Акциз. Электронное администрирование

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Помогите, пож-та, кто заполнил дод.1-1.
- Розділ В, Код операции ? В1, В2 или что?
- Сам додаток заполняется в тіс. л. Сколько знаков после запятой нужно ставить или вообще не ставить. У меня програьма позволяет поставить 4 знака.
- В самой декларации Вид платника податка : 212.1.11 и 212.1.15?

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

Ан-ия писав:В дод.1 ставлю в 2,3(что раньше и ставила. код УкТЗЕД и найменование) , а дека пустая.
А откуда берете кол-во для колонки 3?
Я нашла в "Порядке заполнения" такую формулировку
у графі 3 «Обсяг залишків пального на початок звітного періоду (в тис. л), приведеного до t 15 oC (акт інвентаризації1)» вказується обсяг залишків пального в тис. л, приведеного до t 15 oC, на початок звітного періоду за відповідним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД з урахуванням обсягів залишків пального згідно з актом інвентаризації, на який платник має право зареєструвати акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних
и не понимаю что за акт такой? Или это типа предприятие должно делать его ежемесячно, проверяя товарные остатки?

нива, если вы торгуете топливом, то 212.1.15

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Carmella писав:
Ан-ия писав:В дод.1 ставлю в 2,3(что раньше и ставила. код УкТЗЕД и найменование) , а дека пустая.
А откуда берете кол-во для колонки 3?
Я нашла в "Порядке заполнения" такую формулировку
у графі 3 «Обсяг залишків пального на початок звітного періоду (в тис. л), приведеного до t 15 oC (акт інвентаризації1)» вказується обсяг залишків пального в тис. л, приведеного до t 15 oC, на початок звітного періоду за відповідним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД з урахуванням обсягів залишків пального згідно з актом інвентаризації, на який платник має право зареєструвати акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних
и не понимаю что за акт такой? Или это типа предприятие должно делать его ежемесячно, проверяя товарные остатки?

нива, если вы торгуете топливом, то 212.1.15

в дод 1-1 в кол. 3 ставлю залишок пального на 01.12. сделала вчера вытяг на меня в этом месяце еще не регили.отниму то что делала и получу на начало. а подругому не как

lana zt
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2017, 12:20
Подякували: 1 раз

Повідомлення lana zt »

Отримала усну консультацію по заповненню Додаток 11 при оптовому продажу пального в межаж к-сті (що купили, те й продали). Заповнюється в гр 3 - к-сть на початок грудня 2016 (якщо не маєте, то запитом щодо обсягу пального вигнути) в гр 6 - реал неплатнику (у мене більше нічого не було). Якщо немає понад обсяги(гр 12), то заповн гр 16 (3-6), 17 автоматом. В 20 - 0. При цьому код операції - В2

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

lana zt писав:Отримала усну консультацію по заповненню Додаток 11 при оптовому продажу пального в межаж к-сті (що купили, те й продали). Заповнюється в гр 3 - к-сть на початок грудня 2016 (якщо не маєте, то запитом щодо обсягу пального вигнути) в гр 6 - реал неплатнику (у мене більше нічого не було). Якщо немає понад обсяги(гр 12), то заповн гр 16 (3-6), 17 автоматом. В 20 - 0. При цьому код операції - В2
спасибо. а надо тогда подавать дод.1 и что там писать, и что писать в самой деки?

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

lana zt писав:Заповнюється в гр 3 - к-сть на початок грудня 2016 (якщо не маєте, то запитом щодо обсягу пального вигнути)
А хіба можливо такий запит зробити "заднім" числом? І навіть якщо так, то залишок з витягу не буде збігатися з реальними залишками на ранок 1 грудня, тому що ще до 15 грудня могли реєструватися документи за листопад.

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

нива писав:Помогите, пож-та, кто заполнил дод.1-1.

- Сам додаток заполняется в тіс. л. Сколько знаков после запятой нужно ставить или вообще не ставить. У меня программа позволяет поставить 4 знака.
Кто сколько знаков после запятой ставит?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Carmella писав:
lana zt писав:Заповнюється в гр 3 - к-сть на початок грудня 2016 (якщо не маєте, то запитом щодо обсягу пального вигнути)
А хіба можливо такий запит зробити "заднім" числом? І навіть якщо так, то залишок з витягу не буде збігатися з реальними залишками на ранок 1 грудня, тому що ще до 15 грудня могли реєструватися документи за листопад.
я на сегодня сделала запыт. на меня не регили еще январь и я не регила. вот ммой остаток на 31.12.беру отнимаю то что я выписала за декабрь, и что выписали на меня за декабрь, и получу остаток на декабрь. по другому не как не получиться. буду делать так.

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

Ан-ия писав:
Carmella писав:
lana zt писав:Заповнюється в гр 3 - к-сть на початок грудня 2016 (якщо не маєте, то запитом щодо обсягу пального вигнути)
А хіба можливо такий запит зробити "заднім" числом? І навіть якщо так, то залишок з витягу не буде збігатися з реальними залишками на ранок 1 грудня, тому що ще до 15 грудня могли реєструватися документи за листопад.
я на сегодня сделала запыт. на меня не регили еще январь и я не регила. вот ммой остаток на 31.12.беру отнимаю то что я выписала за декабрь, и что выписали на меня за декабрь, и получу остаток на декабрь. по другому не как не получиться. буду делать так.
Я тоже решила делать именно так. Как раз сижу и высчитываю.

Carmella
Оракул
Оракул
Повідомлень: 244
З нами з: 18 січня 2013, 04:20
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Carmella »

Ан-ия писав:я на сегодня сделала запыт. на меня не регили еще январь и я не регила. вот ммой остаток на 31.12.беру отнимаю то что я выписала за декабрь
У меня так не выйдет, у меня практически ежедневные продажи и частые покупки, кроме того есть расходы на неплательщиков, а также списание недостач. Так что буду сидеть играться со всем этим, а потом пытать программиста, чтобы наладил это все в 1С #vinsent#

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”