Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

janna27 писав:І в нас після подання декларації за січень 2018 вилізло перевищення.
Була заблокована ПН на велику суму ще в липні 2017, зробили таку саму ПН під іншим № і вона зареєструвалася. На клон надали лише пояснення (без сканів документів), що ПН помилкова та не буде включатися в декларацію за липень 2017 р., на наше пояснення прийшла відмова у реєстрації, ніяких оскаржень ні адміністративному, ні у судовому порядку з нашого боку не було, але 12.01.2018 наш клон чомусь розблокувався (я так розумію, що це було незаконне автоматичне розблокування, адже такі ПН не повинні розблоковуватися). Ми відразу зробили РК, покупець зареєстрував. Ні помилкова ПН, ні РК до неї ми звісно в деклараціях за липень 2017 та січень 2018 не показувати, тепер вилізло Перевищення / 01.2018, яке з'їло реєстраційний ліміт.
Уточнюючі подавали не будемо, великі штрафи ні за що. Підскажіть, будь-ласка, куди потрібно писати скарги. Де саме, на якому рівні цей реєстраційний ліміт приводять у відповідність?
Якщо є у когось зразок скаги, надішліть, будь-ласка, на star2369@ukr.net Буду дуже вдячна!

І мені теж будь ласка. zubeyko73@i.ua

_oksana_
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 02 вересня 2015, 18:48
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення _oksana_ »

.[/quote] Поділіться як зробити уточнення будь ласка. У мене клон за червень зареєструвався в січні ( роблю уточнення в лютому за червень добавляю клон) зразу ж зареєстрували рк з мінусом в січні( роблю уточнення за січень в лютому відмінусовую клон). Якщо не так виправте мене будь ласка. Це потрібно два уточнення робити. А січень здаю так як потрібно без клонів та рк.[/quote]

У Вас РК в январе датировано январем? Если да, то просто включайте РК в январскую декларацию, ну а за июнь только уточненка.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

_oksana_ писав:.
Поділіться як зробити уточнення будь ласка. У мене клон за червень зареєструвався в січні ( роблю уточнення в лютому за червень добавляю клон) зразу ж зареєстрували рк з мінусом в січні( роблю уточнення за січень в лютому відмінусовую клон). Якщо не так виправте мене будь ласка. Це потрібно два уточнення робити. А січень здаю так як потрібно без клонів та рк.[/quote]

У Вас РК в январе датировано январем? Если да, то просто включайте РК в январскую декларацию, ну а за июнь только уточненка.[/quote] Ви так робили? У Вас перевищення не вилізло і ліміт на місці?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Діна 1977 писав:
Ребекка писав:а у меня деньги застряли, никак на эл.счет не попадут, уже два часа прошло. Хочу уточненку отправить. А может это знак, что не стоит этого делать #g_crazy#
А Ви уточнення за грудень робили? Поділіться як все пройшло , якщо відправили.
не відправляла, бо гроші на ел.рахунок до сих пір не зайшли

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Девечки, "перевищення" с плюсом на что влияет? а то отобрала в кабинете реестр операций НДС, а там перевищення-, перевищення + по одному дню разными суммами...что-то не пойму логики#impossibl

LLSS
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 жовтня 2017, 09:26
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 90 разів

Повідомлення LLSS »

Ребекка писав:
Діна 1977 писав:
Ребекка писав:а у меня деньги застряли, никак на эл.счет не попадут, уже два часа прошло. Хочу уточненку отправить. А может это знак, что не стоит этого делать #g_crazy#
А Ви уточнення за грудень робили? Поділіться як все пройшло , якщо відправили.
не відправляла, бо гроші на ел.рахунок до сих пір не зайшли
Ого, деньги идут максимум три часа, теребите свой банк. Вот это да.

LLSS
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 жовтня 2017, 09:26
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 90 разів

Повідомлення LLSS »

janna27 писав:І в нас після подання декларації за січень 2018 вилізло перевищення.
Була заблокована ПН на велику суму ще в липні 2017, зробили таку саму ПН під іншим № і вона зареєструвалася. На клон надали лише пояснення (без сканів документів), що ПН помилкова та не буде включатися в декларацію за липень 2017 р., на наше пояснення прийшла відмова у реєстрації, ніяких оскаржень ні адміністративному, ні у судовому порядку з нашого боку не було, але 12.01.2018 наш клон чомусь розблокувався (я так розумію, що це було незаконне автоматичне розблокування, адже такі ПН не повинні розблоковуватися). Ми відразу зробили РК, покупець зареєстрував. Ні помилкова ПН, ні РК до неї ми звісно в деклараціях за липень 2017 та січень 2018 не показувати, тепер вилізло Перевищення / 01.2018, яке з'їло реєстраційний ліміт.
Уточнюючі подавали не будемо, великі штрафи ні за що. Підскажіть, будь-ласка, куди потрібно писати скарги. Де саме, на якому рівні цей реєстраційний ліміт приводять у відповідність?
Якщо є у когось зразок скаги, надішліть, будь-ласка, на star2369@ukr.net Буду дуже вдячна!

У меня аналог. ситуация, только для регистр. такой автоматически разблокированной НН не хватает лимита, Я жалобы написала еще 26.01. на Киев, на местную налоговую, омбудсмену, на пульс (где мне сказали- идите в суд) и все без толку. Вчера дала запрос на публичку. Сейчас позвонила опять омбудсмену, мне опять сказали, что в Киеве эта жалоба еще не расписана на исполнителя. Задаю вопрос- вы не уполномочены повлиять на сроки, ведь через 6дн. будет уже месяц. Ответ- в раде сейчас есть законопроект о наших отношениях с фискалами, где предусмотрена их отвестс-ть за несвоевр. ответы. И все, а толку!

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

LLSS писав:
Ребекка писав:
Діна 1977 писав: А Ви уточнення за грудень робили? Поділіться як все пройшло , якщо відправили.
не відправляла, бо гроші на ел.рахунок до сих пір не зайшли
Ого, деньги идут максимум три часа, теребите свой банк. Вот это да.
такая проблема не только у меня https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... spx#774096

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

LLSS писав:
janna27 писав:І в нас після подання декларації за січень 2018 вилізло перевищення.
Була заблокована ПН на велику суму ще в липні 2017, зробили таку саму ПН під іншим № і вона зареєструвалася. На клон надали лише пояснення (без сканів документів), що ПН помилкова та не буде включатися в декларацію за липень 2017 р., на наше пояснення прийшла відмова у реєстрації, ніяких оскаржень ні адміністративному, ні у судовому порядку з нашого боку не було, але 12.01.2018 наш клон чомусь розблокувався (я так розумію, що це було незаконне автоматичне розблокування, адже такі ПН не повинні розблоковуватися). Ми відразу зробили РК, покупець зареєстрував. Ні помилкова ПН, ні РК до неї ми звісно в деклараціях за липень 2017 та січень 2018 не показувати, тепер вилізло Перевищення / 01.2018, яке з'їло реєстраційний ліміт.
Уточнюючі подавали не будемо, великі штрафи ні за що. Підскажіть, будь-ласка, куди потрібно писати скарги. Де саме, на якому рівні цей реєстраційний ліміт приводять у відповідність?
Якщо є у когось зразок скаги, надішліть, будь-ласка, на star2369@ukr.net Буду дуже вдячна!

У меня аналог. ситуация, только для регистр. такой автоматически разблокированной НН не хватает лимита, Я жалобы написала еще 26.01. на Киев, на местную налоговую, омбудсмену, на пульс (где мне сказали- идите в суд) и все без толку. Вчера дала запрос на публичку. Сейчас позвонила опять омбудсмену, мне опять сказали, что в Киеве эта жалоба еще не расписана на исполнителя. Задаю вопрос- вы не уполномочены повлиять на сроки, ведь через 6дн. будет уже месяц. Ответ- в раде сейчас есть законопроект о наших отношениях с фискалами, где предусмотрена их отвестс-ть за несвоевр. ответы. И все, а толку!
Можете мені скинути зразок скарги, а то в мене така ж ситуація, ліміт зжерло, просто хоч караул кричи. Буду дуже вдячна. zubeyko73@i.ua

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

не встигла я ще кв.2 отримати на подану деку за січень, а ліміт уже як корова язиком злизала #g_mad#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”