Списание топлива

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Колеги. У нас декілька машин на балансі, пальне купується не постійно, був період коли він за свій рахунок заправляв машину. У мене по машині директора на 4000 рве спідометр і те що я можу у шляховому написати, якщо вести їх суцільно і безперервно. Підкажіть як поступити, мені відштовхуватися від реального пробігу його видно в актах ТО, тобто у мене покази спідометра будуть розриватися?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Акт ТО є первинним документом? Заховайте і ведіть за нормативним. Жоден інспектор в кабіну не полізе.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Natalenna писав:Колеги. У нас декілька машин на балансі, пальне купується не постійно, був період коли він за свій рахунок заправляв машину. У мене по машині директора на 4000 рве спідометр і те що я можу у шляховому написати, якщо вести їх суцільно і безперервно. Підкажіть як поступити, мені відштовхуватися від реального пробігу його видно в актах ТО, тобто у мене покази спідометра будуть розриватися?
у меня тоже не идет со спидометром в мащине, главное что бы к командировках сходился км который вы указываете

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Natalenna писав:Колеги. У нас декілька машин на балансі, пальне купується не постійно, був період коли він за свій рахунок заправляв машину. У мене по машині директора на 4000 рве спідометр і те що я можу у шляховому написати, якщо вести їх суцільно і безперервно. Підкажіть як поступити, мені відштовхуватися від реального пробігу його видно в актах ТО, тобто у мене покази спідометра будуть розриватися?
Пишете акт, что (дата) был произведён ремонт спидометра, новые показания- какие вам надо, и от них пляшете дальше. Так всё время делали в автобазах при реальном ремонте, не вижу случая не воспользоваться#smile3#

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ar4ik писав:
Natalenna писав:Колеги. У нас декілька машин на балансі, пальне купується не постійно, був період коли він за свій рахунок заправляв машину. У мене по машині директора на 4000 рве спідометр і те що я можу у шляховому написати, якщо вести їх суцільно і безперервно. Підкажіть як поступити, мені відштовхуватися від реального пробігу його видно в актах ТО, тобто у мене покази спідометра будуть розриватися?
Пишете акт, что (дата) был произведён ремонт спидометра, новые показания- какие вам надо, и от них пляшете дальше. Так всё время делали в автобазах при реальном ремонте, не вижу случая не воспользоваться#smile3#
вот как лично у меня, каждый раз акт писать тоже не выход, у нас грузоперевозки ездим на долго как говорится черт знает куда, и еще мы добавляем км на увеличения расходов по командировке(т.е. добавляем чеки) и как вам мой случай

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Был задан вопрос- я на него ответила. А по грузоперевозкам частники пишут абы что везде, спидометры подгоняют к проверкам, в чём проблема?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

mbamber писав:Акт ТО є первинним документом? Заховайте і ведіть за нормативним. Жоден інспектор в кабіну не полізе.
На жаль, техогляд нам робить фірма яка продала у машину. І я цей акт оплачую і там пише пробіг. У мене відстає по документах спідометр((
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ar4ik писав:Был задан вопрос- я на него ответила. А по грузоперевозкам частники пишут абы что везде, спидометры подгоняют к проверкам, в чём проблема?
я просто спросила у вас по моей ситуации, может что посоветуете, спасибо

more
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 15 грудня 2011, 07:02
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення more »

Подкажить будь ласка, куди в ДК по прибутку включаемо перевитрати пального?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

more писав:Подкажить будь ласка, куди в ДК по прибутку включаемо перевитрати пального?
у витрати

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”