Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Adna
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 12 липня 2010, 06:44
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення Adna »

дозвонилась на горячую линию по поводу отражения переплаты (стр.11 витяга) в июльской декл., говорят что в базе УЖЕ нет розъяснения на этот вопрос, был до вступления в силу послених изменений, но сейчас уже не действующий, ждите нового ...

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Nina2013 писав:
згідно з новим законом 643-19 цей лист втрачає свою актуальність
Читаю лист від 07.08.2015 №29168 , який у відображенні надміру сплачених коштів ссилається на лист від 22.06. №22408, що роз"яснює підпункт 3 пункту 34 підрозділу2 розділу ХХ
а те, що сам той пунк 34 змінили законом від 29 липня провтикали#aggr#

понаприймали, а нам роби що хочеш#wall# головне,що і в ДПІ єдина відповідь - "не знаємо"

я в шоці як і де показати цю суму переплати#impossibl

А для чого її десь показувати ? ресєтраційна сума збільшилась на цю суму , в бух. обліку - ця сума повинна була врахована по сальду 6412 пдв .

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Khomenkoop писав:
cometa писав:
Вика23 писав:прикольно.
у меня в прошлом месяце переплаты по НДС не было - только сумма по декларации.
Сейчас у меня строка 11, строка 1 и строка 5 - одна и та же сумма. Сумма переплаты по лицевому на 01.02.
В июне была "-" декларация. Я ничего не платила на электронный счет.
Строка 1 - пусто
Строка 5 - пусто.
Строка 11 - переплата по лицевому счету, в строке 2 учтена.
Декларация июля будет к оплате меньше, чем строка 11. Вот и, что делать?
платить гроші.
У Вас всегда один ответ. Вы- налоговик.

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Nadiy писав:
Камила писав:Мюсля , но в этих письмах только про июнь пишут , что не заполняем 20.2.
А про июль непонятно :(
Я не знаю как быть !!!!!!!!!!!!!!!!
ряд.11 витягу регулюється п.34 підп.3 перехідних положень
згідно з новим законом 643-19 цей лист втрачає свою актуальність,
я думаю його найближчим часом скасують

нова редакція:

3) протягом 10 календарних днів після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" на суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року. На суму такого збільшення одноразово:

а) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету, - зменшується контролюючим органом в інформаційній системі показників стану розрахунку платників інформаційної бази контролюючого органу така сума, задекларована до сплати до бюджету за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року, з одночасним зменшенням суми податку, що підлягає перерахуванню з рахунку платника в системі електронного адміністрування податку до бюджету, що зазначається у реєстрі, на підставі якого орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, здійснює таке перерахування;

б) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету в розмірі, що є меншим ніж сума помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року або задекларовано від’ємне значення податку, - збільшується платником податку сума від’ємного значення, сформована за результатами звітного (податкового) періоду за липень 2015 року / III квартал 2015 року, яка переноситься до податкової звітності з податку звітного (податкового) періоду за серпень 2015 року / IV квартал 2015 року.

Помилково та/або надміру сплачені грошові зобов’язання з податку на додану вартість вважаються погашеними одночасно із збільшенням суми податку, на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу;

ряд.11 у липневій декл не відображаємо!!?
не відображається.

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

cometa писав:
Khomenkoop писав:
cometa писав: В июне была "-" декларация. Я ничего не платила на электронный счет.
Строка 1 - пусто
Строка 5 - пусто.
Строка 11 - переплата по лицевому счету, в строке 2 учтена.
Декларация июля будет к оплате меньше, чем строка 11. Вот и, что делать?
платить гроші.
У Вас всегда один ответ. Вы- налоговик.
ні, я реаліст.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Khomenkoop писав:
cometa писав:
Khomenkoop писав: платить гроші.
У Вас всегда один ответ. Вы- налоговик.
ні, я реаліст.
Скорее - пессимист.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Здравствуйте! А что делать с июльским дебетом? Вроде как доначислить обязательства или я неправа? А как это сделать?

СпасибО!!!!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Хм... мені за червень пдв списали за мінусом тих грошей із рядка 11, і де я то маю показати? Мені здається, що ніде...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Nina2013
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 05 квітня 2015, 17:52
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Nina2013 »

Мюсля сторінкою перед цим писав(ла):
у випадку якщо сума переплат перевищує суму податку, що підлягає сплаті до бюджету, зазначену у рядку 25.1 декларації 0110 за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року, то: така сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, вважається погашеною; сума переплат у розмірі, що дорівнює сумі податку, задекларованій до сплати до бюджету, вважається погашеною та автоматично списується з ІКПП контролюючим органом; сума перевищення суми переплат над зазначеною сумою податку, що задекларована до сплати до бюджету, переноситься платником податку до рядка 20.2 декларації 0110 наступного звітного (податкового) періоду (липень 2015 року / ІІІ квартал 2015 року). Така сума може бути врахована виключно у зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету за результатами наступних звітних (податкових) періодів. ІІ. Якщо у платника податку станом на 1 липня 2015 року наявні суми переплати та за результатами звітного періоду червень 2015 року /ІІ квартал 2015 року платник декларує суму податку, що підлягає бюджетному відшкодуванню (рядок 23.2 декларації 0110), або суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду (рядок 24 декларації 0110) чи платник податку декларує відсутність показників, що відображаються у розділі ІІІ декларації, то суми переплати станом на 1 липня 2015 року переносяться платником до рядка 20.2 декларації 0110 наступного звітного (податкового) періоду (липень 2015 року/ ІІІ квартал 2015 року). Така сума може бути врахована виключно у зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету. У цьому випадку після подання платником декларації 0110 за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року суми переплат автоматично списуються контролюючим органом з ІКПП та є погашеними.

olgaVB
Гений
Гений
Повідомлень: 353
З нами з: 23 жовтня 2014, 16:52
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення olgaVB »

ирина07 писав:Всем бодрый день! Подскажите, это только у меня в реестр за июль не подтягиваются принятые НН от 31.07.2015?

у меня тоже не подтянулись....но я увидела, что НК увеличился..поэтому вытянула сама з ЄДР

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”