Налоговый кредит

Розділ V ПКУ
Лана1991
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 10 серпня 2017, 16:52
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лана1991 »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як правильно закрити суми бюджетній установі ПДВ, якщо оплата була здійснена за рахунок коштів загального фонду.
Коли ми списуємо суми ПДВ (спец.фонд) на формування податкового кредиту, то робимо такі проводки
ДТ 631131 КТ 6311332

А якщо це плата з коштів загального фонду, то
Дт 8013 Кт 6311332 та не включаємо в кредит

Вірно?

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Нужен совет!
Я сдала уже декларацию по НДС за май.
И тут, О Боги, мне сегодня один поставщик зарегистрировал НН по 1 событию (акт, которого я кстати еще в глаза не видела...) (услуги связи) #rtfm#
Сумма НДС аж 1,58 ....
Могу ли я взять эту сумму в Дебет уже в июне?
Так не хочется морочить голову за копейки...
Будет ли какой-то штраф?
Ведь в общем я больше в бюджет в этом месяце отдала аж на 2 гривны ))

Ваше мнение, коллеги.
Забить на это или переделать Деку?
СПАСИБО,


ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

fin_o писав:Нужен совет!
Я сдала уже декларацию по НДС за май.
И тут, О Боги, мне сегодня один поставщик зарегистрировал НН по 1 событию (акт, которого я кстати еще в глаза не видела...) (услуги связи) #rtfm#
Сумма НДС аж 1,58 ....
Могу ли я взять эту сумму в Дебет уже в июне?
Так не хочется морочить голову за копейки...
Будет ли какой-то штраф?
Ведь в общем я больше в бюджет в этом месяце отдала аж на 2 гривны ))

Ваше мнение, коллеги.
Забить на это или переделать Деку?
СПАСИБО,
Сміливо можете вклю у деку за червень.Штрафів не має.Тільки в Д5 за 06.2018 р. вкажіть період складання 05.2018

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

ANKO писав:
fin_o писав:Нужен совет!
Я сдала уже декларацию по НДС за май.
И тут, О Боги, мне сегодня один поставщик зарегистрировал НН по 1 событию (акт, которого я кстати еще в глаза не видела...) (услуги связи) #rtfm#
Сумма НДС аж 1,58 ....
Могу ли я взять эту сумму в Дебет уже в июне?
Так не хочется морочить голову за копейки...
Будет ли какой-то штраф?
Ведь в общем я больше в бюджет в этом месяце отдала аж на 2 гривны ))

Ваше мнение, коллеги.
Забить на это или переделать Деку?
СПАСИБО,
Сміливо можете вклю у деку за червень.Штрафів не має.Тільки в Д5 за 06.2018 р. вкажіть період складання 05.2018
Щиро дякую! Так і зроблю. Теж так думала ))) але сумніви трохи душили ))) думаю ціна питання "5 копійок" а може штраф намалюють...

rainbow33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 19 вересня 2011, 12:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення rainbow33 »

Доброго дня! Допоможіть розібратися, наш постачальник (державна акціонерна компанія) не реєструє нам податкові накладні, одна ПН мала бути зареєстрована ще у квітні 2017 на аванс, інша у листопаді 2017 року на акт виконаних робіт, телефонні розмови, листи результатів не дали. Що робити? які методи впливу? і питання, якщо вони все ж таки зареєструють ці накладні,чи можна буде включити собі у ПК ПН за квітень 2017?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

rainbow33 писав:Доброго дня! Допоможіть розібратися, наш постачальник (державна акціонерна компанія) не реєструє нам податкові накладні, одна ПН мала бути зареєстрована ще у квітні 2017 на аванс, інша у листопаді 2017 року на акт виконаних робіт, телефонні розмови, листи результатів не дали. Що робити? які методи впливу? і питання, якщо вони все ж таки зареєструють ці накладні,чи можна буде включити собі у ПК ПН за квітень 2017?
Нема рецепту щодо методів впливу на таких контрагентів (( Хоча ні, 1 є - не мати з ними справу...
Навіть якщо зареєструють, хоча навряд в них це вже вийде, - ваш кредит пропав... срок понад 365 кд

rainbow33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 19 вересня 2011, 12:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення rainbow33 »

а якщо подати уточнюючу за кітень 2017 не варіант? хоча, яка уточнююча , якщо зареєструють у червні 2018
Tasa писав:
rainbow33 писав:Доброго дня! Допоможіть розібратися, наш постачальник (державна акціонерна компанія) не реєструє нам податкові накладні, одна ПН мала бути зареєстрована ще у квітні 2017 на аванс, інша у листопаді 2017 року на акт виконаних робіт, телефонні розмови, листи результатів не дали. Що робити? які методи впливу? і питання, якщо вони все ж таки зареєструють ці накладні,чи можна буде включити собі у ПК ПН за квітень 2017?
Нема рецепту щодо методів впливу на таких контрагентів (( Хоча ні, 1 є - не мати з ними справу...
Навіть якщо зареєструють, хоча навряд в них це вже вийде, - ваш кредит пропав... срок понад 365 кд

ВuhRed
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 06 лютого 2018, 16:29
Дякував (ла): 23 рази

Повідомлення ВuhRed »

Доброго всем дня! Нужен совет.
В силу обстоятельств не зарегистрировала НН в июне. 30.06. наше свидетельство НДС аннулировали. Сейчас покупатель просит переделать счет и акт без ПДВ. И кроме того просит письмо, где мы просим изменить строку в назначении платежа. Но я отправила декларацию по НДС и в табл. 1.1 дод 5 их показала. Я так понимаю, что переделав первичные документы, я подставляю себя. Скажите, отсутствие НН для них это большая проблема (сумма НДС незначительная)?

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

ВuhRed писав:Доброго всем дня! Нужен совет.
В силу обстоятельств не зарегистрировала НН в июне. 30.06. наше свидетельство НДС аннулировали. Сейчас покупатель просит переделать счет и акт без ПДВ. И кроме того просит письмо, где мы просим изменить строку в назначении платежа. Но я отправила декларацию по НДС и в табл. 1.1 дод 5 их показала. Я так понимаю, что переделав первичные документы, я подставляю себя. Скажите, отсутствие НН для них это большая проблема (сумма НДС незначительная)?
1-была ли оплата за услуги в июне?
2-если не было, можете переделать документы.
3-чем это для вас чревато? ну ошиблись, завысили обязательства. Могут начислить штраф за несвоевременную регистрацию, будете отстаивать, что операции не было.
4-если была оплата, то никакие переделки от штрафа не спасут.

ВuhRed
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 06 лютого 2018, 16:29
Дякував (ла): 23 рази

Повідомлення ВuhRed »

iralis писав:
ВuhRed писав:Доброго всем дня! Нужен совет.
В силу обстоятельств не зарегистрировала НН в июне. 30.06. наше свидетельство НДС аннулировали. Сейчас покупатель просит переделать счет и акт без ПДВ. И кроме того просит письмо, где мы просим изменить строку в назначении платежа. Но я отправила декларацию по НДС и в табл. 1.1 дод 5 их показала. Я так понимаю, что переделав первичные документы, я подставляю себя. Скажите, отсутствие НН для них это большая проблема (сумма НДС незначительная)?
1-была ли оплата за услуги в июне?
2-если не было, можете переделать документы.
3-чем это для вас чревато? ну ошиблись, завысили обязательства. Могут начислить штраф за несвоевременную регистрацию, будете отстаивать, что операции не было.
4-если была оплата, то никакие переделки от штрафа не спасут.
Спасибо за ответ. Оплата была. Штрафа не должно быть, я все незарегистрир. НО за июнь показала в дод. 5.(планировала регить в июле, система не пустила).
Вопрос был о другом: или они не получают кредит (да, неприятно, но что делать)
или я искажаю первичку и сама себя наражаю на проблемы.
Кто более опытный в НДС, подскажите, как поступить.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”