= РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ =

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Popen писав:
ANKO писав: Доброго дня !! ВІТАЮ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ))))
Підскажіть, будь-ласка, а якщо на ТОВ є один бухгалтер, то в штатному (Згідно класифікатора професій), який код треба ставити?
Чи може один бухгалтер бути головним ?Дякую !
Где-то на просторах форума было письмо ГФС о том, что у главбуха должен быть штат бухов, иначе главным он быть не может. И на эту тему был даже спор вашего покорного слуги с одним из форумчан... Кстати, ваш вопрос и тема отпускных = ???
Якщо є можливість, то дайте, будь-ласка, посилання на цю дискусію....

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

ANKO писав:
Popen писав:
ANKO писав: Доброго дня !! ВІТАЮ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ))))
Підскажіть, будь-ласка, а якщо на ТОВ є один бухгалтер, то в штатному (Згідно класифікатора професій), який код треба ставити?
Чи може один бухгалтер бути головним ?Дякую !
Где-то на просторах форума было письмо ГФС о том, что у главбуха должен быть штат бухов, иначе главным он быть не может. И на эту тему был даже спор вашего покорного слуги с одним из форумчан... Кстати, ваш вопрос и тема отпускных = ???
Якщо є можливість, то дайте, будь-ласка, посилання на цю дискусію....
дискуссия = https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... spx#787727 и там же ссылка от Яков на письмо (пардон: не ГФС) Минфина...

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Popen писав:
ANKO писав:
Popen писав: Где-то на просторах форума было письмо ГФС о том, что у главбуха должен быть штат бухов, иначе главным он быть не может. И на эту тему был даже спор вашего покорного слуги с одним из форумчан... Кстати, ваш вопрос и тема отпускных = ???
Якщо є можливість, то дайте, будь-ласка, посилання на цю дискусію....
дискуссия = https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... spx#787727 и там же ссылка от Яков на письмо (пардон: не ГФС) Минфина...
Чи правильно я зрозуміла, що код буде 2411.2, якщо єдиний бухгалтер ? Дякую!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Снежынка писав:
Natalenna писав:
Снежынка писав: графіка відпускних не веду. Йдуть у відпустку по заявах.
Про наказ на конвенцію, нічого не знаю.
Почитаю.
#bye#
мені то порадив ревізор на перевірці держпраці. я минулого року мала гостей.
От він мені казав, якщо послатися на конвенцію, то можна не дотримуватися триденного терміну.
Як саме ви прописували конвенцію?
У заяві казав дописати посилання на конвенцію і виплату відпускних, припустимо в термін виплати зп і це порушенням не буде. Але я би це і в наказі продублювала. Сама я цього не робила. Я дресирую працівників. Я їх вони мене
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Снежынка писав: Працівник йде у відпустку 18.07.2018, я тільки сьогодні виплачую відпускні.?
Знаю , що по законну за 3 дні до відпустки, тобто я вже порушую терміни. Вірно?
Отпускные за три дня:как и когда можно отойти от правила https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911 ... 19697.html

Лёлька)))
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 26 червня 2013, 14:17
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Лёлька))) »

Добрый день, помогите посчитать количество дней отпуска за период с 06.06.18. по 06.09.18. Женщина идет в декрет и хочет отгулять положенный ей ежегодный отпуск. Отпуск за период с 06.06.17. по 05.06.18.-уже отгуляла. Я сомневаюсь 6 или 7 дней.

Лёлька)))
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 26 червня 2013, 14:17
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Лёлька))) »

Лёлька))) писав:Добрый день, помогите посчитать количество дней отпуска за период с 06.06.18. по 06.09.18. Женщина идет в декрет и хочет отгулять положенный ей ежегодный отпуск. Отпуск за период с 06.06.17. по 05.06.18.-уже отгуляла. Я сомневаюсь 6 или 7 дней.
Забыла написать:полный ежегодный отпуск 26 календарных дней( не 24).

Кречет
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 29 травня 2017, 16:16
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Кречет »

Доброе утро! Кто -нибудь сталкивался с увольнение по переводу? Как правильно посчитать окончательный расчет? Я правильно поняла, что сначало я считаю компенсацию за неиспользованный отпуск, плачу с нее все налоги, но не выплачиваю, а передаю суммы письмом на новое предприятие? А сумму окончательного расчета ( рабочие дни), сотрудникам выплачиваются сразу?

ILN
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 12 жовтня 2011, 05:35
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 100 разів

Повідомлення ILN »

Лёлька))) писав:
Лёлька))) писав:Добрый день, помогите посчитать количество дней отпуска за период с 06.06.18. по 06.09.18. Женщина идет в декрет и хочет отгулять положенный ей ежегодный отпуск. Отпуск за период с 06.06.17. по 05.06.18.-уже отгуляла. Я сомневаюсь 6 или 7 дней.
Забыла написать:полный ежегодный отпуск 26 календарных дней( не 24).
Калькулятор: https://www.kadrovik01.com.ua/article/3 ... ri-zvlnenn

Е кк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 14 грудня 2017, 16:40
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення Е кк »

Добрый день. Помогите, пожалуйста, исправить ошибку в выплате отпускных.
Отпускные к выплате в июле 2361,49,а по банку перечислены 2631,49, как поступить правильно?
По всем налогам есть переплата.

Відповісти

Повернутись до “Відпускні”