= РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ =

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

новичок11 писав:всем привет. нужен совет.сотрудник который не оработал полный год идёт в отпуск на 14 дней, из расчётного периода, фактически отработанного времени, было повышение з. п, не значительное, 1-й раз на 1 грн, второй раз на 20 грн. Нужно ли использовать коэффициент, при расчёте суммы отпускных?
Постанова 100 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/100-95-%D0%BF
"10. У випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємстві, в установі, організації відповідно до актів законодавства, а також за рішеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, за проміжок часу до підвищення коригуються на коефіцієнт їх підвищення. На госпрозрахункових підприємствах і в організаціях коригування заробітної плати та інших виплат провадиться з урахуванням їх фінансових можливостей."

новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

то есть если нет возможности корегувати, то не корегуемо?! Я имею ввиду, то есть я могу спокойной брать высчитывать сред. оплату за день, и не высчитывать этот коэффициент.?!

Irina33
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 12 серпня 2013, 12:17
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina33 »

Добрый день!
Помогите, заблудилась в трех соснах. когда будет 12-й месяц? Сотрудник был в отпуске с 01.06.2015 по 24.06.2015 год теперь он когда должен идти в отпуск? С 01.07.2016г?
Спасибо!

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Irina33 писав:Добрый день!
Помогите, заблудилась в трех соснах. когда будет 12-й месяц? Сотрудник был в отпуске с 01.06.2015 по 24.06.2015 год теперь он когда должен идти в отпуск? С 01.07.2016г?
Спасибо!
Коли захоче, тоді нехай іде, якщо у вас немає графіку відпусток

Irina33
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 12 серпня 2013, 12:17
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina33 »

График отпусков есть, по графику в июне его очередь, тогда для расчета беру период с 01.06.15 по 31.05.16?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Irina33 писав:График отпусков есть, по графику в июне его очередь, тогда для расчета беру период с 01.06.15 по 31.05.16?
Так

новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

новичок11 писав:то есть если нет возможности корректировать, то не корректируем?! Я имею ввиду, то есть я могу спокойной брать высчитывать сред. оплату за день, и не высчитывать этот коэффициент.?!
Простите что задаю один и тот же вопрос, но всё-таки для себя не совсем поняла. Получается, что я могу не использовать корректирующий коэффициент при расчёте сред. з/п.
Просто завтра начислять отпускные, хотелось бы определится. Спасибо всем за помощь

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

новичок11 писав:
новичок11 писав:то есть если нет возможности корректировать, то не корректируем?! Я имею ввиду, то есть я могу спокойной брать высчитывать сред. оплату за день, и не высчитывать этот коэффициент.?!
Простите что задаю один и тот же вопрос, но всё-таки для себя не совсем поняла. Получается, что я могу не использовать корректирующий коэффициент при расчёте сред. з/п.
Просто завтра начислять отпускные, хотелось бы определится. Спасибо всем за помощь
Так, можете і не використовувати, як вирішить ваше керівництво.
Колись працювала на державному підприємстві, то там використовували, даю зразок наказу

НАКАЗ № ______
м. Туточки „____” _______2012р.
Про коригування виплат , що
враховуються при обчисленні
середньої заробітної плати
В зв’язку з підвищенням тарифних ставок і посадових окладів працівників філії з 01 грудня 2012 року відповідно до актів законодавства колективного договору .
НАКАЗУЮ:
Проводити коригування виплат , які враховуються при обчисленні середньої зарплати , в розмірі фактичного підвищення окладів ( тарифних ставок) кожного працівника в межах коефіцієнту 1.029 відповідно до п.10 Порядку обчислення середньої заробітної плати , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 року №100.

Ще можу надати зразок самого розрахунку, тільки не знаю як вставити документ Excel

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Татьяна ТС писав:
новичок11 писав:всем привет. нужен совет.сотрудник который не оработал полный год идёт в отпуск на 14 дней, из расчётного периода, фактически отработанного времени, было повышение з. п, не значительное, 1-й раз на 1 грн, второй раз на 20 грн. Нужно ли использовать коэффициент, при расчёте суммы отпускных?
Постанова 100 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/100-95-%D0%BF
"10. У випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємстві, в установі, організації відповідно до актів законодавства, а також за рішеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, за проміжок часу до підвищення коригуються на коефіцієнт їх підвищення. На госпрозрахункових підприємствах і в організаціях коригування заробітної плати та інших виплат провадиться з урахуванням їх фінансових можливостей."
А ЮЛ, предприятие можно считать организацией? Я так понимаю, что понятие организации шире, чем предприятия, т.е. организация не нуждается в гос.регистрации, может заниматься различной деятельностью, а предприятие - ЮЛ, ведущее хоз.деятельность с целью получения эээ ну...выгоды. Короче, говоря, пытаюсь для себя уяснить, подчеркнутое предложение в п.10 подразумевает, что решить не применять коэф. может и любое ЮЛ, предприятие? Просто начинается :".... на підприємстві, в установі, організації ....", а в последнем предложении предприятие уже не упоминается#sigh#

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Розрахунок відпускних із коригуванням зарплати ЗРАЗОК

http://i.piccy.info/i9/f69669b49a54606f ... ZRAZOK.jpg

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”