код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Valudser писав:Подскажите НН на услуги, какие должны стоять коды:
умовне позначення "послуга" гр.3 "Код товару згідно з УКТ ЗЕД" и гр.5 Код од виміру" ???
чтото я запуталась....
заполняете только графу 4. Остальные (3 и 5) пустые.

Valudser
Гений
Гений
Повідомлень: 459
З нами з: 17 лютого 2015, 15:32
Дякував (ла): 173 рази
Подякували: 134 рази

Повідомлення Valudser »

vika23 писав:
Valudser писав:Подскажите НН на услуги, какие должны стоять коды:
умовне позначення "послуга" гр.3 "Код товару згідно з УКТ ЗЕД" и гр.5 Код од виміру" ???
чтото я запуталась....
заполняете только графу 4. Остальные (3 и 5) пустые.
Слышала, что много кто такие НН (послуга без кодов) не берут в кредит, ждут РК от поставщиков с кодами, когда появится новая форма......
#umbr#
У меня большинство таких НН. Все включила в январь. Теперь сижу и думку гадаю, правильно ли?....
Розяснення какое то бы почитать. От 20.01.17 видела. Может есть еще какое то? #rtfm#

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Valudser писав:
vika23 писав:
Valudser писав:Подскажите НН на услуги, какие должны стоять коды:
умовне позначення "послуга" гр.3 "Код товару згідно з УКТ ЗЕД" и гр.5 Код од виміру" ???
чтото я запуталась....
заполняете только графу 4. Остальные (3 и 5) пустые.
Слышала, что много кто такие НН (послуга без кодов) не берут в кредит, ждут РК от поставщиков с кодами, когда появится новая форма......
#umbr#
У меня большинство таких НН. Все включила в январь. Теперь сижу и думку гадаю, правильно ли?....
Розяснення какое то бы почитать. От 20.01.17 видела. Может есть еще какое то? #rtfm#
Оскільки діюча форма податкової накладної не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, до внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код послуги тимчасово не зазначається.

Відсутність коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної, не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної (лист ДФС від 20.01.2017р. за №1312/7/99-99-15-03-02-17).

Згідно п.201.10 ст.201 Кодексу податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Враховуючи вищевикладене, до внесення змін до форми податкової накладної, яка на сьогодні затверджена наказом Міністерства фінансів №1307 від 31.12. 2015р., податкові накладні, виписані та оформлені належним чином на придбання послуг без зазначення коду послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг та зареєстровані в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання послуг, є для покупця таких послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Мирося
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 13 лютого 2017, 09:29
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Мирося »

Помогине продаем труби газові какой квед ставить в нн

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Мирося писав:Помогине продаем труби газові какой квед ставить в нн
Посмотрите 73 группу...

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

FyDD писав:Подскажите, плиз
Остатки товара с 2010-2011, когда в ПН не было кодов УКТ ЗЕД, я их нашел

1. как смотрит гни на продажу товара с кодом, которого нет на входе ?
2. если часть товара продавать будем ф.лицам /не плательщикам/ - надо ли ставить код ?
точнее цена того, что мы его не поставим ?
? ? ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

FyDD писав:
FyDD писав:Подскажите, плиз
Остатки товара с 2010-2011, когда в ПН не было кодов УКТ ЗЕД, я их нашел

1. как смотрит гни на продажу товара с кодом, которого нет на входе ?
2. если часть товара продавать будем ф.лицам /не плательщикам/ - надо ли ставить код ?
точнее цена того, что мы его не поставим ?
? ? ?
В мене багато теж такого товару.... Продаємо і неплатникам теж - ставлю код, навіть якщо не було на вході...У нас якби нема варінтів...
Ну пока проходили без кодів товари - можливо коли буде нова форма ПН - то просто не буде пропускать.
Ціна - "невірно складена податкова"... типу адмінки 170грн...

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

В прошлом году была предоплата за оборудование, НН была выписана без кодов УКТ ЗЕД,
в феврале покупатель делает доплату по этому дог. и мы делаем отгрузку на всю сумму.
Нужно ли делать РК к прошлогодней НН , указывая коды УКТ ЗЕД, т.к получается часть
оборудования в НН за прошлый год без кодов, часть с кодами в НН за этот год.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

MilaA писав:В прошлом году была предоплата за оборудование, НН была выписана без кодов УКТ ЗЕД,
в феврале покупатель делает доплату по этому дог. и мы делаем отгрузку на всю сумму.
Нужно ли делать РК к прошлогодней НН , указывая коды УКТ ЗЕД, т.к получается часть
оборудования в НН за прошлый год без кодов, часть с кодами в НН за этот год.
так як відгрузка у 2017, то я думаю є підстава зробити рк на зміну номенклатури по передоплаті

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Nadiy писав:
MilaA писав:В прошлом году была предоплата за оборудование, НН была выписана без кодов УКТ ЗЕД,
в феврале покупатель делает доплату по этому дог. и мы делаем отгрузку на всю сумму.
Нужно ли делать РК к прошлогодней НН , указывая коды УКТ ЗЕД, т.к получается часть
оборудования в НН за прошлый год без кодов, часть с кодами в НН за этот год.
так як відгрузка у 2017, то я думаю є підстава зробити рк на зміну номенклатури по передоплаті
Если мы ежемесячно отгружаем один и тот же товар, то получается (по вашей логике) надо делать Р/К за предыдущие года, ведь в 2017 н/н на этот же товар н/н с кодом, а раньше писали - без. Мое мнение: НЕТ. НЕ НАДО. Н/н по предоплате выписана верно, тогда в чем проблема (если вы в р/к не планируете поменять цену и/или количество)?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”