которой берут этот коэфициент сказано, что индексируются земли, где выращиваются зерновые (П О С Т А Н О В А КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 31 жовтня 2011 р. N 1185). Еще проблема с которой я столкнулась при подаче декларации "загальной" и "звітной" по медку: Налоговая наложила ограничение на форму декларации по ФСН в том, что обязательно должна быть отметка "звітна" или "нова звітна" или "уточн. звітна". А любая звітна форма предполагает начисление налога. Т.е. по месту расположения земли я отправляю "звитну" и там начисляют налог, мы платим, все ОК, а по месту регистрации автоматом к отметке ЗАГАЛЬНА подтягивается "звитна" (иначе не пропускает), и по этой загально-звитной декларации в Киевской налоговой тоже начинает начисляться налог. Летом была такая фишка, откатывали заявлением, что якобы мы виноваты, сами неправильно подали, но дело было в копейках, а теперь уже до трех нулей суммы дошли, не хочется задвоения. Кто как это решает?

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Доброго дня!

Питання не по темі, однак тут зібралися ті, хто з цим працює.
Продаємо трактор, в якій декларації (ПДВ) відображати продажу: в спец чи в загальній?
Я, так розумію, в загальній?

І ще, при купівлі ми не були платниками ПДВ, тому податкового кредиту не мали, а вся сума пішла в первісну вартість. А тепер, коли вже стали платниками ПДВ, при придажу все одно повинні нарахувати податкоові зобов'язання?

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

annabuh писав:може хтось підкаже. чи можна включати землі для ФСП в яких призначення (для особистого ведення с/г) ???
Нет, нужно сначала поменять целевое назначение.

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Анаско писав:Добрый день! Кто уже подавал декларацию по ФСН на 2015 год? Вы учитывали коэфициент 1,756? Наша налоговая по месту расположения земли сказала, что не надо учитывать, а только площадь*нормативная оценка*3,997*ставка налога. Тут на сайте сегодня в слайдах опять показывают этот коэфициент 1,756. Но ведь он появился не в этом году, почему в прошлом году его не учитывали и в позапрошлом, в Постанове с которой берут этот коэфициент сказано, что индексируются земли, где выращиваются зерновые (П О С Т А Н О В А КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 31 жовтня 2011 р. N 1185). Еще проблема с которой я столкнулась при подаче декларации "загальной" и "звітной" по медку: Налоговая наложила ограничение на форму декларации по ФСН в том, что обязательно должна быть отметка "звітна" или "нова звітна" или "уточн. звітна". А любая звітна форма предполагает начисление налога. Т.е. по месту расположения земли я отправляю "звитну" и там начисляют налог, мы платим, все ОК, а по месту регистрации автоматом к отметке ЗАГАЛЬНА подтягивается "звитна" (иначе не пропускает), и по этой загально-звитной декларации в Киевской налоговой тоже начинает начисляться налог. Летом была такая фишка, откатывали заявлением, что якобы мы виноваты, сами неправильно подали, но дело было в копейках, а теперь уже до трех нулей суммы дошли, не хочется задвоения. Кто как это решает?
У мене на руках Довідки з Держкомзема, в яких стоїть грошова оцінка земельних ділянок по кожному населеному пункту на 01.01.2015р.

Я беру цю нормативну оцінку і множу на розмір ділянок і на ставку податку. Навіщо якісь коефіцієнти, якщо в довідці стоїть актуальна грошова оцінка? Ці коефіцієнти, мабуть, для держкомзема, аби вони розраховували.


Що стосується подачі декларацій, то у мене теж при подачі Загальної автоматично ставилась відмітка і в клітинці Зітна, однак в Київській податковій нічого не нараховували.

mss
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 11 січня 2011, 08:17
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення mss »

Nataska писав:
Анаско писав:Добрый день! Кто уже подавал декларацию по ФСН на 2015 год? Вы учитывали коэфициент 1,756? Наша налоговая по месту расположения земли сказала, что не надо учитывать, а только площадь*нормативная оценка*3,997*ставка налога. Тут на сайте сегодня в слайдах опять показывают этот коэфициент 1,756. Но ведь он появился не в этом году, почему в прошлом году его не учитывали и в позапрошлом, в Постанове с которой берут этот коэфициент сказано, что индексируются земли, где выращиваются зерновые (П О С Т А Н О В А КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 31 жовтня 2011 р. N 1185). Еще проблема с которой я столкнулась при подаче декларации "загальной" и "звітной" по медку: Налоговая наложила ограничение на форму декларации по ФСН в том, что обязательно должна быть отметка "звітна" или "нова звітна" или "уточн. звітна". А любая звітна форма предполагает начисление налога. Т.е. по месту расположения земли я отправляю "звитну" и там начисляют налог, мы платим, все ОК, а по месту регистрации автоматом к отметке ЗАГАЛЬНА подтягивается "звитна" (иначе не пропускает), и по этой загально-звитной декларации в Киевской налоговой тоже начинает начисляться налог. Летом была такая фишка, откатывали заявлением, что якобы мы виноваты, сами неправильно подали, но дело было в копейках, а теперь уже до трех нулей суммы дошли, не хочется задвоения. Кто как это решает?
У мене на руках Довідки з Держкомзема, в яких стоїть грошова оцінка земельних ділянок по кожному населеному пункту на 01.01.2015 р. Я беру цю нормативну оцінку і множу на розмір ділянок і на ставку податку. Навіщо якісь коефіцієнти, якщо в довідці стоїть актуальна грошова оцінка? Ці коефіцієнти, мабуть, для держкомзема, аби вони розраховували. Що стосується подачі декларацій, то у мене теж при подачі Загальної автоматично ставилась відмітка і в клітинці Зітна, однак в Київській податковій нічого не нараховували.
у нас в справке стоит норм.ден.оценка пая и отдельно указана за 1га, так вот если просчитать и так, и так, то разница выходит примерно на 3тыс.больше (при расчете за пай). Наша налоговая сказала, если есть оценка за 1 га - считаем от него ден.оценка за 1 га*1,756*3,997*0,45(рилля)
если в справке оценка за пай, то высчитываем среднюю за 1 га и вперед.

Анаско по вопросу задвоения налога, мы уже несколько лет сдаем "Загальну звитну" нарочно на флешке, в налоговой там что-то с программой не настроено и они ее как-то в ручном режиме садят, т.к попались один раз на задвоении, писали письмо на отзыв и платила штраф за якобы запоздавший отчет.

У меня другой вопрос, много лет назад мы сами заказывали денежную оценку земель и она отличается от той, что дал Держземагенство (в одном районе она больше, в другом меньше), вот что мне теперь взять:
- среднюю по району, что дал Деркомзем
- рассчитанную ранее для наших земель


И еще, сегодня сказали, что в отчете суммы разбивать не помесячно, а по квартально (надо отключать автом.расчет в медке)

Пы.Сы кто не знал и бланк отчета новый,( согл. Приказа 864 от 30/12/13)

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”