Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
mt-2000
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 серпня 2011, 04:28
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення mt-2000 »

Житомирська одпі
Договір про визнання електронних документів відфутболили з помилкою:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.13.7

Зателефонувати до відділу дпі щодо цього питання мені не вдалося - як у рельсу.
Директор потопав ногами до дпі і виявилося, що в договорі було зазначено назву дпі скорочено, тобто повинно бути: державна податкова інспекція, і не обл., а області. Ось так от.

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

SonataEvol писав:
Катрина писав:
SonataEvol писав: У районів немає свого коду ЄДРПОУ. Він один на всю ОДПІ.
У Вас такой стиль общения? лишь бы поспорить?
Ні, я просто знаю, про що кажу)
А сайту ДФС я би на вашому місці не довіряв, він наповнюється податківцями через одне місце.
Між іншим, у реєстрі юр. осіб такий ЄДРПОУ (41312793) не значиться - https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch :) На відміну від 39883670...
ПС. У ЄДЗВ теж 39883670 вказаний для усієї Маріупольської ОДПІ
тем не менее, не смотря на всю вашу " обизнаннисть", мой договор сегодня приняли именно с теми реквизитами, о которых я писала выше, которые мне сказали исправить в налоговой по телефону.


Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

mt-2000 писав:Житомирська одпі
Договір про визнання електронних документів відфутболили з помилкою:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.13.7

Зателефонувати до відділу дпі щодо цього питання мені не вдалося - як у рельсу.
Директор потопав ногами до дпі і виявилося, що в договорі було зазначено назву дпі скорочено, тобто повинно бути: державна податкова інспекція, і не обл., а області. Ось так от.
Очередной раз это доказывает ,что у всех "на местах" свои тараканы в голове!

itcprof2012
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 28 вересня 2012, 04:00
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення itcprof2012 »

Катрина писав: Очередной раз это доказывает ,что у всех "на местах" свои тараканы в голове!
+ 100500! потому что каждый договор открывается, просматривается и принимается вручную.

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

Подписала договор с ГНИ с ключами Приватбанка, через 10 дней сделала ключи ГНИ, отправила договор с ключами ГНИ, пришла 1 квитанция с отказом т.к. договор есть в ситеме, что делать? Хочу подписывать отчетность ключами ГНИ.

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

Танечка-Танюша писав:Подписала договор с ГНИ с ключами Приватбанка, через 10 дней сделала ключи ГНИ, отправила договор с ключами ГНИ, пришла 1 квитанция с отказом т.к. договор есть в ситеме, что делать? Хочу подписывать отчетность ключами ГНИ.
никак кроме как аннулировать предыдущие ключи , с которыми уже подписан и действует договор
ДФС не подписывает второй договор другими ключами при наличии действующего на текущий момент

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

звит писав:
Танечка-Танюша писав:Подписала договор с ГНИ с ключами Приватбанка, через 10 дней сделала ключи ГНИ, отправила договор с ключами ГНИ, пришла 1 квитанция с отказом т.к. договор есть в ситеме, что делать? Хочу подписывать отчетность ключами ГНИ.
никак кроме как аннулировать предыдущие ключи , с которыми уже подписан и действует договор
ДФС не подписывает второй договор другими ключами при наличии действующего на текущий момент
Спасибо, а как аннулировать предыдущие ключи?

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1955
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 895 разів

Повідомлення opz »

Танечка-Танюша писав:
звит писав:
Танечка-Танюша писав:Подписала договор с ГНИ с ключами Приватбанка, через 10 дней сделала ключи ГНИ, отправила договор с ключами ГНИ, пришла 1 квитанция с отказом т.к. договор есть в ситеме, что делать? Хочу подписывать отчетность ключами ГНИ.
никак кроме как аннулировать предыдущие ключи , с которыми уже подписан и действует договор
ДФС не подписывает второй договор другими ключами при наличии действующего на текущий момент
Спасибо, а как аннулировать предыдущие ключи?
Обычно есть несколько вариантов, Узнавайте в Центре сертификации.

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Доьрый день! Ранее писала на форуме об уведомлении о регистрации электронной цифровой подписи. Результат - уведомления не поинимаются(причину в налоговой не сказали), отправила договор 17.07, сегодня пришла вторая квитанция о принятии

ирина07
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 26 березня 2012, 06:36
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ирина07 »

Здравствуйте! Подскажите, вчера получила новые ключи "АЦК Украина", сегодня подгрузила сертификаты в медок, но они не актуальны, я так понимаю, что пользоватся ими смогу только с их активацией, что приозойдет 01.08.2017г? Спасибо

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”