Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Дарция писав:Спасибо.
Суть в том,что нет пока программ установленых никаких

Нужно сдать в бумажном виде .А бланков скачать с интернета не нахожу такой формы
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства доходів і зборів України
30 грудня 2013 року № 872

хотя тут странно, в ОПЗ и медке бланк идет с отметкой Податковий компроміс, а в 1С такой отметки нет

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

ArinaArina писав:
Дарция писав:Спасибо.
Суть в том,что нет пока программ установленых никаких

Нужно сдать в бумажном виде .А бланков скачать с интернета не нахожу такой формы
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства доходів і зборів України
30 грудня 2013 року № 872

хотя тут странно, в ОПЗ и медке бланк идет с отметкой Податковий компроміс, а в 1С такой отметки нет
В Лиге в Дт и у нас - бланки для скачивания только без компромисса.
А Вот по электронной отчетности с компромиссом.
Продаются бланки тоже без компромисса.
Фирма деятельности не вела и не сдавала отчетности - восстанавливается и подает все в бумажном варианте.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Дарция писав:
ArinaArina писав:
Дарция писав:Спасибо.
Суть в том,что нет пока программ установленых никаких

Нужно сдать в бумажном виде .А бланков скачать с интернета не нахожу такой формы
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства доходів і зборів України
30 грудня 2013 року № 872

хотя тут странно, в ОПЗ и медке бланк идет с отметкой Податковий компроміс, а в 1С такой отметки нет
В Лиге в Дт и у нас - бланки для скачивания только без компромисса.
А Вот по электронной отчетности с компромиссом.
Продаются бланки тоже без компромисса.
Фирма деятельности не вела и не сдавала отчетности - восстанавливается и подает все в бумажном варианте.
ну вот он. действующий. никакого компромисса там нет. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0103-14
может это самодеятельность разработчиков электронной отчетности?
а если Вам ОПЗ поставить и от туда распечатать?

ТОСЯ7
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 31 травня 2013, 02:10
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення ТОСЯ7 »

Katerinap_ko писав:
Наталья__1982 писав:Строка 06.5.19 «Витрати на операції оренди/лізингу» подлежит заполнению налогоплательщиком, если в отчетном периоде им получен прочий доход от предоставления имущества в аренду, что не является основной деятельностью предприятия
Вот что нашла, в примерах заполнения разграничивают аренду склада и офиса и єл/єн как ві писали на 06.2.3 вешают. Аренда склада на 06.3.9. Что думаете по єтому поводу???????
совсем не понимаю первый абзац. какая связь между расходами на аренду и доходами от предоставления в аренду?

Якщо в кого є "коза " для складання податку на прибутку в екселі ,будь-ласка скиньте на адрес Njytxrf@ukr.net СПС

КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

Подскажите пожалуйста я не плательщик авансов, доход меньше 20 млн., за первое полугодие будет прибыль дожна ли я сдавать декларацию за полугодие 20015?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

КРисс писав:Подскажите пожалуйста я не плательщик авансов, доход меньше 20 млн., за первое полугодие будет прибыль дожна ли я сдавать декларацию за полугодие 20015?
А у 2014 р. ви яку здавали? Якщо річна і був дохід, то подаєте за результатами 2015 р.
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

КРисс
Оракул
Оракул
Повідомлень: 288
З нами з: 17 серпня 2014, 22:57
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення КРисс »

Natalenna писав:
КРисс писав:Подскажите пожалуйста я не плательщик авансов, доход меньше 20 млн., за первое полугодие будет прибыль дожна ли я сдавать декларацию за полугодие 20015?
А у 2014 р. ви яку здавали? Якщо річна і був дохід, то подаєте за результатами 2015 р.
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
за 2014 сдавала годовую.доход был. Спасибо развеяли мои сомнения т.е. подаю годовую за 2015

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

КРисс писав:
Natalenna писав:
КРисс писав:Подскажите пожалуйста я не плательщик авансов, доход меньше 20 млн., за первое полугодие будет прибыль дожна ли я сдавать декларацию за полугодие 20015?
А у 2014 р. ви яку здавали? Якщо річна і був дохід, то подаєте за результатами 2015 р.
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
за 2014 сдавала годовую.доход был. Спасибо развеяли мои сомнения т.е. подаю годовую за 2015
так. У мене така ж ситуація як у вас, буду подавати річну.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

а у мене дохід за 1 квартал получається 145 грн, то мені потрібно подавати за перше півріччя 2015 декоарацію , але так не хочеться. може хтось підскаже як вийти із ситуації - діяльності у підприємства не має,вносилася на р/р поворотна фін.допомога т.я. підприємство не буде повертати цю допомогу юристи рекомендують перезаключити договора на безвозвратну фін.доп. тоді дохід рах.733- ось і вилазе дохід. Підскажіь , а касову книгу теж потрібно переписувати я же там писала ПФД а тепер БФП?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

иск писав:а у мене дохід за 1 квартал получається 145 грн, то мені потрібно подавати за перше півріччя 2015 декоарацію , але так не хочеться. може хтось підскаже як вийти із ситуації - діяльності у підприємства не має,вносилася на р/р поворотна фін.допомога т.я. підприємство не буде повертати цю допомогу юристи рекомендують перезаключити договора на безвозвратну фін.доп. тоді дохід рах.733- ось і вилазе дохід. Підскажіь , а касову книгу теж потрібно переписувати я же там писала ПФД а тепер БФП?
а за попередній рік що було? Нульова дека?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”