Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
модерн1
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 23 липня 2018, 15:34

Повідомлення модерн1 »

Спасибо ВАМ!!!! Додаткову я уже отправила! В августе все исправлю!

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

Всегда пожалуйста! #smile3#

Юджин
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 квітня 2018, 10:28

Повідомлення Юджин »

Помилка у річному ЄСВ-звіті

Підкажіть що робити у наступній ситуації:

Я ФОП 1-ої групи із Києва.
У 2017 році я щомісячно сплачував ЄСВ у розмірі 352 грн. (не менше за 0,5 мінімального страхового внеску), тобто за рік вийшло 4224,00 грн.

Під час подання річного ЄСВ-звіту за 2017 рік звітності я випадково надав форму № Д5 у якій зазначено що я сплачував 704 грн. на місяць за рік вийшло 8448,00 грн.

У кінці квітня мені прийшло повідомлення від Київської міської податкової по необхідність сплатити недоїмку по ЄСВ-внеску за 2017 рік

Тут і виявилось що я випадково надав не вірну інформацію.

Я вирішив виправити помилку і скористався порадою вашого податкового інспектора, яка викладена у статті «Підприємець помилився в річному ЄСВ-звіті за формою № Д5» (Бухгалтер 911, Липень , 2016/№ 30) https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911 ... 19717.html

1. Я написав заяву до районної податкової з проханням провести перевірку/звірку
2. Я подав скаргу до ДФС України с проханням відмінити вимогу Київської міської податкової про сплату недоїмки, тому що надав помилкові дані у річному ЄСВ-звіті і написав заяву про проведення перевірки

ДФС України не задовольнила моє прохання відмінити вимогу про сплату недоїмки

Районна податкова повідомила мені що подібними перевірками не займається і у моєму випадку потрібну писати заяву з проханням про зняття актуальності наданого мною ЄСВ-звіту за 2017 рік, після зняття актуальності надати новий ЄСВ-звіт

Я написав заяву до районною податкової з проханням зняти актуальність наданого мною ЄСВ-звіту за 2017 рік…

Через 2,5 місяці мені приходить відповідь від Київської міської податкової що вони не задовольняють моє прохання про зняття актуальності наданого мною ЄСВ-звіту за 2017 рік.

Що тепер робити?

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. Робітник оформив 3 групу загального захворювання в квітні м-ці В звіті ЄСВ я не показала що він інвалід , чи потрібно виправляти?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Kas писав:Доброго дня. Робітник оформив 3 групу загального захворювання в квітні м-ці В звіті ЄСВ я не показала що він інвалід , чи потрібно виправляти?
Вам довідку коли надали? З якого періоду використовуєте ставку 8.41%?. От з цього періоду і необхідно зазначати статус інваліда.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

marina11 писав:
Kas писав:Доброго дня. Робітник оформив 3 групу загального захворювання в квітні м-ці В звіті ЄСВ я не показала що він інвалід , чи потрібно виправляти?
Вам довідку коли надали? З якого періоду використовуєте ставку 8.41%?. От з цього періоду і необхідно зазначати статус інваліда.
Він працює в ФОПа, так що я 22 % нараховувала, просто в шапці не вказала. Я тільки цього місяця взнала .

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Kas писав:
marina11 писав:
Kas писав:Доброго дня. Робітник оформив 3 групу загального захворювання в квітні м-ці В звіті ЄСВ я не показала що він інвалід , чи потрібно виправляти?
Вам довідку коли надали? З якого періоду використовуєте ставку 8.41%?. От з цього періоду і необхідно зазначати статус інваліда.
Він працює в ФОПа, так що я 22 % нараховувала, просто в шапці не вказала. Я тільки цього місяця взнала .
Я б не виправляла. Покажете вперше за липень та й усе.

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Доброго дня. Підскажіть не правильно був зроблений звіт ЄСВ за квітень а саме кількість фак робосих днів вказана 11 а по факту 10 (працівник звільнився) . дод 6 я набрала скасовуючий і новий а дод 5 як набрати , не сожно в цьомуж файлі потрібно також скасовуючу і нову по принципу дод 6??

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

aduvan4ik писав:Доброго дня. Підскажіть не правильно був зроблений звіт ЄСВ за квітень а саме кількість фак робосих днів вказана 11 а по факту 10 (працівник звільнився) . дод 6 я набрала скасовуючий і новий а дод 5 як набрати , не сожно в цьомуж файлі потрібно також скасовуючу і нову по принципу дод 6??
Так. Кожне виправлення окремою пачкою документів (скасовуюча+початкова+ярлик)

sllena19
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 12 грудня 2012, 01:41
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення sllena19 »

Подскажите, как правильно исправить
В марте в т.6 (соотв. и в т.1) была ошибка: начислен ЕСВ на максим базу 40000 (8800), а не 55845 (12285,90).
В июльском отчете проводим корректировку: по работнику отдельной строкой начисления июля, а второй строкой (с признаком 2 и периодом март) сумму 3485,90. Верно?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”