Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Max_818 писав:Именно - само собой у них были з/п и в феврале, а это доначисления
тогда поставьте тип нарахування 1 и период 02.2015

Max_818
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 18 березня 2013, 03:47
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 17 разів

Повідомлення Max_818 »

marinesko писав:тогда поставьте тип нарахування 1 и период 02.2015
Количество дней в труд. отношениях ?

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

Unnak писав:Як вірно заповнити табл.6 ,коли був лікарняний?
Заповнюю - один рядок к-ть днів відпрацьовано -18 - нараховано ЗП
окремою стр. к-ть днів перебував на лікарн. 13- нарахов. зп
не можу зберегти в медку-видає різні помилки
рядок по зпл - де там колонка "відпрацьовано"??? Ви ставите в цьому рядку: категорія 1, кількість днів у труд.відносинах 31, місяць, рік, сума зпл за відпрацьований час, ЄСВ з цієї суми.
у рядку по лікарняним: категорія 29, кількість днів непрацездатності 13, місяць, рік, сума по лікарняному, ЄСВ з неї.

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Unnak писав:Як вірно заповнити табл.6 ,коли був лікарняний?
Заповнюю - один рядок к-ть днів відпрацьовано -18 - нараховано ЗП
окремою стр. к-ть днів перебував на лікарн. 13- нарахов. зп
не можу зберегти в медку-видає різні помилки
В одной строке указываете начисленную зарплату за отработанные дни ( код категории 1) и количество дней в труд. отношениях (гр.15) = общему количеству дней в месяце (31 в марте).
Вторая строка - код категории 29, количество календарных дней больничного в графу 13, а графу 15 не заполняете. Сумма больничных - в гр.18.

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

прошу сказати зп менше мінімальної... в медку відключила автоперерахунок, рядок 1 яка є зп, рядок 2 мінімальна, а дод1 один при перевірці червоний... (( такий пройде?

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »


маю проблему... за лютий подавала теж червоний звіт, все роздруковано вірно...сьогодні відкриваю, а там все пораховано з фактичної зп і не має з мінімальної...тільки сальдо вірно стоїть... І я не знаю шо робити??? подавала вірно , бо маю роздруковано...як воно так помінялось не знаю(( і де можна звіритись в пенсійнному і чи буде штраф?

ириша555
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 16 квітня 2015, 13:37
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення ириша555 »

Добрий вечір! Квітанція №2 прйшла з попередженням ( застосували пониж.коеф.). рахувати, що здали?#smile3#

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

скажіть здала есв. Я ФОП 1 найманий пише звіт не принято прийшла квитанція №2 Результат обробки виконано вдало Дані завантажені до реесту застрахованих осіб. Попередження За наявності журналу вих. док. зазначне № вис. № у страхувальника Попередження зазначне Інд.код гол.бух ( його немає) ЩО МЕНІ РОБИТИ???

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

aduvan4ik писав:скажіть здала есв. Я ФОП 1 найманий пише звіт не принято прийшла квитанція №2 Результат обробки виконано вдало Дані завантажені до реесту застрахованих осіб. Попередження За наявності журналу вих. док. зазначне № вис. № у страхувальника Попередження зазначне Інд.код гол.бух ( його немає) ЩО МЕНІ РОБИТИ???
В вопросе - ошибка:
Если в квитанции 2 указан регистрационный номер и "Результат обробки виконано вдало Дані завантажені до реесту застрахованих осіб", то отчёт принят, с попередженнями.
Если в квитанции 2 указано на выявленные ошибки и фразы "Результат обробки виконано вдало Дані завантажені до реесту застрахованих осіб" - нет, то отчёт не принят.

Мне каждый месяц в квитанциях 2 указывается про попередження о бухгалтере. Игнорируйте.
Что касается исх. номера - проставляйте его в дальнейшем.
Зображення

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Яков писав:
aduvan4ik писав:скажіть здала есв. Я ФОП 1 найманий пише звіт не принято прийшла квитанція №2 Результат обробки виконано вдало Дані завантажені до реесту застрахованих осіб. Попередження За наявності журналу вих. док. зазначне № вис. № у страхувальника Попередження зазначне Інд.код гол.бух ( його немає) ЩО МЕНІ РОБИТИ???
В вопросе - ошибка:
Если в квитанции 2 указан регистрационный номер и "Результат обробки виконано вдало Дані завантажені до реесту застрахованих осіб", то отчёт принят, с попередженнями.
Если в квитанции 2 указано на выявленные ошибки и фразы "Результат обробки виконано вдало Дані завантажені до реесту застрахованих осіб" - нет, то отчёт не принят.

Мне каждый месяц в квитанциях 2 указывается про попередження о бухгалтере. Игнорируйте.
Что касается исх. номера - проставляйте его в дальнейшем.
В квитанції 2 все пише як завжди бука в букву (здаю на протязі 2 років) а от на сомому звіті стоїть печать НЕ ПРИНЯТО -червоного кольору (медок)

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”