Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Chika_Vadimovna
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 28 жовтня 2015, 16:24
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Chika_Vadimovna »

Aj писав:
Chika_Vadimovna писав:Я все никак не успокоюсь с этими трудовыми договорами для ПП (которые письменные).
Ситуация: Приняла я человека, подписали мы трудовой договор. А потом, спустя время, я этого сотрудника перевела на другую должность с другим окладом. Каков порядок моих действий? Новый трудовой с новой датой? А со старым что делать тогда?
ПП- частное предприятие?

Для юр. лица достаточно заявление о приеме на работу для сотрудника, письменный приказ о приеме на работу (с приказам сотрудник ознакомлен).
Письменная форма труд. договора является обязательной в случаях согласно ст. 24 КЗОТ
Да, частное предприятие, юр. лицо. Но меня тут сверху убедили в том, что для ПП правила такие же, как и для ФОПов. Соответственно, трудовой договор обязателен (помимо приказа) #search#

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Chika_Vadimovna писав:
Aj писав:
Chika_Vadimovna писав:Я все никак не успокоюсь с этими трудовыми договорами для ПП (которые письменные).
Ситуация: Приняла я человека, подписали мы трудовой договор. А потом, спустя время, я этого сотрудника перевела на другую должность с другим окладом. Каков порядок моих действий? Новый трудовой с новой датой? А со старым что делать тогда?
ПП- частное предприятие?

Для юр. лица достаточно заявление о приеме на работу для сотрудника, письменный приказ о приеме на работу (с приказам сотрудник ознакомлен).
Письменная форма труд. договора является обязательной в случаях согласно ст. 24 КЗОТ
Да, частное предприятие, юр. лицо. Но меня тут сверху убедили в том, что для ПП правила такие же, как и для ФОПов. Соответственно, трудовой договор обязателен (помимо приказа) #search#
Стаття 24. Укладення трудового договору
Трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим:

при організованому наборі працівників;
при укладенні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я;
при укладенні контракту;
у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі;
при укладенні трудового договору з неповнолітнім (стаття 187 цього Кодексу);
при укладенні трудового договору з фізичною особою;
в інших випадках, передбачених законодавством України.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Chika_Vadimovna писав:
Aj писав:
Chika_Vadimovna писав:Я все никак не успокоюсь с этими трудовыми договорами для ПП (которые письменные).
Ситуация: Приняла я человека, подписали мы трудовой договор. А потом, спустя время, я этого сотрудника перевела на другую должность с другим окладом. Каков порядок моих действий? Новый трудовой с новой датой? А со старым что делать тогда?
ПП- частное предприятие?

Для юр. лица достаточно заявление о приеме на работу для сотрудника, письменный приказ о приеме на работу (с приказам сотрудник ознакомлен).
Письменная форма труд. договора является обязательной в случаях согласно ст. 24 КЗОТ
Да, частное предприятие, юр. лицо. Но меня тут сверху убедили в том, что для ПП правила такие же, как и для ФОПов. Соответственно, трудовой договор обязателен (помимо приказа) #search#
ст. 24
.....
Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Камила
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 13 грудня 2013, 13:46
Дякував (ла): 246 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Камила »

Подскажите ,пожалуйста, какой номер бланка о приеме на работу .И где его искать в медке.
Если я буду принимать сотрудника на работу 1 июня ( первый рабочий день ) то приказ делать 31.05.? И создавать и отправлять повідомлення 31 мая ?
Спасибо .

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Камила писав:Подскажите ,пожалуйста, какой номер бланка о приеме на работу .И где его искать в медке.
Если я буду принимать сотрудника на работу 1 июня ( первый рабочий день ) то приказ делать 31.05.? И создавать и отправлять повідомлення 31 мая ?
Спасибо .
приказ 31,05 и повидомлення в медке 31.05. - отправляете, первый рабочий день 01.06, Номер ставите какой у вас по порядку , если 1 в этом году то 1 и т.д.

Камила
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 13 грудня 2013, 13:46
Дякував (ла): 246 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Камила »

Спасибо , а в каком разделе этот бланк искать ?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Камила писав:Спасибо , а в каком разделе этот бланк искать ?
Звітність-реєстр звітів- інше-повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Камила писав:Спасибо , а в каком разделе этот бланк искать ?
фіскальна служба - заяви. запити. довідки - J3001001

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Камила писав:Подскажите ,пожалуйста, какой номер бланка о приеме на работу .И где его искать в медке.
Если я буду принимать сотрудника на работу 1 июня ( первый рабочий день ) то приказ делать 31.05.? И создавать и отправлять повідомлення 31 мая ?
Спасибо .
J/F 3001001

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Aj писав:
Камила писав:Подскажите ,пожалуйста, какой номер бланка о приеме на работу .И где его искать в медке.
Если я буду принимать сотрудника на работу 1 июня ( первый рабочий день ) то приказ делать 31.05.? И создавать и отправлять повідомлення 31 мая ?
Спасибо .
J/F 3001001

Правильно. все 31 мая и повідомлення и наказ, а на работу с 01 июня.

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”