Не зарегистрировала вовремя нн, что теперь делать?

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

мені прийшла Податкова Вимога про суму податкового боргу по пдв,в результаті вияснювання за що,виявилось що це штраф за невчасно зареєстровані ПН,але податкове рішення -повідомлення до мене не дійшло,інспектор сказав,що їм лист повернувся.Чи мали вони право виписувати ПОДАТКОВУ ВИМОГУ ПРО БОРГ,якщо до мене не дійшло ППР?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

scs писав:мені прийшла Податкова Вимога про суму податкового боргу по пдв,в результаті вияснювання за що,виявилось що це штраф за невчасно зареєстровані ПН,але податкове рішення -повідомлення до мене не дійшло,інспектор сказав,що їм лист повернувся.Чи мали вони право виписувати ПОДАТКОВУ ВИМОГУ ПРО БОРГ,якщо до мене не дійшло ППР?
42.2. Документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові.
58.3. Податкове повідомлення-рішення вважається належним чином врученим платнику податків (крім фізичних осіб), якщо його надіслано у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.
...
У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Подскажите, на момент когда приходит ППР по не вовремя зарегистрированной налоговой накладной, в кабинете уже отображается этот штраф?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

READYN писав:Подскажите, на момент когда приходит ППР по не вовремя зарегистрированной налоговой накладной, в кабинете уже отображается этот штраф?
Ні. У мене ППРки починали відображатися десь під термін оплати (днів через 8-10 після дати ППР).

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

marina11 писав:
READYN писав:Подскажите, на момент когда приходит ППР по не вовремя зарегистрированной налоговой накладной, в кабинете уже отображается этот штраф?
Ні. У мене ППРки починали відображатися десь під термін оплати (днів через 8-10 після дати ППР).
а вообще как быстро они выписывают штраф, у нас была одна просточенная регистрация в конце февраля... пока нигде ничего нет...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

READYN писав:
marina11 писав:
READYN писав:Подскажите, на момент когда приходит ППР по не вовремя зарегистрированной налоговой накладной, в кабинете уже отображается этот штраф?
Ні. У мене ППРки починали відображатися десь під термін оплати (днів через 8-10 після дати ППР).
а вообще как быстро они выписывают штраф, у нас была одна просточенная регистрация в конце февраля... пока нигде ничего нет...
Мені наприкінці 2017-го року виписали за 2015-й.

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

якщо на рахунку ПДВ в електронному кабінеті я бачу переплату, то чи спишеться борг *;130 згідно ППР форма Н, чи треба відправляти борг на рахунок, вказаний в ППР?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

ЗорянаК писав:якщо на рахунку ПДВ в електронному кабінеті я бачу переплату, то чи спишеться борг *;130 згідно ППР форма Н, чи треба відправляти борг на рахунок, вказаний в ППР?
Смотря какой рахунок (электронный/бюджетный) вы смотрите в кабинете и совпадает ли он с ППР...

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

да, совпадает))

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

ЗорянаК писав:да, совпадает))
#wall# Совпадает с бюджетным или с электронным? И на каком счете переплата?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”