код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

менеджера выписали акт на "технічне посвідчення оргтехніки" не могу придумать какой код нужно сюда ставить. Может кто сталкивался с таким?

Irina111
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 138
З нами з: 03 грудня 2010, 03:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Irina111 »

Компания продает основное средство (автомобиль), по цене выше остаточной стоимости. Подскажите - нужно ли указывать в НН код УКТ ЗЕД и признак "импортного товара"?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Irina111 писав:Компания продает основное средство (автомобиль), по цене выше остаточной стоимости. Подскажите - нужно ли указывать в НН код УКТ ЗЕД и признак "импортного товара"?
Нужно.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Доброго дня, колеги. Виписана податкова накладна на предоплату за товар в березні. В червні при поставці виявильсь, що код УКТЗЕД інший. Якщо я в червні (при відвантаженні) випишу НУЛЬОВИЙ РК до березневої податкової моєму Покупцю це не вплине на березневі показники ПДВ?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Nelli-Nelli писав:Доброго дня, колеги. Виписана податкова накладна на предоплату за товар в березні. В червні при поставці виявильсь, що код УКТЗЕД інший. Якщо я в червні (при відвантаженні) випишу НУЛЬОВИЙ РК до березневої податкової моєму Покупцю це не вплине на березневі показники ПДВ?
Вы все правильно и логично сделаете, если выпишите нулевой РК датой отгрузки, ведь на момент предоплаты вы не знали какой товар отпишите.

katya_zen
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 27 травня 2017, 23:41

Повідомлення katya_zen »

Подскажите, пожалуйста, какой код нужен для регистрации услуги - спил деревьев, полдня ищу уже , может кто сталкивался с такими услугами

NIN2017
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 14 червня 2017, 12:35

Повідомлення NIN2017 »

FyDD писав:
FyDD писав:
FyDD писав: некоторые в ПН с кодом 11 не пишут УКТ, обратите внимание
к вопросу о кодах https://buhgalter911.com/uk/news/news-1029087.html
В яких випадках при складанні податкової накладної не зазначається код УКТ ЗЕД та код послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг?

Згідно з п.п. «і» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) у податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити, зокрема код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг – код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі – ДКПП); платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

Винятки із зазначеного становлять податкові накладні/розрахунки коригування, які складені не за операціями з постачання товарів/послуг (складені відповідно до п. 198.5 ст. 198 ПКУ та п. 199.1 ст. 199 ПКУ та складені на суму перевищення ціни придбання товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання/звичайної ціни/балансової (залишкової) вартості.

Згідно з п. 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307 (далі – Порядок № 1307), при складанні податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в пп. 10 – 15 Порядку № 1307, у верхній лівій частині таких накладних у графі «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини» робиться помітка «X» та зазначається тип причини, зокрема:

04 - Складена на постачання у межах балансу для невиробничого використання;

08 - Складена на постачання для операцій, які не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість;

09 - Складена на постачання для операцій, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість;

13 - Складена у зв’язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності;

15 - Складена на суму перевищення бази оподаткування, визначеної відповідно до ст. ст. 188 і 189 ПКУ, над фактичною ціною постачання.
у меня были малые продажи, и я вбивал полностью вручную номенклатуру,
У нас УТП+ фиск. регистратор.
Сейчас номенклатура выросла. УТП на основании "Отчета о розничных продажах" - ПН не формирует. Вручную долго
Ранее в теме писали, что некоторые не заморачиваются с ном-рой - есть ли этому обоснование ??????
Неужели никто не использует ПН с кодом 11 ? ? ?
плиз, поделитесь
так же интересует данный вопрос, как регистрировать НН с кодом 11 в ресторанах
поделитесь плиз.

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

подскажите пожалуйста .может кто знает коды на :
перила металеві.
огорожа металева.
накладка на сходи
захисна смуга
облаштування сходинок

может хоть подскажете в каком направлении искать.
Спасибо.

м@pуся
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 02 листопада 2016, 14:49
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення м@pуся »

Підскажіть , будь ласка, який код послуги потрібно ставити для "Роботи по встановленню вікон та дверей, а також по влаштуванню армованої бетонної підлоги в нежитловому приміщенні". Буду дуже вдячна за відповідь.

нанашка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 27 квітня 2012, 05:35
Дякував (ла): 19 разів

Повідомлення нанашка »

Добрый! Подскажите я еденщик с НДС в налоговой накладной к меня КВЕД 95,22(ремонт быт.техники), мы сделали стиралку садику и они заставляют писать квед согласно класификатора ДК 021:2015 50500000-2
Я даже не знаю зачем это,они даже не плательщики НДС,типа это надо для казначейства. Что делать?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”