Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
kuzya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 07 квітня 2010, 03:35
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення kuzya »

Натали777 писав:
SonataEvol писав:"Код: 1" - місце знаходження особи не відповідає відомостям державного реєстру (треба прийти до інспектора самотужки та довести, що у вас все вірно; скоріше за все знадобляться реєстраційні документи підприємства).
"Код: 3" - не вірно вказано реквізити ДПІ у Договорі: адреса, назва, ПІБ начальника (треба взнати точно, що треба писати, тому що у програмах не завжди актуальна інформація; бажано зателефонувати до ДПІ та запитати реквізити).
Большое спасибо!
Вчера дир был в налоговой, подали 1-ОПП (была смена директора, оказалось юрист, которого нанял учредитель не подал данные в налоговую) и договор в бумажном виде. Сегодня едет в налоговую на 15-ть записался в рабочую группу по договорам, что это даже не знаю #search#
Решила со своих плеч свалить эту проблему на его плечи (он же и учредитель), так как не предупредил меня о смене директора, а поменял его тихонечко на майские, а я узнала 10-го числа, когда не смогла зарегистрировать налоговую накладную....

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Добрый день, коллеги! Отправляю договор в ДПИ Печерского р-на г. Киева на имя ДАТІЙ Оксана Анатоліївна. Кто недавно отправлял туда, чтоб не ошибиться в подписанте. Спасибо.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

IRINAST писав:Добрый день, коллеги! Отправляю договор в ДПИ Печерского р-на г. Киева на имя ДАТІЙ Оксана Анатоліївна. Кто недавно отправлял туда, чтоб не ошибиться в подписанте. Спасибо.
Я обычно в день отправки звоню в ДФС и спрашиваю кто подписант. Можно по тел. 201-12-90,91

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Тюша писав:
IRINAST писав:Добрый день, коллеги! Отправляю договор в ДПИ Печерского р-на г. Киева на имя ДАТІЙ Оксана Анатоліївна. Кто недавно отправлял туда, чтоб не ошибиться в подписанте. Спасибо.
Я обычно в день отправки звоню в ДФС и спрашиваю кто подписант. Можно по тел. 201-12-90,91
Спасибо огромное, буду звонить, и как раз обед сейчас.

lesyshka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 182
З нами з: 21 березня 2012, 05:35
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення lesyshka »

Помогите, пожалуйста, как проверить в Сонате (я в ней новичок) загрузились ли сертификаты, а то не проходят отчеты _Сертифікат відсутній в базі сертифікатів.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

lesyshka писав:Помогите, пожалуйста, как проверить в Сонате (я в ней новичок) загрузились ли сертификаты, а то не проходят отчеты _Сертифікат відсутній в базі сертифікатів.
Про Сонату - тут: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst34454p12.aspx

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброго дня! Яка процедура зараз по підписанню договору, просто висилається новий договір і старі ключі автоматично анулюються чи потрібно подавати ще якийсь запит на ануляцію старих ключів?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Natalenna писав:Доброго дня! Яка процедура зараз по підписанню договору, просто висилається новий договір і старі ключі автоматично анулюються чи потрібно подавати ще якийсь запит на ануляцію старих ключів?
У меня ключи закончились 21.05, 23.05. отправила новый договор с новыми ключами, в кв. 1 написано, что старый разорвано, а новый принимается к рассмотрению, теперь жду

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

IRINAST писав:
Natalenna писав:Доброго дня! Яка процедура зараз по підписанню договору, просто висилається новий договір і старі ключі автоматично анулюються чи потрібно подавати ще якийсь запит на ануляцію старих ключів?
У меня ключи закончились 21.05, 23.05. отправила новый договор с новыми ключами, в кв. 1 написано, что старый разорвано, а новый принимается к рассмотрению, теперь жду
У мене ще діє ключ на директора. Бухгалтер змінився. Виходить, що мені потрібно почекати, поки закінчиться дія ключів на Дира і тоді міняти?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Natalenna писав:
IRINAST писав:
Natalenna писав:Доброго дня! Яка процедура зараз по підписанню договору, просто висилається новий договір і старі ключі автоматично анулюються чи потрібно подавати ще якийсь запит на ануляцію старих ключів?
У меня ключи закончились 21.05, 23.05. отправила новый договор с новыми ключами, в кв. 1 написано, что старый разорвано, а новый принимается к рассмотрению, теперь жду
У мене ще діє ключ на директора. Бухгалтер змінився. Виходить, що мені потрібно почекати, поки закінчиться дія ключів на Дира і тоді міняти?
Повідомлення на буха отправьте

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”