«СОНАТА» ❤️️ просте та доступне подання електронної звітності

Подання звітності в електронному вигляді
звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

IrinD писав:Подскажите пожалуйста. У меня Соната демо версия. В ней я не могу открыть и посмотреть документ. А если я куплю лицензию, то просматривать документы можно будет только те, которые созданы после даты приобретения лицензии, или можно будет открывать и документы созданные до даты приобретения лицензии?
срок действия лицензии = полный функционал программы - те можно ВСЁ открывать, редактировать, печатать итд

IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

звит писав:
IrinD писав:Подскажите пожалуйста. У меня Соната демо версия. В ней я не могу открыть и посмотреть документ. А если я куплю лицензию, то просматривать документы можно будет только те, которые созданы после даты приобретения лицензии, или можно будет открывать и документы созданные до даты приобретения лицензии?
срок действия лицензии = полный функционал программы - те можно ВСЁ открывать, редактировать, печатать итд
Вот Вы написали
срок действия лицензии = полный функционал программы
Так меня интересует, а будет ли возможность открывать документы, которые созданы до того как наступил этот самый срок действия лицензии. Т.е. предположим я приобретаю лицензию 01.04.2017, так смогу ли я при этом открывать,просматривать, печатать и т.д. документы за 2016 год, в котором у меня не было лицензии, вот что я хочу узнать.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1402
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

IrinD писав:
звит писав:
IrinD писав:Подскажите пожалуйста. У меня Соната демо версия. В ней я не могу открыть и посмотреть документ. А если я куплю лицензию, то просматривать документы можно будет только те, которые созданы после даты приобретения лицензии, или можно будет открывать и документы созданные до даты приобретения лицензии?
срок действия лицензии = полный функционал программы - те можно ВСЁ открывать, редактировать, печатать итд
Вот Вы написали
срок действия лицензии = полный функционал программы
Так меня интересует, а будет ли возможность открывать документы, которые созданы до того как наступил этот самый срок действия лицензии. Т.е. предположим я приобретаю лицензию 01.04.2017, так смогу ли я при этом открывать,просматривать, печатать и т.д. документы за 2016 год, в котором у меня не было лицензии, вот что я хочу узнать.
вибрали ліцензію і з цього моменту всі звіти (і за попердні роки) можете їх відкривати,друкувати і т,д

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

IrinD писав:
звит писав:
IrinD писав:Подскажите пожалуйста. У меня Соната демо версия. В ней я не могу открыть и посмотреть документ. А если я куплю лицензию, то просматривать документы можно будет только те, которые созданы после даты приобретения лицензии, или можно будет открывать и документы созданные до даты приобретения лицензии?
срок действия лицензии = полный функционал программы - те можно ВСЁ открывать, редактировать, печатать итд
Вот Вы написали
срок действия лицензии = полный функционал программы
Так меня интересует, а будет ли возможность открывать документы, которые созданы до того как наступил этот самый срок действия лицензии. Т.е. предположим я приобретаю лицензию 01.04.2017, так смогу ли я при этом открывать,просматривать, печатать и т.д. документы за 2016 год, в котором у меня не было лицензии, вот что я хочу узнать.
дочитайте мое первое сообщение до конца -
звит писав: можно ВСЁ открывать, редактировать, печатать итд
даже выделил заглавными буквами слово ВСЁ. ВСЁ - это не созданное в течение года при наличии лицензии а ВСЁ, что уже находится или будет импортировано в программу ..ВСЁ = ЛЮБОЙ документ ... ну я не знаю как еще объяснить .. понятнее уже некуда #wall#

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

SonataEvol писав:Відкрити подивитися та друкувати напряму не можна. Але можна експортувати.
По сути после перехода сонаты в демо нельзя даже посмотреть на созданные в лицензии документы. А Вы об этом как то предупреждаете?
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

elbuh писав:
SonataEvol писав:Відкрити подивитися та друкувати напряму не можна. Але можна експортувати.
По сути после перехода сонаты в демо нельзя даже посмотреть на созданные в лицензии документы. А Вы об этом как то предупреждаете?
Экспорт любых документов за любой период в PDF доступен и в демо-версии.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

elbuh писав:
SonataEvol писав:Відкрити подивитися та друкувати напряму не можна. Але можна експортувати.
По сути после перехода сонаты в демо нельзя даже посмотреть на созданные в лицензии документы. А Вы об этом как то предупреждаете?
Це не є незворотною дією, як, наприклад, видалення документів у СОТі ))
Документи залишаються на місці назавжди, їх можна у будь-який момент (і без ліцензії) зберегти на комп'ютер та роздрукувати.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

SonataEvol писав:
elbuh писав:
SonataEvol писав:Відкрити подивитися та друкувати напряму не можна. Але можна експортувати.
По сути после перехода сонаты в демо нельзя даже посмотреть на созданные в лицензии документы. А Вы об этом как то предупреждаете?
Це не є незворотною дією, як, наприклад, видалення документів у СОТі ))
Документи залишаються на місці назавжди, їх можна у будь-який момент (і без ліцензії) зберегти на комп'ютер та роздрукувати.
А чего бы и Вам не разместить эту информацию
SonataEvol писав: Серед можливостей, переваг та іншої інформації для нових користувачів. Бо я щось не знайшов...

А то другим так рекомендуете.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2001
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1398 разів

Повідомлення SonataEvol »

Вийшла нова версія програми "Соната" - 0.21.3 #dance#

Додано:

* Експорт у PDF - експорт та друк через PDF для нових бланків ДФС: F0200119, F0200419, F0200519, F0215119, F0215219, F0215319, F0215519, F0215719, F0215819, F0217019, F0299319, F0299819, J0200119, J0200519, J0200619, J0215119, J0215219, J0215319, J0215519, J0215719, J0215819, J0217019, J0299319, J0299819, J/F1310107, J/F1312001, J/F1312201, J/F1311801, J/F1311901, J1312101.
* Довідник товарів та послуг - можливість встановити "ознаку імпортованого товару" для кожної позиції у користувальницькому довіднику товарів та послуг. Якщо галка для позиції встановлена, то при виборі товару чи послуги з цього довідника вона автоматично встановиться у ПН чи РК.
* Друк - тепер за відсутності PDF-шаблону для будь-якого документу (зазвичай таке буває для дуже старих або зовсім нових звітів) Соната автоматично буде пропонувати друк звичайним способом замість повідомлення про помилку.
* Єдиний податок - у профілі додано можливість вказати та зберегти групу та ставку єдиного податку для фізичних осіб. Потім ці дані можуть бути використані автоматично при створенні звітності за допомогою Майстра єдиного податку.

Виправлено:

* Акцизні накладні - виправлено допустимий строк реєстрації акцизних накладних (прострочені документи, що мають синій колір).
* Створення РК - при створенні розрахунку коригування на основі податкової накладної безпосередньо із відкритої ПН створювалася стара версія РК.
* Логіка J0302104 - помилки при перевірці та розрахунку декларації з податку на нерухоме майно (J0302104) у випадку уточнень та даних за неповний рік.
* Логіка F01033/F01034 - помилка при перевірці та розрахунку декларації платника єдиного податку (F01033/F01034) при звітуванні за перший квартал. Це також враховано при створенні звітності через Майстер єдиного податку.
* Логіка звітів - помилки при перевірці та розрахунку звітів 1-ПВ (квартальна) (S0301114) та 1-ДФ (J/F0500105).
* Експорт у PDF - незручна ширина колонок та висота рядків при експорті та друці через PDF розрахунку коригування J/F1201209.
* Довідник товарів та послуг - відсутність автоматичного сортування позицій при відкритті довідника.
* Квитанції - помилка, за якої у деяких випадках квитанції приймалися без помилок у розшифрованому статусі, але при відкритті їх вміст виявлявся зашифрованим.

Змінено:

* Налаштування профілю - змінено вигляд та порядок деяких поштових налаштувань, стандартизовано роботу з довідниками та цифровими підписами, прибрано галку наявності ІПН (тепер він просто вказується або ні), пришвидшено загальну роботу з профілями, відкриття налаштувань та роботу майстра створення нового профілю.
* Цифровий підпис - оптимізовано роботу з ключами, до яких не збережено пароль; дещо пришвидшено підписання, відправлення та розшифрування документів.

Посилання для завантаження
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Вчора через Сонату відправила звіти по ЄСВ по двох ФОПах.По одному прийшли зразу 1 та 2 кв.,по другому зразу прийшла кв.1,а кв.2 до цих пір немає.Сьогодні зранку відправила декларацію по ЄП і та сама історія.В електронному кабінеті я бачу ці звіти.Така проблема тільки в мене?

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”