Больничный по беременности и родам

buzelinfo@gmail.com
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 23 лютого 2018, 15:15
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення buzelinfo@gmail.com »

Спасибо огромное,все понятно кроме одного: если соцстрах деньги перечислит в марте(до 20 числа),то в отчете по ЕСВ за февраль я буду указывать:
1строка: зп за февраль
2я: сумма по больничному за 10д февраля 1223,10
3я:если зп+1223,10меньше 3723,то доначисление до МЗП?
А в каком отчете тогда указать всю сумму 15 411,06 с разбивкой по месяцам?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

buzelinfo@gmail.com писав:Спасибо огромное,все понятно кроме одного: если соцстрах деньги перечислит в марте(до 20 числа),то в отчете по ЕСВ за февраль я буду указывать:
1строка: зп за февраль
2я: сумма по больничному за 10д февраля 1223,10
3я:если зп+1223,10меньше 3723,то доначисление до МЗП?
А в каком отчете тогда указать всю сумму 15 411,06 с разбивкой по месяцам?
для "спасибо" есть кнопочка.
Никакой "привязки" получения денег из ФСС с отчётом по ЕСВ нет. Если Вы начислили в феврале 2018, включили начисления в ведомость по з/п за февраль 2018, то даже, если по каким-то непонятным причинам ФСС перечислит деньги по Вашей февральской заявке, например, в марте 2020г., всё равно отражаете в отчёте за февраль 2018, а не в отчёте за март 2020#smile3#
В табл. 6 за февраль указываете все начисления пособия по БиР, помесячно, с разбивкой по месяцам, как указали в п. 2) своего первого вопроса.
По этой работнице у Вас будут обязательные строки: по з/п за февраль, по пособию по БиР: за февраль, за март, за апрель, за май, за июнь. Следующая строка: если сумма з/п за февр. и пособия за февр. меньше 3723: отражаете с типом нарахувань 13
Зображення

Viki92
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 19 вересня 2017, 15:53
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Viki92 »

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Чи потрібно дотягувати ЄСВ за місяць, якщо жінка виходить з відпустки по пологам зразу у декрет по догляду до 3-ох років ?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Viki92 писав:Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Чи потрібно дотягувати ЄСВ за місяць, якщо жінка виходить з відпустки по пологам зразу у декрет по догляду до 3-ох років ?
ТАК

Яна_84
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 29 серпня 2016, 11:31
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Яна_84 »

Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться: принесли продолжение больничного по БиР с подписью глав.врача и печатью, но меня смущает тот факт, что в первом больничном этого не было, да и по идее не должно было, так как прописка г. Одесса, ЖК и роддом тоже г.Одесса. Так зачем же на втором поставили или я чего то не знаю??? совсем запуталась((

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Яна_84 писав:Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться: принесли продолжение больничного по БиР с подписью глав.врача и печатью, но меня смущает тот факт, что в первом больничном этого не было, да и по идее не должно было, так как прописка г. Одесса, ЖК и роддом тоже г.Одесса. Так зачем же на втором поставили или я чего то не знаю??? совсем запуталась((
Этого?

Яна_84
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 29 серпня 2016, 11:31
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Яна_84 »

подписи глав.врача и печати

cemafor
Гений
Гений
Повідомлень: 341
З нами з: 17 червня 2014, 11:55
Дякував (ла): 152 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення cemafor »

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Чи потрібно дотягувати ЄСВ за місяць, якщо жінка виходить з відпустки по пологам/ потім у щорічну. а потім у декрет по догляду до 3-ох років ?
цікавить місяць, коли виходе з відпустки (щорічної) і іде до 3-х
дякую

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Яна_84 писав:подписи глав.врача и печати
ІНСТРУКЦІЯ про порядок заповнення листка непрацездатності 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406
3.13. У графі "Стати до роботи" вказують словами число і місяць, коли приступити до роботи; посаду, прізвище лікаря, що засвідчується його підписом та печаткою закладу охорони здоров'я "Для листків непрацездатності". У разі продовження тимчасової непрацездатності підкреслюється "Продовжує хворіти" та зазначається номер нового ЛН.
9. У графі "Діагноз первинний" позначається термін вагітності на час звернення, у графі "Діагноз заключний" - орієнтовний термін пологів, у графі "Причина непрацездатності:" - "вагітність та пологи"; у графі "Режим:" - "амбулаторний та стаціонарний"; у графі "Звільнення від роботи" одним рядком записується сумарна тривалість відпустки з відміткою дати відкриття ЛН, у графі "Стати до роботи" - дата закінчення відпустки. ЛН затверджується підписом лікуючого лікаря, завідувача жіночої консультації, для іногородніх жінок - додатково керівником закладу охорони здоров'я. ЛН завіряється печаткою закладу охорони здоров'я. Додаткові дні післяпологової відпустки при патологічних пологах і багатоплідній вагітності оформлюються окремим (додатковим) бланком ЛН.
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

cemafor писав:Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Чи потрібно дотягувати ЄСВ за місяць, якщо жінка виходить з відпустки по пологам/ потім у щорічну. а потім у декрет по догляду до 3-ох років ?
цікавить місяць, коли виходе з відпустки (щорічної) і іде до 3-х
дякую
оплата за все месяцы трудовых отношений должна быть не менее мин. страх. взноса.
Потрібно доначислять до мин. страх. взноса
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Декретні”