РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Zla-ta
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 22 листопада 2014, 22:26
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення Zla-ta »

YuliyaDol писав:
cherryeyes писав:
Симпа писав: У меня почти столько же документов, оптовая торговля. 2000, Днепропетровск
Аналогично.

Хтось
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 29 серпня 2012, 00:57
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 171 раз

Повідомлення Хтось »

подскажите плиз, предложили вакансию буха единств. на тов с общей+ндс оптовая торговля углем. есть у кого-то опыт в этой сфере? хотелось бы понять специфику и основные заморочки. спасибо

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Хтось писав:подскажите плиз, предложили вакансию буха единств. на тов с общей+ндс оптовая торговля углем. есть у кого-то опыт в этой сфере? хотелось бы понять специфику и основные заморочки. спасибо
Заморочка будет одна-- УГОЛЬ.#g_mad# ( сертификаты, измерения, объемы, транспортировки и т.д.) Если чисто посредники, то уже проще.

КЕИ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 02 червня 2015, 19:57
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення КЕИ »

Питання не зовсім по темі, але стосується вартості облікових послуг. Може хтось займається управлінським обліком. Знайомі попросили зробити аналіз дохідності і рентабельності своїм проектам щомісячно. Їх близько 10 (всі стосуються торгівлі гурт і роздріб, операцій щоденно багато). Але деякі з цих проектів існують близько 6 років. Тобто треба заднім числом проаналізувати ті 6 років по кожному + уже як вирівняється в часі аналізувати місяць в місяць. Як вартість роботи? Хочу почути думки. Дякую!

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Если у Ваших знакомых настолько большой бизнес, что им понадобился управленческий учёт, то они вполне могут нанять специалиста по этому вопросу.
Если просто разные небольшие бизнесы, то, кто как не они должны знать - приносит он им прибыль или нет? Вряд ли они вспомнят все свои затраты за 6 лет, в т.ч.неофициальные, все заморочки и т.д.
Может стоит уточнить, что именно и, главное, для чего, они от Вас хотят?
Это ведь удовольствие не из дешёвых, сродни аудиту.

КЕИ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 02 червня 2015, 19:57
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення КЕИ »

Вероніка писав:Если у Ваших знакомых настолько большой бизнес, что им понадобился управленческий учёт, то они вполне могут нанять специалиста по этому вопросу.
Если просто разные небольшие бизнесы, то, кто как не они должны знать - приносит он им прибыль или нет? Вряд ли они вспомнят все свои затраты за 6 лет, в т.ч.неофициальные, все заморочки и т.д.
Может стоит уточнить, что именно и, главное, для чего, они от Вас хотят?
Это ведь удовольствие не из дешёвых, сродни аудиту.
мова йшла лише про офіційні платежі: через банк та касу. спрямування бізнесу одне, але різні об"єкти, в різні часи запускались у роботу, та й багато співвласників. хочуть дійти до оперативної точки , щоб контролювати стан своїх справ (керівний склад різний на всіх об"єктах).
от я і не знаю яку ціну визначити за період поки не дійшли до оперативної точки? бо так розумію,що доведеться попотіти: грубо рахуючи 10 *12*6=720 місяців. в часі чіткого обмеження не стоїть. але хочуть найближчим часом нагнати

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

КЕИ писав:
Вероніка писав:Если у Ваших знакомых настолько большой бизнес, что им понадобился управленческий учёт, то они вполне могут нанять специалиста по этому вопросу.
Если просто разные небольшие бизнесы, то, кто как не они должны знать - приносит он им прибыль или нет? Вряд ли они вспомнят все свои затраты за 6 лет, в т.ч.неофициальные, все заморочки и т.д.
Может стоит уточнить, что именно и, главное, для чего, они от Вас хотят?
Это ведь удовольствие не из дешёвых, сродни аудиту.
мова йшла лише про офіційні платежі: через банк та касу. спрямування бізнесу одне, але різні об"єкти, в різні часи запускались у роботу,
та й багато співвласників. хочуть дійти до оперативної точки , щоб контролювати стан своїх справ (керівний склад різний на всіх об"єктах).
от я і не знаю яку ціну визначити за період поки не дійшли до оперативної точки? бо так розумію,що доведеться попотіти:
грубо рахуючи 10 *12*6=720 місяців. в часі чіткого обмеження не стоїть. але хочуть найближчим часом нагнати
Как по мне, то задача какая-то странная, имхо.
Вообще "лише офіційні платежі" - это не показательно, и тем более, смысл анализировать 6 лет?
Логично было бы взять ВСЕ платежи и например, за 2013, 2014 + 2015 год.

Но, хозяин - барин, заказывает музыку - пусть платит.
Вы должны для себя определить сумму, за которую Вы возьметесь за эту работу.

Условно: 720мес * 100 грн/мес или 720мес*100 дол/месяц?


Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

КЕИ писав:Питання не зовсім по темі, але стосується вартості облікових послуг. Може хтось займається управлінським обліком. Знайомі попросили зробити аналіз дохідності і рентабельності своїм проектам щомісячно. Їх близько 10 (всі стосуються торгівлі гурт і роздріб, операцій щоденно багато). Але деякі з цих проектів існують близько 6 років. Тобто треба заднім числом проаналізувати ті 6 років по кожному + уже як вирівняється в часі аналізувати місяць в місяць. Як вартість роботи? Хочу почути думки. Дякую!
6 років по 12 міс = 72 міс. мінімум 1000 грн. за місяць, якщо багато операцій. Ітого 72000 гривень за весь час. Можете зробити знижку у розмірі 30% і як бонус оплата частинами за виконану роботу.

Я б за 50 тис. звела б до копійки :-)

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

fin_o писав:
КЕИ писав:Питання не зовсім по темі, але стосується вартості облікових послуг. Може хтось займається управлінським обліком. Знайомі попросили зробити аналіз дохідності і рентабельності своїм проектам щомісячно. Їх близько 10 (всі стосуються торгівлі гурт і роздріб, операцій щоденно багато). Але деякі з цих проектів існують близько 6 років. Тобто треба заднім числом проаналізувати ті 6 років по кожному + уже як вирівняється в часі аналізувати місяць в місяць. Як вартість роботи? Хочу почути думки. Дякую!
6 років по 12 міс = 72 міс. мінімум 1000 грн. за місяць, якщо багато операцій. Ітого 72000 гривень за весь час.
Можете зробити знижку у розмірі 30% і як бонус оплата частинами за виконану роботу.
Я б за 50 тис. звела б до копійки :-)
Я б за 50 тыс. - тоже!
Но, подозреваю, что они хотят это все получить этак тысячи за 3 грн. #o:)

КЕИ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 02 червня 2015, 19:57
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення КЕИ »

Дівчата, це ви порахували лише за один суб"єкт 72-50 тис грн. а їх близько 10. і цифра виходить якась страшна...

Закрито

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”