РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Дуже багато від директора залежить, але керівник повинен розуміти, що зі швидко якісно і дешево він може вибрати 2 позиції завжди, а три не буває.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Natalenna писав:Дуже багато від директора залежить, але керівник повинен розуміти, що зі швидко якісно і дешево він може вибрати 2 позиції завжди, а три не буває.
Повинен - це ще не значить шо розуміє.... Мій точно не розуміє... Звільнив буха, все повісив на мене - знає що спать не буду, зроблю.... а зп можна не сильно і добавить, та платить вчасно не обов"язково... Хочеться махнуть на все послати далеко - да виховання не дозволяє...

tatjana_65
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 14 січня 2014, 16:09
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 48 разів

Повідомлення tatjana_65 »

Tasa писав:
Natalenna писав:Дуже багато від директора залежить, але керівник повинен розуміти, що зі швидко якісно і дешево він може вибрати 2 позиції завжди, а три не буває.
Повинен - це ще не значить шо розуміє.... Мій точно не розуміє... Звільнив буха, все повісив на мене - знає що спать не буду, зроблю.... а зп можна не сильно і добавить, та платить вчасно не обов"язково... Хочеться махнуть на все послати далеко - да виховання не дозволяє...
Мне кажится, если бы Вы позволили себе сделать, то что хочется, то по крайней мере были бы счасливы. И к черту в такой ситуации воспитание!

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

tatjana_65 писав:
Tasa писав:
Natalenna писав:Дуже багато від директора залежить, але керівник повинен розуміти, що зі швидко якісно і дешево він може вибрати 2 позиції завжди, а три не буває.
Повинен - це ще не значить шо розуміє.... Мій точно не розуміє... Звільнив буха, все повісив на мене - знає що спать не буду, зроблю.... а зп можна не сильно і добавить, та платить вчасно не обов"язково... Хочеться махнуть на все послати далеко - да виховання не дозволяє...
Мне кажится, если бы Вы позволили себе сделать, то что хочется, то по крайней мере были бы счасливы. И к черту в такой ситуации воспитание!
согласна на все 100 %. В любой ситуации любить себя и ценить. Свои интересы должны стоять всегда на первом месте и только когда ценят и уважают - работы можем переделать ... Простите, но это скотство задерживать эти копейки (их никто уж не подымает)- ведь сейчас от зар.пл. до зар.пл. #g_cray#

Natalya_L
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 19 квітня 2012, 04:26
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Natalya_L »

Natalenna писав:
Natalya_L писав:Доброго дня! Підскажіть яку ЗП "вимагати" при частковій зайнятості:
ТОВ заг.система + ПДВ, торгівля - до 20 операцій в міс.
Прихід в 1С, видаткові накл., договора - обовязки менеджера.
Обовязки бухг.:
- реєстрація ПН
- нарах.ЗП (1 працівник), доки по виплаті ЗП через касу
- ЄСВ, ПДВ, 1ДФ
- рознесення банку
- платежі в клієнт-банку (і постачальникам, і податки)
- підготовка док. в держрстратор - форма 4 і 6.
Прибуток і баланс за рік. Львів.
Наперед вдячна. )
3000 не менше. У вас будуть ще кадри, основні засоби, перевірка наявності документів за менеджером, спілкування з ДПІ і багато інших "завдань", які вилізуть по ходу діла. Я писала вище, що 2р. тому за таке брали 2000, тепер, з курсом долара, це мінімум, що варто брати.
3000 вони не "потягнуть"- новостворена фірма, оборотів як таких нема. Думаю для початку скажу 2000 (+ до всього част.зайн. і не чужі люди)

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Natalya_L писав:
Natalenna писав:
Natalya_L писав:Доброго дня! Підскажіть яку ЗП "вимагати" при частковій зайнятості:
ТОВ заг.система + ПДВ, торгівля - до 20 операцій в міс.
Прихід в 1С, видаткові накл., договора - обовязки менеджера.
Обовязки бухг.:
- реєстрація ПН
- нарах.ЗП (1 працівник), доки по виплаті ЗП через касу
- ЄСВ, ПДВ, 1ДФ
- рознесення банку
- платежі в клієнт-банку (і постачальникам, і податки)
- підготовка док. в держрстратор - форма 4 і 6.
Прибуток і баланс за рік. Львів.
Наперед вдячна. )
3000 не менше. У вас будуть ще кадри, основні засоби, перевірка наявності документів за менеджером, спілкування з ДПІ і багато інших "завдань", які вилізуть по ходу діла. Я писала вище, що 2р. тому за таке брали 2000, тепер, з курсом долара, це мінімум, що варто брати.
3000 вони не "потягнуть"- новостворена фірма, оборотів як таких нема. Думаю для початку скажу 2000 (+ до всього част.зайн. і не чужі люди)
У мене була подібна ситуація як у Вас. + до всього потрібно було навчити менеджера, перевіряти за ним документи, зробити йому "козу" договорів. Я зробила так: період без діяльності (декілька місяців я оцінила у 500 грн., коли діяльність почалася 1-й місяць (він був неповний я взяла 1500, а потім 3000 сказала буду брати. Ви всього не вгадаєте, у мене за місяць часу по фірмі вилазять все нові і нові нюанси, у мене "часткова зайнятість" забирає все більше і більше часу. Спочатку я так само думала: "може, забагато", але в результаті вийшло так, як є. Коли ви називаєте ціну, потім дуже важко її підняти. А ле діло ваше.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

Работаю на автобазе заработок 5000 и нашел себе еще дополнительный заработки, взял единщиков по 1000грн
сплю кончно меньше #smile3# , так что рекомендую найти работу тут

Mr.Massa
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 27 листопада 2013, 09:18
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Mr.Massa »

leovit3000 писав:Работаю на автобазе заработок 5000 и нашел себе еще дополнительный заработки, взял единщиков по 1000грн
сплю кончно меньше #smile3# , так что рекомендую найти работу тут
Какая отличная реклама. + за то, что хоть с Украины.

leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

Mr.Massa писав:
leovit3000 писав:Работаю на автобазе заработок 5000 и нашел себе еще дополнительный заработки, взял единщиков по 1000грн
сплю кончно меньше #smile3# , так что рекомендую найти работу тут
Какая отличная реклама. + за то, что хоть с Украины.
Такое же предложение увидел на форуме Все о бухгалтерском учете, ничего страшного не увидел и заполнил резюме.... что дальше? я уже рассказывал. Поэтому решил и здесь "прорекламировать". А заполнил резюме потому что чувствую недоброе.... заказы сильно упали, машины стоят, как думаете долго нас собственник будет кормить?

marta86
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 19 квітня 2015, 15:22
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення marta86 »

Доброго дня!
Зорієнтуйте, будь ласка.
ФОП 3 група, без найманих, без ПДВ, надає в оренду нерухомість.
Скільки брати за таке обслуговування.
Дякую.

Закрито

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”