Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Светлана6
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 липня 2014, 16:00
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Светлана6 »

ANKO писав: В табл.2 додатку Д3 я розписала мінус оплачений і він дорівнює р.2 табл.1 Д3. Запит на перевірку отримала, зауважень поки не було.
Та я також розписала мінус оплачений, тобто весь від"ємний ПДВ та його оплату.
Р.1 табл.1 - це весь від"ємний ПДВ (р.20-р.20.1)
Р.2 табл.1 - весь оплачений ПДВ з р.1 табл.1
Р.3 табл.1 - заявлене бюджетне відшкодування
Відповідно р.1 табл.1 = колонка 5 табл.2
р.2 табл.1 = колонка 6 табл.2
Питання в тому, чи потрібно було розписувати весь від"ємний ПДВ чи тільки те, що стосується декларації та бюджетного відшкодування за серпень?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Светлана6 писав:
ANKO писав: В табл.2 додатку Д3 я розписала мінус оплачений і він дорівнює р.2 табл.1 Д3. Запит на перевірку отримала, зауважень поки не було.
Та я також розписала мінус оплачений, тобто весь від"ємний ПДВ та його оплату.
Р.1 табл.1 - це весь від"ємний ПДВ (р.20-р.20.1)
Р.2 табл.1 - весь оплачений ПДВ з р.1 табл.1
Р.3 табл.1 - заявлене бюджетне відшкодування
Відповідно р.1 табл.1 = колонка 5 табл.2
р.2 табл.1 = колонка 6 табл.2
Питання в тому, чи потрібно було розписувати весь від"ємний ПДВ чи тільки те, що стосується декларації та бюджетного відшкодування за серпень?
Я розписувала тільки серпень 2016 р.

Светлана6
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 липня 2014, 16:00
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Светлана6 »

ANKO писав:Я розписувала тільки серпень 2016 р.
ну виходить Ви вірно розписали #smile3#
а я стільки часу витратила, щоб все розписати і тепер ще мабуть коригувати доведеться і ломати голову, як коригувати #wall#

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Светлана6 писав:
ANKO писав:Я розписувала тільки серпень 2016 р.
ну виходить Ви вірно розписали #smile3#
а я стільки часу витратила, щоб все розписати і тепер ще мабуть коригувати доведеться і ломати голову, як коригувати #wall#
Подивіться тут
http://old.buhgalter911.com/ShowArticle ... 51&year=-1

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

ANKO писав:
Светлана6 писав:
ANKO писав:Я розписувала тільки серпень 2016 р.
ну виходить Ви вірно розписали #smile3#
а я стільки часу витратила, щоб все розписати і тепер ще мабуть коригувати доведеться і ломати голову, як коригувати #wall#
Подивіться тут
http://old.buhgalter911.com/ShowArticle ... 51&year=-1
Яким чином виправити помилку, допущену в додатку 3 та/або додатку 4 до податкової декларації з ПДВ (у тому числі у разі самостійно виявленої платником помилки або якщо помилка не вплинула на суму, що підлягає бюджетному відшкодуванню)?
Відповідь
Коротка:
Оскільки додатки до декларації є складовою частиною декларації, а подання уточнюючого розрахунку є одним із способів виправлення платником податку самостійно виявлених помилок у показниках раніше поданої податкової декларації з ПДВ (далі – декларація), то виправлення помилок, що виникли при заповненні додатку 3 до декларації «Розрахунку суми бюджетного відшкодування (Д3)» (далі – додаток 3) та додатку 4 до декларації «Заяви про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (Д4)» (далі – додаток 4), здійснюється шляхом подання уточнюючого розрахунку разом з додатком 3 та/або з додатком 4 з відміткою «уточнюючий».
Незалежно від того вплинула чи ні така помилка на вартісні показники декларації уточнюючі додатки 3 та/або 4 повинні містити уточнені показники, які є правильними.
Повна:
Платники податку, які відповідно до ст. 200 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) мають право на бюджетне відшкодування ПДВ, здійснюють розрахунок бюджетного відшкодування та подають до податкової декларації з ПДВ з позначкою «0110» (далі – декларація) додаток 3 до декларації «Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3)» (далі – додаток 3) та додаток 4 до декларації «Заяву про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (Д4)» (далі – додаток 4), форми та порядок заповнення яких затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за № 159/28289 (далі – Порядок № 21).
Згідно з п. 1 розд. IV Порядку № 21 у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.
Пунктом 3 розд. IV Порядку № 21 визначено, що у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку, повинні бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.
Оскільки додатки до декларації є складовою частиною декларації, а подання уточнюючого розрахунку є одним із способів виправлення платником податку самостійно виявлених помилок у показниках раніше поданої декларації, то виправлення помилок, що виникли при заповненні додатку 3 та/або додатку 4, здійснюється шляхом подання уточнюючого розрахунку разом із зазначеними додатками з відміткою «уточнюючий».
Пунктами 2 – 4 розд. VІ Порядку № 21 передбачено, що у графі 4 уточнюючого розрахунку відображаються відповідні показники декларації звітного (податкового) періоду, що виправляється. У разі якщо до декларації за цей звітний (податкового) період раніше вносилися зміни, у графі 4 відображаються відповідні показники графи 5 останнього уточнюючого розрахунку, який подавався до декларації звітного (податкового) періоду, що виправляється. У графі 5 уточнюючого розрахунку відображаються відповідні показники з урахуванням виправлення. У графі 6 відображається сума помилки (абсолютне значення).
Незалежно від того вплинула чи ні така помилка на вартісні показники декларації уточнюючі додатки 3 та/або 4 повинні містити уточнені показники, які є правильними.

Lilija0609
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 23 вересня 2016, 11:15
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lilija0609 »

Добрый день, помогите разобраться, пожалуйста. Выявила, что прошлый бухгалтер не учел и не включил, соответственно, в декларацию несколько налоговых от поставщика за февраль, апрель и июнь. Если я их включу в сентябрьскую декларацию, мне надо уточненки делать или нет?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Lilija0609 писав:Добрый день, помогите разобраться, пожалуйста. Выявила, что прошлый бухгалтер не учел и не включил, соответственно, в декларацию несколько налоговых от поставщика за февраль, апрель и июнь. Если я их включу в сентябрьскую декларацию, мне надо уточненки делать или нет?
Просто включаете и все, только в дод. 5 правильный период выписки нужно поставить. Вы имеете права включать зарегинные НН в течении 365 дней.

Lilija0609
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 23 вересня 2016, 11:15
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lilija0609 »

Sniper писав:
Lilija0609 писав:Добрый день, помогите разобраться, пожалуйста. Выявила, что прошлый бухгалтер не учел и не включил, соответственно, в декларацию несколько налоговых от поставщика за февраль, апрель и июнь. Если я их включу в сентябрьскую декларацию, мне надо уточненки делать или нет?
Просто включаете и все, только в дод. 5 правильный период выписки нужно поставить. Вы имеете права включать зарегинные НН в течении 365 дней.
Спасибо за ответ!!У меня опыт не большой еще, как лучше сделать- включить сразу все накладные, но тогда у меня НДС будет отрицательный и свыше 20тыс или же постепенно включать их в декларации до конца года?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Lilija0609 писав:
Sniper писав:
Lilija0609 писав:Добрый день, помогите разобраться, пожалуйста. Выявила, что прошлый бухгалтер не учел и не включил, соответственно, в декларацию несколько налоговых от поставщика за февраль, апрель и июнь. Если я их включу в сентябрьскую декларацию, мне надо уточненки делать или нет?
Просто включаете и все, только в дод. 5 правильный период выписки нужно поставить. Вы имеете права включать зарегинные НН в течении 365 дней.
Спасибо за ответ!!У меня опыт не большой еще, как лучше сделать- включить сразу все накладные, но тогда у меня НДС будет отрицательный и свыше 20тыс или же постепенно включать их в декларации до конца года?
На форуме писали, что если отрицательная дека, то начинаются звонки.... Поэтому, смотрите сами... Лично я включаю всегда и все, если минус то минус. Единственное, придется дод. 2 заполнить, если минус.

Ксения85
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 15 липня 2014, 11:36
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 56 разів

Повідомлення Ксения85 »

-Latka- писав:
ylia1111 писав:Подскажите как быть , в августе обязательств небыло никаких , а налоговый кредит есть , я ж могу не показывать кредит и сдать НДС пустую ? . И если НДС пустую сдавать то я дадатки не падаю ? и надо спец.окошко заполнять тогда ? Спасибо
Можете, нужно ли вопрос ? дека пустая без додатков, ничего нигде не заполнять
Доброго времени суток! Аналогичная ситуация. Біл кредит, но не было обязательств, чтобы не показывать минус могу сдать за сентябрь пустую, а за октябрь, показать кредит сентября и октября? Сдаем пустую деку без додатков?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”