Штатное расписание

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, складаю штатний розклад ФОПа, затверджувати Штатний розклад хто повинен- "ФОП прізвище ім я ініціали" чи просто прізвище ім я ініціали ФОПа писати під словом "Затверджую"? Те ж саме питання - хто повинен погоджувати Штатний розпис?Дякую.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

zapit
Замечание. Прошу Вас не задавать однотипные вопросы в разных темах: https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst21003p20.aspx
Прежде чем создавать штатное расписание для ФОПа, подскажите, — чем Вы руководствуетесь?
Если хотите создать тот документ, который ФОПу не нужен, можете составлять его произвольно
Зображення

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

zapit писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, складаю штатний розклад ФОПа, затверджувати Штатний розклад хто повинен- "ФОП прізвище ім я ініціали" чи просто прізвище ім я ініціали ФОПа писати під словом "Затверджую"? Те ж саме питання - хто повинен погоджувати Штатний розпис?Дякую.
Вы попали, мягко говоря, в весьма запутанную ситуацию... Штатное расписание подписывает директор предприятия/организации/установы. Поэтому ваш ФОП должен стать директором, а для этого нужно или открыть (зарегистрировать) юрлицо [любой формы], или устроиться на работу в какое-либо уже существующее юрлицо на должность директора.
И вот тогда никаких препятствий для подписывания чего-либо (и в любых количествах) не будет совсем!!! #yahoo#

taras2400
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 липня 2017, 19:29

Повідомлення taras2400 »

Добрый день!
Скажите, пожалуйста, в неприбыльной организации работает руководитель на общественных началах и другие работники на зарплате. Как правильно в ШР отобразить в штатном расписании месячный оклад руководителя: 0,00 грн. или как то иначе? Правильно ли это что в ШР есть должность с окладом 0,00 грн.?

Булка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 25 липня 2017, 04:47
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Булка »

Подскажите пожалуста нужно ли утверждать новое штатное приказ на 2018 , если никаких изменений не будет? Или нужно ежегодно составлять без разницы будет повышение зп или нет?

Екатерина_кр
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 17 жовтня 2016, 10:20
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Екатерина_кр »

Здравствуйте. При переводе сотрудника с 1,0 ставки на 0,25 ставки по обоюдному желанию нужно ли менять штатное расписание по должности?

Евгения 777
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 14 листопада 2017, 15:50
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Евгения 777 »

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, какую часть штатной единицы будет занимать работник с неполным рабочим временем – 6 дней в неделю, по 6 часов в день?

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

підскажіть у наказі про затвердження штатного розпису потрібно вказати там де з наказом ознайомлені директора підприємства? він же затвердив наказ

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

иск писав:підскажіть у наказі про затвердження штатного розпису потрібно вказати там де з наказом ознайомлені директора підприємства? він же затвердив наказ
Я роблю наказ (з підписом директора) + до нього додаток штатне (і там "затверджено" теж його підпис)...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Tasa писав:
иск писав:підскажіть у наказі про затвердження штатного розпису потрібно вказати там де з наказом ознайомлені директора підприємства? він же затвердив наказ
Я роблю наказ (з підписом директора) + до нього додаток штатне (і там "затверджено" теж його підпис)...
Я теж нікого не ознайомлююю з наказом

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”