начисление зарплаты в 1С8.2

Продукти компанії 1С
Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

novichok писав:
Наташа_75 писав:так в карточці працівника відображено тільки договір підряду, і все. як робити акт виконаних робіт? щоб і податки розраховувало?
Не скажу с актом, но начисления по зарплате в обычной операции ,просто выбирая это ФО у Вас должно быть видно, что он по договору ГПХ, а это и ведет к начислению налогов и удержанию с его вознаграждения по договору.
просто взагалі не попадає у відомість нарахування. і якщо в одному місяці є акт, а в іншому немає. Хто як робить по цим договорам?

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

Наташа_75 писав:просто взагалі не попадає у відомість нарахування. і якщо в одному місяці є акт, а в іншому немає. Хто як робить по цим договорам?
Сделайте новый вид начислений "Оплата по ЦПД" с необходимыми вам характеристиками, и считайте как обычную зарплату.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Є співробітник: вибираю що працює по договору підряду (це не трудовий же договір) роблю сам договір де дати початку кінця і.т. ( в звіт по ЕСВ попадає що прийнятий із категорією 3 ) все гарно наче. але як робити саме нарахування? у відомість по з/п він не попадає.

Милочка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 257
З нами з: 19 грудня 2011, 00:34
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення Милочка »

Я в ведомости начисления добавляю такого человека вручную, ставлю начисленную ему зарплату. А дальше все стандартно - рассчитать по указанному работнику.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Чи в мене в програмі глюк чи щось не так роблю, хоча все з місяця в місяць повторюю.
Нараховую з/п за частину травня. Зробила документ Начисление з/п, там поставила галочку Попередній розрахунок, провела. Все ок.
Потім роблю документ "З/п к выплате" Там ставлю Аванс (по предверительному расчету) і натискаю кнопку заповнити і програма мені видає Не обнаружены данные для записи в табличную часть документа. Що роблю не так?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Inna Medvetska писав:Чи в мене в програмі глюк чи щось не так роблю, хоча все з місяця в місяць повторюю.
Нараховую з/п за частину травня. Зробила документ Начисление з/п, там поставила галочку Попередній розрахунок, провела. Все ок.
Потім роблю документ "З/п к выплате" Там ставлю Аванс (по предверительному расчету) і натискаю кнопку заповнити і програма мені видає Не обнаружены данные для записи в табличную часть документа. Що роблю не так?
а если стоит очередная выплата - то выставляется май и в табличной части сумму для аванса и все гуд

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Маруся10 писав:
Inna Medvetska писав:Чи в мене в програмі глюк чи щось не так роблю, хоча все з місяця в місяць повторюю.
Нараховую з/п за частину травня. Зробила документ Начисление з/п, там поставила галочку Попередній розрахунок, провела. Все ок.
Потім роблю документ "З/п к выплате" Там ставлю Аванс (по предверительному расчету) і натискаю кнопку заповнити і програма мені видає Не обнаружены данные для записи в табличную часть документа. Що роблю не так?
а если стоит очередная выплата - то выставляется май и в табличной части сумму для аванса и все гуд
дякую, я вже розібралася. у мене документ виплата по часу чомусь ставав раніше, чим нарахування, тому і не проводилося нічого

Darina12
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 25 травня 2016, 11:23

Повідомлення Darina12 »

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста как быть в следующей ситуации: предприятие зарегистрировано в феврале 2016 года. До мая месяца денег на расчетном счету не было. поэтому все налоги и взносы платили не платежным поручение, а через подотчетное лицо. Как можно РКО подотчетному лицу на выплату налогов по ЗП привязать к "зарплата к выплате". Потому что в противном случае суммы оплаченого налога не попадают в 1дф

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Добрый день! Помогите с такой проблемой. 1С УТП 8.2. Пытаюсь уволить сотрудника, но при проведение выдает ошибку: "Запись с такими ключевыми полями существует! : ПлановыеНачисленияРаботниковОрганизаций: дата док. название организации ФИО...(Регистр сведений: Плановые начисления работников организаций: номер строки:2)". Пробовал менять дату, не помогло. Других сотрудников увольняет. Проблема видно с данным сотрудником. Уже все облазил. Помогите!
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Вопрос закрыт.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”