Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Valudser писав:
-Latka- писав:
Valudser писав:Подскажите, если я до сих пор подавала 1-м и 2-м, но в последнее время обороты упали и мне подходит и форма 1-мс,2 -мс
Я могу самостоятельно подавать 1-мс и 2 мс уже сейчас за 1 полугодие 2016? или нужно как-то уведомлять статистику?
Статистика всюду пишет что мы сами определяем какой финотчет сдавать
А как вы думаете, будет ли корректно , если у меня 1 кв 2016- 1-м,2-м
а 1 полугодие будет 1-мс и 2мс
или лучше начать подавать с 01.01.2017?
Может быть у кого то есть под рукой ссылка где посмотреть кто относится к субъектам Микропредпринимательства, что бы сдавать ФинЗвит один раз в год.?
Позвонила в свою статистику, спросить нужно ли письмо, так они меня начали убеждать что я придумала себе, что предприятие относится к субъекту микропредпринимательства.


marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Valentina писав:
Valudser писав:
-Latka- писав: Статистика всюду пишет что мы сами определяем какой финотчет сдавать
А как вы думаете, будет ли корректно , если у меня 1 кв 2016- 1-м,2-м
а 1 полугодие будет 1-мс и 2мс
или лучше начать подавать с 01.01.2017?
Может быть у кого то есть под рукой ссылка где посмотреть кто относится к субъектам Микропредпринимательства, что бы сдавать ФинЗвит один раз в год.?
Позвонила в свою статистику, спросить нужно ли письмо, так они меня начали убеждать что я придумала себе, что предприятие относится к субъекту микропредпринимательства.
в Хозяйственном кодексе Украины
статья 55
Суб’єктами мікропідприємництва є:
Дебет-Кредит, ipLex 2016 15
фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників
за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2
мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;
юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість
працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму,
еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

marinesko писав:
Valentina писав:
Valudser писав: А как вы думаете, будет ли корректно , если у меня 1 кв 2016- 1-м,2-м
а 1 полугодие будет 1-мс и 2мс
или лучше начать подавать с 01.01.2017?
Может быть у кого то есть под рукой ссылка где посмотреть кто относится к субъектам Микропредпринимательства, что бы сдавать ФинЗвит один раз в год.?
Позвонила в свою статистику, спросить нужно ли письмо, так они меня начали убеждать что я придумала себе, что предприятие относится к субъекту микропредпринимательства.
в Хозяйственном кодексе Украины
статья 55
Суб’єктами мікропідприємництва є:
Дебет-Кредит, ipLex 2016 15
фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників
за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2
мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;
юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість
працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму,
еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

А, в отделе статистики начали мне рассказывать что то (я так и не поняла), про зарплату в размере двух мин. зарплат. Я, ей про численность и годовой доход, а она мне про з/плату.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Valentina писав: А, в отделе статистики начали мне рассказывать что то (я так и не поняла), про зарплату в размере двух мин. зарплат. Я, ей про численность и годовой доход, а она мне про з/плату.
догадываюсь, что они имеют в виду пункт 154.6 НКУ
Юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, та юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікропідприємництва, подають відповідним органам річну фінансову звітність, передбачену для суб'єктів малого підприємництва.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 28 лютого 2000 р. N 419
Київ
Про затвердження Порядку подання фінансової звітності

Было такое про две минималки в п.154.6 в старой редакции НКУ. Но сейчас уже нет этого раздела.
дальше:

2. Норми цього Положення (стандарту) застосовуються (крім підприємств, які відповідно до законодавства складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності):
2) для складання Спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва:
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат відповідно до податкового законодавства;
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, що відповідають критеріям мікропідприємництва.

ПОЛОЖЕННЯ
(стандарт) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва"

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

Підкажіть які терміни здачі балансу для тих платників,які здають податок на прибуток щоквартально,теж до 25 чи до 9 ,08 як декларація по под.на приб?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

halasky писав:Підкажіть які терміни здачі балансу для тих платників,які здають податок на прибуток щоквартально,теж до 25 чи до 9 ,08 як декларація по под.на приб?
в статистику до 25-го.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

отчет S0110011 не нашла а программа предлагает S0200702 ??? кто какой сдавал

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Маруся10 писав:отчет S0110011 не нашла а программа предлагает S0200702 ??? кто какой сдавал
а где не нашла, я 2 часа назад отправила 0110011

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Маруся10 писав:отчет S0110011 не нашла а программа предлагает S0200702 ??? кто какой сдавал
S0110011 в группе единое окно

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

IRINAST писав:
Маруся10 писав:отчет S0110011 не нашла а программа предлагает S0200702 ??? кто какой сдавал
а где не нашла, я 2 часа назад отправила 0110011
я тоже только что отправила, но скапировала за 1 кв., не нашла в бланках, я отправ. через эдине викно

Відповісти

Повернутись до “Статистика”