код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Вена писав:Я для себя решила что завтра обзвоню своих двух клиентов что я буду Нн регистрировать без кода свои услуги, НАЛОГОВАЯ себе и в вус не дует а тут как дурак сидишь все роешь роешь а семье внимания никакого
Я тоже буду регистрировать без кодов. Для себя распечатаю оф.разъяснение из журнала (оф.видання) и статьи ПКУ на дату регистрации об определении услуги и товара и буду руководствоваться тем что если можно идентифицировать по НН всю операцию (кроме кода ТОВАРА (не услуги!) то это дает мне право регистрации НО, а покупателю право на НК.
до 01.07.2017 року діятиме останній абзац п. 201.10 ПКУ, згідно з яким ПН, що містить помилки в реквізитах, визначених п. 201.1 ПКУ (крім коду товару (!) згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, є підставою для віднесення покупцем сум ПДВ до ПК.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Відповідно до змін, внесених Законом № 1797 до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу, код товару згідно з УКТ ЗЕД та код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі — ДКПП) стали обов’язковими реквізитами податкової накладної для всіх без винятку товарів і послуг.

Водночас слід звернути увагу, що реалізація норми Податкового кодексу щодо зазначення в податковій накладній коду послуги згідно з ДКПП можлива лише після внесення змін до форми податкової накладної, яка на сьогодні затверджена наказом № 1307, у частині доповнення форми новою графою, відведеною для зазначення такого коду.
Источник: Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» — єдине офіційне видання Державної фіскальної служби України.
Офіційне видання Державної фіскальної служби визнає ПОВНУ неможливість виконання норм ПКУ до прийняття нової форми ПН. Хіба цього не достатньо щоб заспокоїтись і реєструвати ПН на послуги як і раніше. І говорити що це проблеми фіскальної служби!!! а не наші. І перейти з формату жертви на формат презумції невиновності!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

fin_o писав: Что для Вас является официалом ?
Этого не достаточно - офіційне видання Державної фіскальної служби України?
Ох уж этот "Вестник"... Официоз - закон или какой-то акт, прошедший экспертизу МинЮста.
А чьи-то размышлялки в газете/в журнале/на манжетах/на сайтах, конечно, не являются официозом. Даже письмо тов. Насирова - не официоз, но хоть какая-то конкретика... для успокоения нервной системы налогоплатныка. Можно, наконец, на него сослаться (№, дата).
P.S. Я уже писал вчера о красочной надписи на заборе своей ГНИ: "Коды услуг в НН - FOREVER !!!". А забор ГНИ - не просто забор, а официальное сооружение и запросто может служить рупором данного госоргана... #g_crazy#

Nata_K-va
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 04 червня 2014, 14:34
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Nata_K-va »

Добрый день, подскажите пожалуйста. Нужно выписать РК к НН. Налоговая за ноябрь 2016 без кода УКТЗЕД. РК выписан в январе 2017г. Нужно ли ставить в нем код?

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Nata_K-va писав:Добрый день, подскажите пожалуйста. Нужно выписать РК к НН. Налоговая за ноябрь 2016 без кода УКТЗЕД. РК выписан в январе 2017г. Нужно ли ставить в нем код?
Я ставила.

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1914
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 868 разів
Подякували: 669 разів

Повідомлення Аллусик »

Симпа писав:
Nata_K-va писав:Добрый день, подскажите пожалуйста. Нужно выписать РК к НН. Налоговая за ноябрь 2016 без кода УКТЗЕД. РК выписан в январе 2017г. Нужно ли ставить в нем код?
Я ставила.
И я ставила- все зарегистрировалось нормально.

oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

Какой вердикт?
по услугам
Регистрируем без кодов?
Ждем обновленную форму НН?

boozy-voozy
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 05 жовтня 2012, 03:39
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення boozy-voozy »

Зарегила НН на услуги с кодом 4 цифры. Все прошло без замечаний.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

boozy-voozy писав:Зарегила НН на услуги с кодом 4 цифры. Все прошло без замечаний.
какой именно код вы указывали и какие у вас услуги, спасибо

boozy-voozy
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 05 жовтня 2012, 03:39
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення boozy-voozy »

Маруся10 писав:
boozy-voozy писав:Зарегила НН на услуги с кодом 4 цифры. Все прошло без замечаний.
какой именно код вы указывали и какие у вас услуги, спасибо
Обслуживание и ремонт погрузочной складской техники (автопогрузчики, тележки) . Код 2922

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”