=Налоговая накладная=

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

svitlass писав:ужас
звіряю підпис на ПН і ЕЦП накладений на ПН
50% не сходиться
підпис особи, що склала ПН - Іванов, а електрон цифр підпис - Михайлов
щО робити?
все воно так, АЛЕ в мене бюджетне відшкодування, щомісячны перевірки виїзні по ПДВ
є лист МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 15.05.2014 р. N 8629/6/99-99-03-02-15
Щодо порядку підписання податкових накладних
де вказано
З урахуванням встановлених правил реєстрації податкових накладних, електронний цифровий підпис, що накладається на податкову накладну при її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, та підпис, що скріплює цю податкову накладну при її видачі покупцю, не можуть належати різним особам.

а за січень в мене буде перевірка в березні
наразі прошу коригувати і реєструвати нові
хто реєстрував з просроченням термінів /більше 15 днів/ - дозволяє програма?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

svitlass писав:
svitlass писав:ужас
звіряю підпис на ПН і ЕЦП накладений на ПН
50% не сходиться
підпис особи, що склала ПН - Іванов, а електрон цифр підпис - Михайлов
щО робити?
все воно так, АЛЕ в мене бюджетне відшкодування, щомісячны перевірки виїзні по ПДВ
є лист МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 15.05.2014 р. N 8629/6/99-99-03-02-15
Щодо порядку підписання податкових накладних
де вказано
З урахуванням встановлених правил реєстрації податкових накладних, електронний цифровий підпис, що накладається на податкову накладну при її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, та підпис, що скріплює цю податкову накладну при її видачі покупцю, не можуть належати різним особам.

а за січень в мене буде перевірка в березні
наразі прошу коригувати і реєструвати нові
хто реєстрував з просроченням термінів /більше 15 днів/ - дозволяє програма?
програма дозволяэ, только ваш НК где то изчезает.Мои поставщики проворонили 15 дней на 1 день. зарегист. квитанция у них есть , а я делаю запрос по НН и за день. таких наловых нет. Что хочеш то и делай.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Ан-ия писав:програма дозволяэ, только ваш НК где то изчезает.Мои поставщики проворонили 15 дней на 1 день. зарегист. квитанция у них есть , а я делаю запрос по НН и за день. таких наловых нет. Что хочеш то и делай.
а запит за день реєстрації робили?
в витягу є?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

svitlass писав:
Ан-ия писав:програма дозволяэ, только ваш НК где то изчезает.Мои поставщики проворонили 15 дней на 1 день. зарегист. квитанция у них есть , а я делаю запрос по НН и за день. таких наловых нет. Что хочеш то и делай.
а запит за день реєстрації робили?
в витягу є?

витяг є.а запит делала и за день виписки , а за день регитс.Даже сделала за след. день после регист.нет нечего

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Ан-ия писав:
svitlass писав:
Ан-ия писав:програма дозволяэ, только ваш НК где то изчезает.Мои поставщики проворонили 15 дней на 1 день. зарегист. квитанция у них есть , а я делаю запрос по НН и за день. таких наловых нет. Что хочеш то и делай.
а запит за день реєстрації робили?
в витягу є?

витяг є.а запит делала и за день виписки , а за день регитс.Даже сделала за след. день после регист.нет нечего
я так розумію, що в витязі є та ПН з реєстрац номером і т.д.
а немає електр ПН
так?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

svitlass писав:
Ан-ия писав:
svitlass писав: а запит за день реєстрації робили?
в витягу є?

витяг є.а запит делала и за день виписки , а за день регитс.Даже сделала за след. день после регист.нет нечего
я так розумію, що в витязі є та ПН з реєстрац номером і т.д.
а немає електр ПН
так?[/quoteнет даже в витяге нет такой накладной ,Хотя у наших поставщиков есть квитанция.Я решила что покажу их в январе, а там посмотрю что мне скажут в налоговой.тогда можно будет понимать что их 15 дней.я так думаю что НО они считают, НК-наверное по запоздалым НН не считают.Ну посмотрим что будет.мне поставщики уже даже сказали номера я делаю запит по номерам тоже нет не чего.Вот так.

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, поставщик прислал в эл.виде налоговую накладную, в которой указал в графе "Вид цивильно-правового договору" Усний договор поставки, рахунок-фактура от 20.01.2015 № АСФ-000019. Разве так можно?

Аватар користувача
Financier
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1273
З нами з: 11 лютого 2014, 11:36
Дякував (ла): 617 разів
Подякували: 1104 рази

Повідомлення Financier »

svitlass писав:хто реєстрував з просроченням термінів /більше 15 днів/ - дозволяє програма?
Разрешает. Я регистрировала.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Прийшла податкова через медок від постачальника. постачальник її зареєстрував вчасно, вона вірна. але чомусь у списку отриманих податкових у мене вона виділяється червоним. чому так?

Аватар користувача
Financier
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1273
З нами з: 11 лютого 2014, 11:36
Дякував (ла): 617 разів
Подякували: 1104 рази

Повідомлення Financier »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, поставщик прислал в эл.виде налоговую накладную, в которой указал в графе "Вид цивильно-правового договору" Усний договор поставки, рахунок-фактура от 20.01.2015 № АСФ-000019. Разве так можно?
Давала где-то здесь ссылку на вебинар "Налоги и бух. учет", говорят можно если договор не заключали.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”